louis.pl- Logo - Opinie

louis.pl

Opinie (787) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2692)

1 kwi 2024
Całkiem sprawnie poszło z zamówieniem kilku kasków. Kaski dobrze zabezpieczone do transportu. Odejmuje gwiazdkę za brak języka polskiego w niektórych momentach.

22 sie 2023
Niesty ale kask był używany o czym świadczą pozostałości owadów we wlotach powietrza. Dodatkowo kask przyszedł bez oryginalnego pudełka oraz z zamontowanym już pinlokiem. Na stronie nie było informacj, że kask jest używany. Nie odesłałem paczki tylko dlatego że był mi potrzebny na podróż Sama przesyłka była dość szybka, ale to chyba plus dla DHL. Po tak dużej marce jak LOUIS spodziewałem sie trochę wiecej. Bede sie długo zastanawiał nad kolejnym zakupem

Opinie nt. sklepu louis.pl

1 kwi 2024
Przy zamówieniu mały niesmak dla tego tylko 4 a nie 5 gwiazdek. Miałem w koszyku produkty , po kilku godzinach wróciłem do strony i zakupu produktu okazało się że koszyk pusty i mósiałem na nowo szukać produktów ktore mialem zapisane . Okazało się że cena za te same produkt co miałem zapisane była już wyższa a dokładnie olej . Wiem że dodając do koszyka to jeszcze nie tranzakcja ale choć te kilka godzin uważam cena powinna być taka jak zapisany koszyk z produktami i koszyk nie znika . A następnie tworząc na nowo cena wyższa.
6 kwi 2024

Bardzo szybka dostawa zamówionego towaru.

Podoba mi się u Was profesjonalizm i szybkość działania. Ostatnio zamówiłem trzy rozmiary kombinezonu przeciwdeszczowego aby dopasować swój rozmiar. Wybrałem jeden a dwa odesłałem. Bezpłatnie. W innych sklepach trzeba odsyłać na własny koszt.
Bardzo dobry sklep - szybka wysyłka i dobre ceny. Z cenami trzema tylko uważać, bo wysyłka jest z DE i przeliczenie z EUR na ZŁ nie zawsze jest 1:1 jak cena podana na stronie - różnica kilku zł, ale informują o tym przy składaniu zamówienia. Przesyłka przyszła w 3 dni.
Wszystko jest ok, było małe zamieszanie z brakiem w dostawie towaru, ale sklep wywiązał się jak należy. Towar jest też dobrej jakości. Pozdrawiam
13 kwi 2024
Polecam sklep Louis. Szybko, sprawnie, bez problemów. We wszystkich ustaleniach co do produktu, zawsze szybka reakcja na odpisywanie maili.
30 mar 2024
Generalnie zakup bardzo przyjemny. Towar dostarczony w bardzo szybkim terminie. Zestaw kluczy solidny i wygląda na trwały.

Kurtka moto

To był mój pierwszy zakup u Was i wszystko było ok. Szybko i pełna informacja na każdym etapie realizacji. Pozdrawiam.
I'm very happy with the easy shopping process and fast delivery at your site. Thanks for a great experience!
Jestem bardzo zadowolony z zakupu jaki obsługi pracowników firmy Louis polecam, ceny bardzo atrakcyjne
Kupiona navi Tomtom. Płaciłem przelewem po przewalutowaniu na euro. Wszystko sprawnie.
Bardzo szybka reakcja i przesyłka. Działanie na 5! Na pewno wrócę na dalsze zakupy !
14 kwi 2024

Warto tu robić zakupy

Szybka realizacja zamówienia i wysyłka. Super sklep! Na pewno tu jeszcze wrócę.

Bardzo polecam

Ekspresowa wysyłka, plecaki dobrze zapakowane wszystko super, bardzo polecam!
1 kwi 2024
Fast delivery and good package quality .and the most importent good price :)
Super. Z przyjemnością będę wracał do Louis na zakupy. Pozdrawiam obsługę.
Bardzo dobra cena zakupionego interkomu Sena. Szybka wysyłka. Polecam.
Super dostawa z Niemiec 3 dni robocze kontakt oraz ceny bardzo dobre.
6 kwi 2024
Krótki czas dostawy, świetna jakość produktu i konkurencja cena
Szybka i bezproblemowa wysyłka. Towar zgodny z opisem. Polecam!