senmalucha.pl- Logo - Opinie

senmalucha.pl

Opinie (46) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (616)

Ważny od: 19 mar 2020
senmalucha.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Gdybym chciał bardzo mocno do czegoś się "przyczepić" to - naprawdę nie ma do czego. Zgodność z opisem stu-procentowa. Jakość -rewelacyjna. Wszystkie elementy wygładzone a ostre krawędzie załamane. Zabezpieczenie na czas transportu- znakomite. Nawet narożniki płyt zabezpieczone nakładkami z tworzywa. Całość solidnie spięta taśmami i umieszczona w kartonie. Łóżeczka jeszcze nie skręcałem ale jestem tak pozytywnie zaskoczony jakością że postanowiłem dalsze sprawdzanie odpuścić. Montaż poczeka aż na świecie pojawi się wnuczka. Ufam że nie jestem wybrańcem i taka jakość jest standardem. Dlatego gorąco polecam zakup. Z łóżeczkiem kupiliśmy pościel, materac.....itd. Jestem mężczyzna i dla mnie to zwykłe "kolorowe szmatki" więc przepraszam, tu oceniać nie będę.

Łóżeczko ogólnie ładne ,ale bardzo nieestetycznie wyglądają widoczne śruby na bokach oraz szufladzie.Powinno to być jakoś zamaskowane .Po odpakowaniu i złożeniu łóżeczka miało ono bardzo intensywny zapach farby-musiało się wywietrzyć zanim dziecko mogło w nim spać.

Opinie nt. sklepu senmalucha.pl

Łóżeczko

Udzielono mi porady która rozwiała wątpliwości z zakupem. Sam zakup, zapakowanie przesyłki bardzo profesjonalnie. Polecam.
Sposób zabezpieczenia towaru do transportu, solidnie wykonane łóżeczko, oraz szybka realizacja zamówienia.

Duży wybór łóżeczek z dodatkowymi akcesoriami. Szybka dostawa. Produkt łatwy w montażu.
Polecam.
10 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu senmalucha.pl
Łóżeczka niemowlęce i dziecięce nie powinny mieć zaślepek ze względu na to, że dziecko mogłoby je połknąć, zakrztusić się. Każdy rodzic na własną odpowiedzialność może łatwo to załatwić, producent i sklep takiej odpowiedzialności nie weźmie. Faktycznie łóżeczka pakowane są prosto z produkcji. To nie są żadne leżaki magazynowe :-) Każdy mebelek ma prawo przez kilka dni wydzielać zapach. Niektórzy klienci interpretują go jako zapach farby a niektórzy piękny zapach drewna :-)
9 lut 2024
Polecam, super kontakt ze sprzedawcą. Szybka realizacja zamówienia. Łóżeczko super.
3 lut 2024
Bardzo miła, życzliwa obsługa. Polecam każdemu ten sklep. Szybko i bezproblemowo.

Super produkt

Bardzo dobra jakość, jesteśmy zadowoleni z zakupu
3 lut 2024
Wszystko super!