senmalucha.pl- Logo - Opinie

senmalucha.pl

Opinie (54) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (624)

Ważny od: 19 mar 2020
senmalucha.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Gdybym chciał bardzo mocno do czegoś się "przyczepić" to - naprawdę nie ma do czego. Zgodność z opisem stu-procentowa. Jakość -rewelacyjna. Wszystkie elementy wygładzone a ostre krawędzie załamane. Zabezpieczenie na czas transportu- znakomite. Nawet narożniki płyt zabezpieczone nakładkami z tworzywa. Całość solidnie spięta taśmami i umieszczona w kartonie. Łóżeczka jeszcze nie skręcałem ale jestem tak pozytywnie zaskoczony jakością że postanowiłem dalsze sprawdzanie odpuścić. Montaż poczeka aż na świecie pojawi się wnuczka. Ufam że nie jestem wybrańcem i taka jakość jest standardem. Dlatego gorąco polecam zakup. Z łóżeczkiem kupiliśmy pościel, materac.....itd. Jestem mężczyzna i dla mnie to zwykłe "kolorowe szmatki" więc przepraszam, tu oceniać nie będę.

17 mar 2024
Łóżeczko ogólnie ładne ,ale bardzo nieestetycznie wyglądają widoczne śruby na bokach oraz szufladzie.Powinno to być jakoś zamaskowane .Po odpakowaniu i złożeniu łóżeczka miało ono bardzo intensywny zapach farby-musiało się wywietrzyć zanim dziecko mogło w nim spać.

Opinie nt. sklepu senmalucha.pl

9 sty 2024
8 sty 2024
18 sie 2023
Opinia importowana
Bardzo szybka obsługa. Byłam zaskoczona, że produkt bdb jakości dotarl do mnie w tak krótkim czasie. Żadnych komplikacji z zamówieniem.
6 maj 2023
Opinia importowana
Przesyłka wysłana szybko, dobrze spakowana, zamówione produkty spełniają oczekiwania. Generalnie polecamy :)
28 lip 2023
Opinia importowana
Zamówienie i dostarczenie przesyłki przebiegło bez zarzutu. Moim zdaniem do poprawy jest strona internetowa. Zacina się okropnie, a do tego jest mało przejrzysta.
3 lip 2023
Opinia importowana
Szybkie odpowiedzi na zadawane pytania, dobry kontakt z klientem i dostosowanie oferty do potrzeb.
20 sie 2023
Opinia importowana
Łatwa i przejrzysta strona :) zamówienie przebiegło bez problemu, czekam na dostawę :)
5 lip 2023
Opinia importowana
Szybka i bezproblemowa realizacja zamowienia , paczka dobrze zabezpieczona
4 paź 2023
Opinia importowana
Jestem zadowolona obsluga. Dostawa była szybciej niż spodziewałam się.
23 sie 2023
Opinia importowana
Bezproblemowy kontakt jedna gwiazdka mniej za długi czas oczekiwania
13 wrz 2023
Opinia importowana
Jestem bardzo zadowolona, wszystko przebiegło szybko i sprawnie.
18 lip 2023
Opinia importowana
Bardzo fajną opcją jest wysyłka za pobraniem zawsze to doceniam
29 kwi 2023
Opinia importowana
Jestem zadowolona z zakupu. Szybko dostałam swoje zamówienie
19 paź 2023
Opinia importowana
Jestem zadowolony z obsługi i z pewnością polecam innym
Opinia importowana
Bardzo dobra obsługa szybka realizacja polecam sklep
16 maj 2023
Opinia importowana
Oczywiście polecam, jestem zadowolona z zakupu
26 lip 2023
Opinia importowana
szybka wysyłka , towar solidnie zapakowany
22 lis 2023
Bdb jakość. Szybka bezproblemowa dostawa.
8 wrz 2023
Opinia importowana
Polecam zakupy w sklepie internetowym.
3 lip 2023
Opinia importowana
szybka wysyłka, dobra jakość produktów