allmeblo.pl

Opinie (260) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (260)

Ważny od: 12 wrz 2023
allmeblo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu allmeblo.pl

Bardzo dziękuję za sprawną realizację mojego zamówienia. Pierwszy raz zamawiałam tak duży mebel przez internet. Miałam obawy. Jestem zachwycona obsługą. Zamówienie złożyłam telefonicznie, rozmawiałam z przemiła Panią, która doradziła, pozwoliła mi lekko zmodyfikować zamawianą kanapę. Poduszki - dziękuję za podpowiedź - super, boki otoman - super. Kanapa prezentuje się doskonale. Materiał - kolor i gęstość idealnie pasuje do wnętrza mieszkania. Wykończenie perfect. Komunikacja z firmą w trakcie realizacji zamówienia super. Nie było żadnego problemu z dodzwonieniem się. Kontakt z firmą dostarczająca kanapę super. Pan kurier przemiły. Serdecznie dziękuję, życzę wspaniałych klientów dużego obrotu i przesyłam pozdrowienia dla całego zespołu ALLMEBLO:-))
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Zapraszamy ponownie.

Narożnik Pono

Szukaliśmy narożnika, który nie odciąży bardzo portela. No i za ok. 2700 zł z dojazdem to całkiem solidnie. Narożnik przyjechał przede wszystkim terminowo. Na szczęście średniej budowy mężczyzna sam był w stanie wnieść na pierwsze piętro poszczególne elementy rogówki. Nie mam doświadczenia w skręcaniu mebli itd. ale instrukcja pomimo, że minimalistyczna to bardzo jasna i zrozumiała. Całość zmontowana została w mniej więcej 40 minut z pomocnikiem. Co do samego narożnika - mega wygodny. Spanko, czy siedzenie z laptopem na kolanach to sama przyjemność.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Wysyłamy dziś upominek :) Zapraszamy ponownie.
Obsługa klienta na wysokim poziomie - o wszystko można dopytać i bardzo szybko uzyskać konkretne informacje w odpowiedzi. Duża elastyczność jeśli chodzi o zamówienie - personalizacja wybranego mebla w zależności od potrzeb to super sprawa. No i naprawdę chyba największy wybór wśród rodzajów i odcieni tkanin obić - nigdzie indziej nie udało mi się znaleźć wymarzonego narożnika w takim kolorze na jakim mi zależało :) więc podsumowując bardzo polecam

Mebel ładny, ale niezgodny z opisem

Mebel ładny, stabilny. Materiał Manila przyjemny w dotyku, kolor nasycony, przepiękny. Jedyny mankament jaki się pojawił to fakt, że w opisie na stronie internetowej było napisane, że model Lila ma dwa pojemniki (i był to powodów dlaczego wybrałam ten model, i nie zrobiłam zamówienia u konkurencji). Okazało się jednak, że pojemnik jest tylko jeden… Niestety nie udało się wyjaśnić sprawy z powodu braku kontaktu telefonicznego.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Wysyłamy dziś upominek :) Bardzo przepraszam za brak kontaktu. Ostatnie 2 tygodnie w BOK pracowała tylko jedna konsultantka przy wzmożonej aktywności klientów, stąd pewne niedociągnięcia z naszej stony za co bardzo przepraszamy. Napisaliśmy do Państwa email.

Szybka realizacja, porządne wykonanie

Kanapa oraz pufa Vido solidne, dobrze wykonane. Złożenie kanapy nie sprawiło problemów. Zamówienie zostało zrealizowane szybciej niż przewidywana data. Pan dostawca udzielił cennych wskazówek. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie.
14 kwi 2024

Narożnik Prego

Solidny narożnik, kolor trafiony pięknie się prezentuje. Zamówienie zrealizowane szybciej ,za co dziękuję. Prosiłam o skrawek materiału również nie było żadnego problemu. 100 % satysfakcji. POLECAM SERDECZNIE
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl

Realizacja zamówienia na wysokim poziomie

Cały proces zamawiania przez tel. oraz mailowo przebiegł sprawnie. otrzymaliśmy próbki materiałów zgodnie z zamówieniem. Mebel (narożnik) również dotarł bez problemów. Jedyny minus to dodatkowa opłata za płatność przelewem (sic!), a płatność gotówka jest kłopotliwa.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Wysyłamy dziś upominek Zapraszamy ponownie!

Narożnik PRATO Lewa

Świetna obsługa klienta, na wszystkie pytania w trakcie realizacji zamówienia dostawaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Dostawa kanapy odbyła się w planowanym terminie. Mebel pięknie wygląda i spełnił nasze oczekiwania.
Komunikacja na najwyższym poziomie, czas wykonania jak i jakość narożnika perfekcyjna, jedyny problem ze niema dostawy z wniesieniem 😅 ale da się przeżyć, osobne segmenty sofy nie są ciężkie. Ogólnie mega polecajka👍
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Zakup narożnika w Firmie Allmeblo w pełni zaspokoił moje oczekiwania. Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa. Terminowa realizacja zamówienia. Bieżące informacje na temat zamówienia. SUPER, są godni polecenia!!!
Narożnik bardzo ładny i dobrze wykonany ale kontakt z firmą pozostawia wiele do życzenia. Konsultantka obiecuje oddzwonić i brak dalszego kontaktu z klientem.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Jestem zadowolona z otrzymanego zamówienia narożnik jest piękny oraz wygodny :) wszystkie informacje na temat zamówienia wysyłane poprzez e-mail oraz sms-em.

Narożnik Esti

Narożnik prosty w złożeniu. Szukałam mniejszego niż standardowe, bo miejsce było ograniczone. Bardzo ładnie się prezentuje. Dosyć twardy, ale taki chciałam.

Kanapa Paco

Kanapa bardzo łatwa do złożenia samemu, piękna i wygodna, dobrej jakości. Kontakt ze sklepem również okej, bardzo miła obsługa 😊

Narożnik milo

Wybraliśmy kolor Rico pomarańczowy. Kolor przepiękny. Kanapa solidna. Wszystko zgodne z opisem i na czas. Gorąco polecam!
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Moja nowa sofa jest świetna. Solidny materiał i wykonanie. Łatwa instrukcja składania. Gorąco polecam.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Przepiękna kanapa, bardzo duży wybór materiałów, super jakość. Profesjonalne podejście do klienta.

Goraco polecam

Firma solidna. Bardzo dobre wykonanie narożnika. Wszystko zgodne z moimi oczekiwaniami

PGPPJWLVG i

Kanapa piękna, czas realizacji szybki, jestem bardzo zadowolona. Polecam PGPPJWLVG i
Kurier dostosował się do moich możliwości i przywiózł narożnik ok. 6. rano