HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania- Logo - Opinie

HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (79)

Ważny od: 18 paź 2023
HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania

MN

Gorąco polecam

Zakupy były prawdziwa przyjemnością. Kontakt ze strony sklepu celem ustalenia czy dokonany przez nas wybór kołdry sensorycznej będzie odpowiadał naszym warunkom i potrzebom sprawił że czułam się jako klient w dobrych rękach. Kołdra wykonana z dbałością o detale. Śpi się znakomicie. Tego potrzebowałam.
Odpowiedź ze sklepu HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie były dla Państwa przyjemnością i że czuliście się Państwo odpowiednio zaopiekowani. Zależy nam na tym, aby każdy klient był pewny swojego wyboru, dlatego zawsze staramy się doradzać i dostosowywać produkty do indywidualnych potrzeb. Miło słyszeć, że kołdra spełnia Państwa oczekiwania i przyczynia się do lepszego snu. Zapraszamy do odwiedzenia nas :). Już niedługo pojawią się nowe produkty ;). Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon

Zarówno zakupiona kołdra jak i obsługa, która indywidualnie podchodzi do klienta - na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić HuggyMoon :)
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię i zaufanie do naszej marki! Cieszymy się, że zarówno nasza kołdra, jak i indywidualne podejście do klienta spełniły Państwa oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i doskonalenia naszych usług. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu spokojnych oraz relaksujących chwil spędzonych z naszymi produktami. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół HuggyMoon
Kołdra obciążeniowa to najlepsze co mogłem sobie sprawić w ostanim czasie. Bardzo często się wybudzałem, miałem niespokojny sen. Teraz wszystko zniknęło :). Polecam. Na infolinii dobrana została fachowo kołdra jeśli chodzi o kg. Bardzo bardzo polecam.
Dziękujemy bardzo za podzielenie się Państwa pozytywnym doświadczeniem z naszą kołdrą obciążeniową! To dla nas wielka radość słyszeć, że wprowadzenie naszego produktu do codziennej rutyny przyniosło tak znaczącą poprawę jakości snu. Cieszymy się również, że nasz zespół mógł skutecznie doradzić w wyborze odpowiedniej wagi kołdry. Dziękujemy za polecenie i życzymy dalszych spokojnych nocy. Z poważaniem, Zespół HuggyMoon
3 mar 2024

Świetna kołdra

Kołdra spełnia swoje zadanie. Jest bardzo dobrze wykonana z bardzo przyjemnej bawełny. Obsługa sklepu jest fantastyczna, pomaga, doradza dobrać odpowiedni produkt z wielką troską podchodzi do klienta. Serdecznie polecam
3 mar 2024
Dziękujemy za podzielenie się Państwa doświadczeniem z naszym produktem i obsługą klienta. Cieszymy się, że kołdra spełnia swoje zadanie i że jakość materiału oraz wykonanie spełniły Państwa oczekiwania. Dla nas bardzo ważne jest, aby każdy klient czuł się wysłuchany i odpowiednio zaopiekowany :). Jesteśmy wdzięczni za Państwa rekomendację i pozostajemy do dyspozycji w przypadku dalszych pytań lub potrzeb. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon
23 mar 2024
Serdecznie polecam, kołdra pozwala się bardziej zrelaksować i szybciej zasnąć. Inwestycja na lata.
23 mar 2024
Dziękujemy za polecenie i miłe słowa! Cieszymy się, że kołdra HuggyMoon przyczynia się do lepszego relaksu i szybszego zasypiania. Naszym celem jest zapewnienie komfortu i poprawa jakości snu na długie lata. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wielu spokojnych nocy, Zespół HuggyMoon
23 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za pięć gwiazdek! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i przyczyniają się do lepszego komfortu codziennego użytkowania. Z wyrazami uznania, Zespół HuggyMoon

Świetny kontakt z klientem

Kupowaliśmy kołdrę dla par, która wychodziła dość ciężka. Po złożeniu zamówienia skontaktował się z nami Pan Filip, aby doradzić w kwestii wagi kołdry. Wyliczył dla nas odpowiednie wagi oraz zaproponował przesłanie kołdry testowej dla porównania. Dzięki temu upewniliśmy się w kwestii zakupu i po tygodniu potwierdziliśmy zamówienie z lekko zmienioną wagą jednej z połówek. Wszystkim zastanawiającym się polecamy najpierw skontaktować się ze sklepem. Produkt finalnie dotarł i jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetne wykonanie, a granulat szklany jest praktycznie niewyczuwalny i cichy. Serdecznie polecamy!
Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z zakupu w naszym sklepie. Cieszymy się, że kontakt z naszym konsultantem, przyniósł Państwu wartościowe doradztwo i pozwolił na wybór najodpowiedniejszej wagi kołdry. Naszym celem jest zawsze dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb naszych klientów, dlatego oferta testowej kołdry jest jednym z sposobów na zapewnienie pewności zakupu. Fakt, że końcowy produkt spełnia Państwa oczekiwania i zapewnia komfort snu, jest dla nas największą nagrodą. Zachęcamy do dalszego kontaktu w przyszłości, a także do korzystania z naszych produktów. Mamy nadzieję, że kołdra będzie służyć Państwu przez długie lata, przynosząc spokojny i regenerujący sen. Z poważaniem, Zespół HuggyMoon
Super sklep, świetne produkty i bardzo dobra komunikacja z klientem. Wprawdzie zakupioną kołdrę musiałam zwrócić, bo okazała się za ciężka, ale nie była to wina sklepu- informowano mnie o konieczności prawidłowego dobrania ciężaru kołdry do wagi i błąd był mój. Kołdra była świetnie uszyta, dobrej jakości materiał, kolor, tylko po prostu przesadziłam z wagą. Właściciel sklepu kontaktował się ze mną po złożeniu zamówienia, żeby dograć szczegóły i czułam się bardzo dobrze „zaopiekowana”. Wysyłka była bardzo szybka. Tak więc polecam bardzo zakupy w sklepie- to czysta przyjemność.
Dziękujemy za pozytywną opinię i zrozumienie w kwestii doboru wagi kołdry. Cieszymy się, że nasze produkty i obsługa klienta spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów i chętnie pomożemy w wyborze idealnego produktu, aby w pełni odpowiadał Państwa potrzebom. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon
11 lut 2024

