allmeblo.pl

Opinie (277) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (277)

Ważny od: 12 wrz 2023
allmeblo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu allmeblo.pl

25 kwi 2024

Mebel ładny, ale niezgodny z opisem

Mebel ładny, stabilny. Materiał Manila przyjemny w dotyku, kolor nasycony, przepiękny. Jedyny mankament jaki się pojawił to fakt, że w opisie na stronie internetowej było napisane, że model Lila ma dwa pojemniki (i był to powodów dlaczego wybrałam ten model, i nie zrobiłam zamówienia u konkurencji). Okazało się jednak, że pojemnik jest tylko jeden… Niestety nie udało się wyjaśnić sprawy z powodu braku kontaktu telefonicznego.
29 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Wysyłamy dziś upominek :) Bardzo przepraszam za brak kontaktu. Ostatnie 2 tygodnie w BOK pracowała tylko jedna konsultantka przy wzmożonej aktywności klientów, stąd pewne niedociągnięcia z naszej stony za co bardzo przepraszamy. Napisaliśmy do Państwa email.
5 maj 2024
Narożnik super wykonany, nie mogę złego słowa powiedzieć . Tylko miałam problem z uzyskaniem informacji kiedy narożnik faktycznie przyjedzie. I nie ubyło się bez stresu.
24 kwi 2024
Narożnik bardzo ładny i dobrze wykonany ale kontakt z firmą pozostawia wiele do życzenia. Konsultantka obiecuje oddzwonić i brak dalszego kontaktu z klientem.
Kanapa ładna i wygodna.
29 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Wysyłamy dziś upominek :) Zapraszamy ponownie.
17 lut 2024
Narożnik small vinci pomimo nazwy wcale nie jest taki mały;) siedzisko jest szerokie bardziej do odpoczynku niż siedzenia...wygodne...popracować można nad jakością wykończenia jak.ibwarto byłoby dołączyć instrukcję montażu....jednak.mimo niewielkich wad wystawiam.pozytywną opinie
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Zapraszamy ponownie.
Super jakość
14 lut 2024

Narożnik PREGO

Wybrałem narożnik PREGO ze względu na jego dość unikalne na rynku cechy: małe rozmiary, funkcja spania, 2 pojemniki na pościel, duży wybór tkanin obiciowych. Generalnie jestem zadowolony z dostarczonego mebla, choć nie wszystko było idealnie. Po pierwsze, pomimo jednoznacznego określenia konfiguracji narożnika, został zachowany jego uniwersalny charakter (lewy-prawy) poprzez brak wykonanych przejść montażowych na śruby łączące oparcia z segmentami narożnika. Spowodowało to przy montażu kłopot z uzyskaniem wystarczającej drożności otworów i co za tym idzie wepchnięcie śrub do oparć z postaci zamkniętych skrzynek pokrytych materiałem obiciowym. Wniosek: należy wykonać przejścia przez tkaninę obiciową stosownie do uzgodnionej konfiguracji oraz zapewnić solidniejsze mocowanie śrub wystających z zamkniętych struktur. Drugim, potencjalnym problemem konstrukcyjnym jest brak narożnego połączenia oparć, co szczególnie w przypadku mniejszego elementu zagraża jego wyłamaniem w przypadku mocniejszego nacisku. Wniosek: warto przewidzieć narożny element łączący oparcia, co dodatkowo zabezpieczy przed ich uszkodzeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że oceniam jakość wykonania i użyte materiały bardzo wysoko, a moje uwagi traktuję, jako życzliwe wskazania poprawiające funkcjonalność mebla i łatwość jego montażu.
7 lut 2024
Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia :) kanapa fajna:)
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Przy zamówieniu podano mi termin ponad 40 dni, a dostałam w 2 tygodnie. Piękny kolor, wygodne siedziska, jednak nóżki mogłyby być trochę krótsze, niscy ludzie mają problem ze stopami w powietrzu podczas prostego siedzenia
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo wygodna sofa z duza przestrzenia do chowania rzeczy. Wielkim plusem jest duza przestrzen do spania. Oparcie powinno byc wyzej by mozna bylo wygodnie siedziec.
16 paź 2023

Narożnik PACO

Narożnik Paco przyjechał w 4 paczkach, dobrze zabezpieczony, złożenie nie było problemem. Tkanina bardzo ładna, łóżko wydaje się być wygodne. Jednak mocowanie oparcia do otomany (jednego z boków) to chyba nietrafiony patent. Dwie niezbyt mocne śruby łączą duże i masywne oparcie... Po zamontowaniu (wg instrukcji) wygląda to bardzo niestabilnie i aż się prosi aby narożnik stał przy samej ścianie. Sugeruje się zamontowanie dodatkowych zaczepów między otomaną a oparciem, jak to bywa w narożnikach innych firm .
17 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Oparcia otomany są wykonywane przez nas w sposób sprawdzony i jest to potwierdzone 11 letnim doświadczeniem w jego produkcji. Przy konstrukcji są w środku stelaży dodatkowe wzmocnienia. Nie zanotowaliśmy ani jednej reklamacji na ten element przez 11 lat :) Proszę się nie bać i śmiało korzystać. Zapewniamy, że wszystko stabilne jest i wytrzyma niejedno :) Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Zapraszamy ponownie.
IZ
Izabella Z.
Częstochowa
10 paź 2023

Narożnik, ok, ale....

Niestety narożnik dotarł zabrudzony w kilku miejscach. Generalnie prezentuje się dobrze, nie było problemu ze złożeniem, chociaż kolor na żywo, znacząco różni się od tych na zdjęciach. Jakość wykonania i trwałość, będzie można ocenić na jakiś czas.
10 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Panie Robercie jeśli cokolwiek stało się z meblem podczas dostawy będzie nam miło jeśli zgłosi nam Pan tę sytuację przez email, żebyśmy mogli przyjrzeć się zgłoszeniu i odpowiednio zareagować i pomóc. Odcienie tkanin ze względu na różne ustawienia monitorów oraz czynniki zewnętrzne jak oświetlenie, kolor ścian w pomieszczeniu mogą być różnie postrzegane na końcowym etapie. Dlatego też zachęcamy do zamówienia próbek tkanin, którą to opcję udostępniamy na stronie głównej- pod linkiem https://allmeblo.pl/form/zamow-tkaniny-g1.html Wówczas taką próbkę należy obejrzeć w oświetleniu i pomieszczeniu gdzie mebel finalnie będzie stał. Jest to bardzo ważny aspekt jeśli chodzi o odcienie tkanin i ich postrzeganie przez nas na meblu. Zdjęcia próbników są wykonywane w neutralnym świetle. Jeśli możemy pomóc prosimy o kontakt. Pozdrawiamy serdecznie.
24 lis 2023
Jestem zadowolona z zakupionej kanapy, tylko transport bardzo późno dojeżdża powinno to odbywać się w godz dziennych a nie godz np.22 ,30 ,poza tym ok
13 wrz 2023
14 wrz 2023