allmeblo.pl

Opinie (277) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (277)

Ważny od: 12 wrz 2023
allmeblo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu allmeblo.pl

Wszystko OK.

Dzień dobry, Cały proces zakupu przebiegł pozytywnie. Mebel-mały narożnik jest wykonany starannie i co najważniejsze jest wygodny i ładny. Polecam sklep.

SUPER WYKONANIE

Zachęcam do kupowania produktów tej firmy,wykonanie super miła obsługa.POLECAM.

Sklep na plus

Transakcja przebiegła bez problemów, obsługa sklepu profesjonalna i pomocna .

Wszystko przebiegło pomyślnie

Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecamy zakupy :)))

W skali 1:10 oceniam na...11:)…

W skali 1:10 oceniam na...11:) Zamawiałam telefonicznie. Rozmowa i dalsza współpraca z Panią z Biura Obsługi Klienta na najwyższym poziomie:) Dostawa z wniesieniem i złożeniem. Rewelacja. Pan poradził sobie bez problemu. Dziękuję Panu:) I najważniejsze KANAPA. Super wykonanie. Kolor dokładnie taki jak chciałam. Pojemniki na pościel duże. Może poduchy ciut za duże, ale poradziłam sobie:) Dziękuję:)
Przesyłka dotarła zgodnie z ustalonym terminem w zamówieniu + bezproblemowy kontakt z kurierem, choć widziałam różne opinie i była obawa. Kanapa wykonana z dokładnością z dość prostym montażem. Materiał bardzo przyjemny w dotyku, kolor również zgodny z oczekiwaniami.
Super obsługa. Kompetentna i konkretną. Produkt tak jak Pani doradziła.
Zamówiłam rozkładane łóżko kompaktowych rozmiarów z jednym bokiem oraz wyposażone w system DL, tkanina przypominająca gruby sztruks - poso100. Całość wygląda całkiem zgrabnie. Kierowca pomógł wnieść elementy na 1 piętro. Generalnie jestem zadowolona z zakupu
Narożnik bardzo dobrej jakości, kolor piękny. Do tego twardy więc taki jak lubię:) polecam, firma jest rzetelna, bezproblemowy kontakt.

Znakomity zakup !!!

Znakomity kontakt i miła obsługa w biurze obsługi klienta. Szybka realizacja zamówienia. Narożnik jest solidny, świetnie wykonany i bardzo wygodny. Jakość materiałów jest wysoka.Polecam wszystkim tym, którzy planują zakup narożnika.
Szczerze polecam firmę i mały narożnik :) Pani z biura obsługi to przemiła i pomocna osoba ...nie było nawet problemu z podesłaniem sms zdjęć materiałów . Na prośbę zostały również zmienione nóżki za co dodatkowa duża gwiazdka . Kontakt z przewoźnikiem również bardzo dobry i miły . Myślę , że to nie ostatnie zakupy w tej firmie ;)
Kanapa ładna i wygodna.
Szybka realizacja. Wyśmienity kontakt.
Zakupiłam narożnik,typu skandynawskiego Pero Narożnik bardzo zgrabny,wygodny ,super prezentuje się w moim niewielkim salonie i do tego ta funkcja spania .Jestem zadowolona

Materiały bardzo dobrej jakości. Sama kanapa ciężkani solidna. Zdecydowanie polecę zakup swoim znajomym.
5 maj 2024

Duży narożnik PREGO U

Zakupiliśmy duży narożnik PREGO U, jesteśmy mega zadowoleni. Pani z obsługi klienta bardzo kompetentna, udzieliła odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Termin dostawy zgodny z ustaleniami. Złożenie narożnika nie sprawiło żadnych trudności. Wykonanie mebla perfekcyjne! Polecam z czystym sercem.
5 maj 2024
Narożnik super wykonany, nie mogę złego słowa powiedzieć . Tylko miałam problem z uzyskaniem informacji kiedy narożnik faktycznie przyjedzie. I nie ubyło się bez stresu.
2 maj 2024
Zakup narożnika w Firmie Allmeblo w pełni zaspokoił moje oczekiwania. Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa. Terminowa realizacja zamówienia. Bieżące informacje na temat zamówienia. SUPER, są godni polecenia!!!
1 maj 2024

Narożnik PRATO Lewa

Świetna obsługa klienta, na wszystkie pytania w trakcie realizacji zamówienia dostawaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Dostawa kanapy odbyła się w planowanym terminie. Mebel pięknie wygląda i spełnił nasze oczekiwania.