dedicante.pl

Opinie (1038) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1969)

Ważny od: 12 lip 2022
dedicante.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Podobała mi się dbałość o szczegóły, opakowanie było przepiękne jakby zrobione z miłością do bizuterii :) pierwszy raz się z tym spotkałam. Do tego sama biżuteria na żywo prezentuje się na prawdę cudownie. Jedyne co to nie zauważyłam nigdzie informacji, że dołączają państwo te ,, stopery" z gumeczkami dlatego zamówiłam o dwa więcej koraliki bo nie wiedzałam, że je dostanę :) oczywiście że stoperów jestem bardzo zadowolona, zaskoczona ale w pozytywnym sensie

23 maj 2023
Moja niewiedza doprowadziła do tego, ze otrzymałam bransoletkę stopki z grawerem z przodu i z tyłu a nie na dwóch stopkach po jednej stronie. I listopadzie otrzymałam po jednej stronie.. teraz po dwóch różnych. Oczywiście jest to mój błąd.. ale do każdego zamówienia jest podany numer telefonu, i niewiele czasu zajęło by jego wykonanie i dopytanie o szczegóły.. człowiek uczy się na błędach. Szkoda, ze poprzednie zamówienie zostało zrealizowane poprawnie a to mam wrażenie ze zależało od interpretacji pracownika.

Opinie nt. sklepu dedicante.pl

Wszystko ok pięknie wygląda choć sznureczek mógłby być trochę grubszy
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji! Doceniamy Twoją opinię. Uwielbiamy dostarczać naszym klientom delikatną, klasyczną biżuterię, która stanowi ponadczasowy symbol piękna. Chociaż rozumiemy twoją uwagę na temat grubości sznurka, mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się zakupem i nosić go przez wiele lat!
Skórzana część breloczka szybko się porysowała Grafika bardzo ładna
Przepiękna biżuteria,ktora jest niezniszczalna. Jedyny mankament to sznurek, który się rozwiązuje przy bransoletce
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę twojego zakupu! Cieszymy się, że podoba Ci się biżuteria i doceniasz jej trwałość. Proszę pamiętać że produktu obejmuje 2 letnia gwarancja , w razie problemów prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługo Klient .
10 lut 2024
Ok
Szybka realizacja zamówienia, bransoletka ładna
24 sty 2024
Szybka realizacja, jakoś fajna.
15 paź 2023
Śliczna biżuteria. Zamówiłam dla siebie sprawdziłam i teraz zamawiam w prezencie .. super opcją są karteczki personalizowanie (szkoda ze jedna była nie zgodna z zamówieniem). Opakowania są bardzo ładne i gustowne. Bardzo serdecznie polecam ‼️ pewnie zamówię jeszcze nie raz 😉
16 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się nasza biżuteria i opcja personalizacji. Naprawdę staramy się, aby wszystkie nasze zamówienia były idealne. Jeżeli otrzymała Pani błędną etykietę , to bardzo przepraszamy i zobowiązujemy się do poprawy w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
Nie dostałam wybranych bilecików, właściwie już drugi raz, więc nie rozumiem po co jest ta opcja, skoro i tak ich nie dajecie. Jedne kolczyki różnią się od tych że zdjęcia. Informacja o wysyłce 2 dni wcześniej niż rzeczywiście kurier odebrał.
16 cze 2023
Zamówienie przyszło bardzo szybko. Nie do końca takie jak projektowałam. Dlatego 4☆. Nie zwracałam bo i tak ładnie wyszło. Dziękuję. W opakowaniu etui maluteńka dziurka. Całość prezentuje się bardzo dobrze.
25 cze 2023
Wykonanie bardzo ładne, opakowanie plus dodatkowe opakowanie jako prezent naprawdę gustowne. Jeden minus jak dla mnie to grubość breloczka. Mógłby być trochę grubszy, wyglądałby jeszcze lepiej
27 sie 2023
Zostały pomylone zawieszki, ale bardzo szybko Pani ponowiła zamówienie, niestety przyszły zawieszki porysowane;( może miałam takiego pecha… aczkolwiek wciąż polecam ta firmę!
31 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Doceniamy Twoją cierpliwość i zrozumienie podczas procesu składania zamówienia Przepraszamy, że biżuteria była porysowana po dostarczeniu i za wszelkie niedogodności . Pracujemy nad tym i dokładamy wszelkich starań aby produktu wchodził od nas w nienagannym stanie .
11 sie 2023

Grawer trochę mnie zawiódł...

Prawdę mówiąc, grawer jest mikro rozmiarów i baaaardzo blady. Widoczny jedynie pod światło. :( Ale bransoletka sama w sobie całkiem ładna. Pakowanie za to przepiękne!
23 gru 2023
Szybka dostawa , niestety miał być prezent dla córki , była opcja podania innego adresu ale przesyłka została wysłana pod niewłaściwy adres
17 gru 2023
Szybka dostawa ale zamówienie nie zostało w całości zrealizowane. Zamawialam grawer na dwóch stronach. Został wykonany tylko na jednej.
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią , prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia braku graweru na zawieszce .
Przydałaby się lepsza jakość skóry. Po 2 latach poprzednia się rozpadła. Zobaczymy ile ta wytrzyma. Reszta dobrej jakości.
Breloczek jest ładny, jednak na srebrnym grawer jest słabiej widoczny. Czas realizacji super.
22 maj 2023
Pięknie wykonane, niestety napis nie do końca czytelny (mały)
7 cze 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszego produktu. Zawsze staramy się tworzyć produkty, z których nasi klienci będą dumni. Jeśli chodzi o rozmiar napisu, przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mógł on spowodować. Rozumiemy, że czytelność jest ważna i chcielibyśmy podziękować za zwrócenie nam uwagi na tę kwestię. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię.
20 cze 2023
Brakuje pytania dotyczącego wielkości rzemyka,
6 lis 2023
Wszystko było zgodne z opisem.
20 lis 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią .