dedicante.pl

Opinie (1038) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1969)

Ważny od: 12 lip 2022
dedicante.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Podobała mi się dbałość o szczegóły, opakowanie było przepiękne jakby zrobione z miłością do bizuterii :) pierwszy raz się z tym spotkałam. Do tego sama biżuteria na żywo prezentuje się na prawdę cudownie. Jedyne co to nie zauważyłam nigdzie informacji, że dołączają państwo te ,, stopery" z gumeczkami dlatego zamówiłam o dwa więcej koraliki bo nie wiedzałam, że je dostanę :) oczywiście że stoperów jestem bardzo zadowolona, zaskoczona ale w pozytywnym sensie

23 maj 2023
Moja niewiedza doprowadziła do tego, ze otrzymałam bransoletkę stopki z grawerem z przodu i z tyłu a nie na dwóch stopkach po jednej stronie. I listopadzie otrzymałam po jednej stronie.. teraz po dwóch różnych. Oczywiście jest to mój błąd.. ale do każdego zamówienia jest podany numer telefonu, i niewiele czasu zajęło by jego wykonanie i dopytanie o szczegóły.. człowiek uczy się na błędach. Szkoda, ze poprzednie zamówienie zostało zrealizowane poprawnie a to mam wrażenie ze zależało od interpretacji pracownika.

Opinie nt. sklepu dedicante.pl

21 cze 2023

Miniaturki w cenie złota

Produkt wysokiej jakości, pięknie zapakowany, ale.....cena jest kompletnie nieadekwatna do rozmiaru produktu. Zawieszki na breloku są wręcz mini mini miniaturowe, trzeba mieć lupę, żeby zobaczyć co jest napisane a cena produktu jak na breloczek jest kosmiczna. Nie zdecyduje się już na zakup w tym sklepie.
26 cze 2023

Obsługa bardzo dobra. Towar niezadowalający.

Obsługa super, szybko, dobrze zapakowane, eleganckie opakowanie jednak jestem niezadowolona z biżuterii ponieważ napisy na blaszkach praktycznie niewidoczne.
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
6 lip 2023
Dziękujemy za Pani za opinię. Cieszymy się, że Pani doświadczenie z naszą obsługą klienta było pozytywne. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe produkty , opakowania i doceniamy Państwa spostrzeżenia. Rozumiemy, że nie jest Pani zadowolona z grawerunku na biżuterii, ale proszę mieć pewność, że nasz zespół wkłada wiele wysiłku w tworzenie produktów najwyższej jakości z wielką dbałością o szczegóły. Jeżeli jest coś nie tak z produktem prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej , postaramy się pomóc . Jeszcze raz dziękujemy za recenzję.
21 maj 2023

Brelok.

Zamówiłam brelok. Niestety wydruk jest fatalny, a cena z kosmosu... Myślałam że takie pieniądze będzie to porządna rzecz, zawiodłam się
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
7 cze 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią na temat zamówionego produktu . Doceniamy, że wyraziłeś swoją opinię na temat nadruku i cen. W Dedicante staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Rozumiemy Twoje rozczarowanie i dziękujemy za zwrócenie naszej uwagi na to doświadczenie.