allmeblo.pl

Opinie (277) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (277)

Ważny od: 12 wrz 2023
allmeblo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu allmeblo.pl

23 kwi 2024

Narożnik Pono

Szukaliśmy narożnika, który nie odciąży bardzo portela. No i za ok. 2700 zł z dojazdem to całkiem solidnie. Narożnik przyjechał przede wszystkim terminowo. Na szczęście średniej budowy mężczyzna sam był w stanie wnieść na pierwsze piętro poszczególne elementy rogówki. Nie mam doświadczenia w skręcaniu mebli itd. ale instrukcja pomimo, że minimalistyczna to bardzo jasna i zrozumiała. Całość zmontowana została w mniej więcej 40 minut z pomocnikiem. Co do samego narożnika - mega wygodny. Spanko, czy siedzenie z laptopem na kolanach to sama przyjemność.
29 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Wysyłamy dziś upominek :) Zapraszamy ponownie.
1 maj 2024
Obsługa klienta na wysokim poziomie - o wszystko można dopytać i bardzo szybko uzyskać konkretne informacje w odpowiedzi. Duża elastyczność jeśli chodzi o zamówienie - personalizacja wybranego mebla w zależności od potrzeb to super sprawa. No i naprawdę chyba największy wybór wśród rodzajów i odcieni tkanin obić - nigdzie indziej nie udało mi się znaleźć wymarzonego narożnika w takim kolorze na jakim mi zależało :) więc podsumowując bardzo polecam

W skali 1:10 oceniam na...11:)…

W skali 1:10 oceniam na...11:) Zamawiałam telefonicznie. Rozmowa i dalsza współpraca z Panią z Biura Obsługi Klienta na najwyższym poziomie:) Dostawa z wniesieniem i złożeniem. Rewelacja. Pan poradził sobie bez problemu. Dziękuję Panu:) I najważniejsze KANAPA. Super wykonanie. Kolor dokładnie taki jak chciałam. Pojemniki na pościel duże. Może poduchy ciut za duże, ale poradziłam sobie:) Dziękuję:)
Szczerze polecam firmę i mały narożnik :) Pani z biura obsługi to przemiła i pomocna osoba ...nie było nawet problemu z podesłaniem sms zdjęć materiałów . Na prośbę zostały również zmienione nóżki za co dodatkowa duża gwiazdka . Kontakt z przewoźnikiem również bardzo dobry i miły . Myślę , że to nie ostatnie zakupy w tej firmie ;)

Duży narożnik PREGO U

Zakupiliśmy duży narożnik PREGO U, jesteśmy mega zadowoleni. Pani z obsługi klienta bardzo kompetentna, udzieliła odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Termin dostawy zgodny z ustaleniami. Złożenie narożnika nie sprawiło żadnych trudności. Wykonanie mebla perfekcyjne! Polecam z czystym sercem.
Przesyłka dotarła zgodnie z ustalonym terminem w zamówieniu + bezproblemowy kontakt z kurierem, choć widziałam różne opinie i była obawa. Kanapa wykonana z dokładnością z dość prostym montażem. Materiał bardzo przyjemny w dotyku, kolor również zgodny z oczekiwaniami.
29 kwi 2024

Realizacja zamówienia na wysokim poziomie

Cały proces zamawiania przez tel. oraz mailowo przebiegł sprawnie. otrzymaliśmy próbki materiałów zgodnie z zamówieniem. Mebel (narożnik) również dotarł bez problemów. Jedyny minus to dodatkowa opłata za płatność przelewem (sic!), a płatność gotówka jest kłopotliwa.
29 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Wysyłamy dziś upominek Zapraszamy ponownie!
Zamówiłam rozkładane łóżko kompaktowych rozmiarów z jednym bokiem oraz wyposażone w system DL, tkanina przypominająca gruby sztruks - poso100. Całość wygląda całkiem zgrabnie. Kierowca pomógł wnieść elementy na 1 piętro. Generalnie jestem zadowolona z zakupu

Znakomity zakup !!!

Znakomity kontakt i miła obsługa w biurze obsługi klienta. Szybka realizacja zamówienia. Narożnik jest solidny, świetnie wykonany i bardzo wygodny. Jakość materiałów jest wysoka.Polecam wszystkim tym, którzy planują zakup narożnika.
1 maj 2024

Narożnik PRATO Lewa

Świetna obsługa klienta, na wszystkie pytania w trakcie realizacji zamówienia dostawaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Dostawa kanapy odbyła się w planowanym terminie. Mebel pięknie wygląda i spełnił nasze oczekiwania.
Komunikacja na najwyższym poziomie, czas wykonania jak i jakość narożnika perfekcyjna, jedyny problem ze niema dostawy z wniesieniem 😅 ale da się przeżyć, osobne segmenty sofy nie są ciężkie. Ogólnie mega polecajka👍
2 maj 2024
Zakup narożnika w Firmie Allmeblo w pełni zaspokoił moje oczekiwania. Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa. Terminowa realizacja zamówienia. Bieżące informacje na temat zamówienia. SUPER, są godni polecenia!!!
Zakupiłam narożnik,typu skandynawskiego Pero Narożnik bardzo zgrabny,wygodny ,super prezentuje się w moim niewielkim salonie i do tego ta funkcja spania .Jestem zadowolona
24 kwi 2024
Jestem zadowolona z otrzymanego zamówienia narożnik jest piękny oraz wygodny :) wszystkie informacje na temat zamówienia wysyłane poprzez e-mail oraz sms-em.
25 kwi 2024

Narożnik Esti

Narożnik prosty w złożeniu. Szukałam mniejszego niż standardowe, bo miejsce było ograniczone. Bardzo ładnie się prezentuje. Dosyć twardy, ale taki chciałam.

Wszystko OK.

Dzień dobry, Cały proces zakupu przebiegł pozytywnie. Mebel-mały narożnik jest wykonany starannie i co najważniejsze jest wygodny i ładny. Polecam sklep.
Narożnik bardzo dobrej jakości, kolor piękny. Do tego twardy więc taki jak lubię:) polecam, firma jest rzetelna, bezproblemowy kontakt.
23 kwi 2024

Kanapa Paco

Kanapa bardzo łatwa do złożenia samemu, piękna i wygodna, dobrej jakości. Kontakt ze sklepem również okej, bardzo miła obsługa 😊
29 kwi 2024

Materiały bardzo dobrej jakości. Sama kanapa ciężkani solidna. Zdecydowanie polecę zakup swoim znajomym.
25 kwi 2024
Moja nowa sofa jest świetna. Solidny materiał i wykonanie. Łatwa instrukcja składania. Gorąco polecam.