dedicante.pl

Opinie (1036) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1966)

Ważny od: 12 lip 2022
dedicante.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Podobała mi się dbałość o szczegóły, opakowanie było przepiękne jakby zrobione z miłością do bizuterii :) pierwszy raz się z tym spotkałam. Do tego sama biżuteria na żywo prezentuje się na prawdę cudownie. Jedyne co to nie zauważyłam nigdzie informacji, że dołączają państwo te ,, stopery" z gumeczkami dlatego zamówiłam o dwa więcej koraliki bo nie wiedzałam, że je dostanę :) oczywiście że stoperów jestem bardzo zadowolona, zaskoczona ale w pozytywnym sensie

23 maj 2023
Moja niewiedza doprowadziła do tego, ze otrzymałam bransoletkę stopki z grawerem z przodu i z tyłu a nie na dwóch stopkach po jednej stronie. I listopadzie otrzymałam po jednej stronie.. teraz po dwóch różnych. Oczywiście jest to mój błąd.. ale do każdego zamówienia jest podany numer telefonu, i niewiele czasu zajęło by jego wykonanie i dopytanie o szczegóły.. człowiek uczy się na błędach. Szkoda, ze poprzednie zamówienie zostało zrealizowane poprawnie a to mam wrażenie ze zależało od interpretacji pracownika.

Opinie nt. sklepu dedicante.pl

Na prawdę urocze

Jeszcze nigdy nie widziałam tak przepięknej formy zapakowania towaru, wszystko jest takie urocze i ciekawe, sama bransoletka również piękna!😊 Rozpakowywanie tego prezentu daje tyle frajdy ile sam prezent 🥰
Bardzo szybka i sprawna obsługa i szybka wysyłka.Produkty zgodne z opisem wykonane starannie.Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep internetowy moim znajomym.
1 kwi 2024
Naszyjnik z grawerem bardzo ładny wykonany bardzo szybko i dostarczony zaledwie 2 dni po zamówieniu Świetna jakość i obsługa Polecam
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękuję bardzo za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że spodobał Ci się naszyjnik i szybka wysyłka. Staramy się tworzyć produkty najwyższej jakości i zapewniać doskonałą obsługę klienta. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
7 kwi 2024
Bardzo ładne wykonanie, znalazłam stronę przypadkowo szukając prezentu dla siebie i mojego chłopaka. Jestem bardzo zadowolona :)
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że znalazłaś coś wyjątkowego dla siebie i swojego chłopaka. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce znów nas odwiedzisz)
Wszystko na wysokim poziomie, zarówno czas przygotowania jak i sam produkt. Radość obdarowanej osoby bezcenna. Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Miło nam słyszeć, że jesteś zachwycony produktem i naszym czasem przygotowania. Polecamy się na przyszłość .
HP
Halina P.
Katowice
13 kwi 2024
Bardzo ładny identyfikator dla psa z wyraźnym grawerem liter i cyfr, dobrej jakości. Uroku dodaje łapka na zawieszce.

Key chain

I've ordered personalized key chain. Little to say that I was speechless when I've received it. The best memory.
MW
Breloczki spełniły moje oczekiwania. Bardzo ładnie zapakowane. Fajny na prezent.
13 kwi 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku. Prezent śliczny! Polecam!!!
Szybkie wykonanie, możliwość personalizacji. Piękne wykonanie.
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że szybko otrzymałeś biżuterię i że spodobała Ci się personalizacja i wykonanie. To jest to, do czego dążymy w naszej firmie, więc wspaniale jest otrzymywać od ciebie pozytywne opinie. Jeszcze raz dzięki!
Piękny łańcuszek z imieniem Ola. Cudowny. Córka zachwycona 😍
30 mar 2024
Super, ekspresowa wysyłka i piękne pakowanie :) polecam
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dzięki za pozytywne opinie! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szybka wysyłka i piękne opakowanie. Za każdym razem staramy się tworzyć niesamowite doświadczenia . Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
Bardzo pomocny zespół, jestem wyjątkowo zadowolona 😊
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. W naszym sklepie stawiamy na doskonałą obsługę klienta i dostarczanie wysokiej jakości produktów, które sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią!
1 kwi 2024
Świetna jakość, piękna biżuteria. Polecam
Bardzo ładnie wykonane i szybka wysyłka
Bardzo ładne wykonanie i grawer także
Jest przepiękny taki jak na zdjęciu!
Opakowanie bardzo ładne i gustowne
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa i pozytywną opinię . Polecamy się na przyszłość .
swietny produkt szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękuję bardzo za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. W naszym sklepie staramy się zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości i szybką wysyłkę. Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania i że miałeś wspaniałe doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za zakupy!
Bardzo ładne wykonanie. Polecam