louis.pl- Logo - Opinie

louis.pl

Opinie (787) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2692)

1 kwi 2024
Całkiem sprawnie poszło z zamówieniem kilku kasków. Kaski dobrze zabezpieczone do transportu. Odejmuje gwiazdkę za brak języka polskiego w niektórych momentach.

22 sie 2023
Niesty ale kask był używany o czym świadczą pozostałości owadów we wlotach powietrza. Dodatkowo kask przyszedł bez oryginalnego pudełka oraz z zamontowanym już pinlokiem. Na stronie nie było informacj, że kask jest używany. Nie odesłałem paczki tylko dlatego że był mi potrzebny na podróż Sama przesyłka była dość szybka, ale to chyba plus dla DHL. Po tak dużej marce jak LOUIS spodziewałem sie trochę wiecej. Bede sie długo zastanawiał nad kolejnym zakupem

Opinie nt. sklepu louis.pl

1 kwi 2024
Przy zamówieniu mały niesmak dla tego tylko 4 a nie 5 gwiazdek. Miałem w koszyku produkty , po kilku godzinach wróciłem do strony i zakupu produktu okazało się że koszyk pusty i mósiałem na nowo szukać produktów ktore mialem zapisane . Okazało się że cena za te same produkt co miałem zapisane była już wyższa a dokładnie olej . Wiem że dodając do koszyka to jeszcze nie tranzakcja ale choć te kilka godzin uważam cena powinna być taka jak zapisany koszyk z produktami i koszyk nie znika . A następnie tworząc na nowo cena wyższa.
Dostawa zgodna z zamówieniem
Bardzo szbka dostawa, Jeden z zamowionych towarow jest uszkodzony. Reszta w porzadku. Od lat korzystam z tego sklepu i ogolnie jestem zadowolony
9 lut 2024
Towar zgodny z opisem lecz trochę za długa wysyłka towaru.
21 sty 2024
Fajne i solidne dodatki do motocykla. Szkoda, że nie można zapłacić BLIKIEM.
9 paź 2023
Wysyłka i dostawa w porządku. Produkt został wysłany po kilku dniach, ale taki był zaznaczony termin dostawy. Zamówiłem kask HJC i90 na promocji, szkoda że na stronie nie było informacji, że kask przychodzi w opakowaniu zastępczym. Oczywiście mi to nie przeszkadza w żadnym stopniu, ale jednak taka informacja powinna być.
12 lis 2023

Przesyłka doszła, błędnie wystawiona FV

Przesyłka doszła, zamówienie jest ok, natomiast FV wystawiona błędnie pomimo wyraźnej informacji, przez co nie mogę wrzucić w koszty - za to jedna gwiazdka mniej.
Kask wysyłałem 2x do naprawy, za pierwszym razem zrobiono niewiele, za drugim razem kask pojechał do fabryki i naprawa została wykonana wzorowo.
7 wrz 2023
Wszystko dobrze oprócz zaparkowania przedmiotu. W paczce powinno być wypelnienie, aby kupiony produkt nie latał luźno w środku paczki.
BB
nie zauwazylem rodzaju zapiecia kasku pod broda i mam mechanizm D-ring - dramat
29 wrz 2023

Trochę słabo

Zakup dokonany w niedzielę a towar przygotowany do wysyłki we wtorek. Słabo :(
Dobry kontakt ale w moim przypadku czekałem tydzień A nie sugerowane 1 3 dni
Szybką dostawa Atrakcyjna cena