Fajna firma, łatwy kontakt. Szczerze jestem mile zaskoczony

Obsługa klienta w tej firmie stoi na najwyższym poziomie. Od momentu zamówienia, przez szybką wysyłkę, aż po otrzymanie produktu, wszystko przebiegło bezproblemowo i profesjonalnie. Cenię sobie firmy, które podchodzą do klienta indywidualnie i są gotowe odpowiedzieć na każde pytanie. Widać, że priorytetem firmy jest zadowolenie klienta, co w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste. Z pewnością będę kontynuował współpracę z tą marką i polecam ją każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość produktów oraz obsługi.
11 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za tak pochlebną opinię i za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z naszą firmą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za docenienie naszej obsługi klienta oraz całego procesu zamówienia. W HuggyMoon zawsze stawiamy na indywidualne podejście i zadowolenie naszych klientów, dlatego takie słowa są dla nas najlepszą nagrodą. Cieszymy się, że planuje Pan kontynuować współpracę z naszą marką i z radością będziemy na Pana czekać z kolejnymi zamówieniami. Dziękujemy za zaufanie i rekomendację naszej firmy. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek pytania czy potrzebuje dalszego wsparcia, proszę pamiętać, że jesteśmy tutaj, aby pomóc. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
6 lut 2024

Dobry kontakt z klientem

Zamówiłem swoją pierwszą kołdrę obciążeniową właśnie z HuggyMoon, jeśli chodzi o jakość produktu, to była zadowalająca, ale po 2 tygodniach stwierdziłem po prostu, że nie jest to produkt dla mnie i postanowiłem go zwrócić. Nie mam więc wiele do powiedzenia o samej kołdrze. Chciałem natomiast pochwalić sposób kontaktu z klientem, od momentu pierwszego kontaktu i pytań (zarówno telefonicznie i mailowo) dostałem rzetelne odpowiedzi i rady, a sam proces zwrotu poszedł bezproblemowo. Polecam!
6 lut 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i doświadczeniem z naszą firmą. Przykro nam słyszeć, że kołdra obciążeniowa nie sprawdziła się u Państwa, ale jednocześnie cieszymy się, że proces zwrotu oraz kontakt z naszym zespołem obsługi klienta były dla Państwa satysfakcjonujące. W HuggyMoon zawsze dążymy do tego, aby każde doświadczenie z naszą marką było jak najlepsze, nawet jeśli produkt ostatecznie nie okazuje się być tym, czego Państwo szukają. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję ponownie służyć Państwu naszymi produktami i usługami. Dziękujemy za rekomendację i serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon
JS
Justyna S.
Włocławek

Wyjątkowa firma!

Wyjątkowo kompetentna obsługa. Przed zakupem polecam kontakt telefoniczny z panem Filipem: jest bardzo kompetentny, udziela rzeczowych informacji/odpowiedzi. Rozmowa z nim nie jest z jego strony autoreklamowym monologiem, namawianiem do zakupu lecz rzeczowo i prosto podawanymi faktami. Służy radą, wręcz wyliczeniami, dotyczącymi dobrania stosownej wagi kołdry do przyszłego użytkownika. Polecam: nic dodać, nic ująć. Obsługa na najwyższym poziomie.
Dziękujemy z całego serca za tak wspaniałą recenzję i za docenienie pracy naszego zespołu. Cieszymy się, że nasze podejście do obsługi klienta, oparte na rzetelności, kompetencji i bezpośredniej komunikacji, spotkało się z Państwa uznaniem. Naszym celem jest zawsze zapewnienie jak najwyższej jakości doradztwa, tak aby każdy klient mógł dokonać najlepszego wyboru dla siebie. To dla nas ogromna radość słyszeć, że nasze starania przynoszą tak pozytywne efekty i że Państwa doświadczenie z naszą firmą było tak pozytywne. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze i motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy oraz ciągłego podnoszenia standardów obsługi. Jeszcze raz dziękujemy za polecenie naszej firmy i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Zapewniamy, że nadal będziemy do Państwa dyspozycji, oferując naszą wiedzę i wsparcie. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon

Produkt warty zakupu

Kupiłem kołdrę BIO z pestkami winogron. Porównując z innymi podobnymi produktami jakie znalazłem ten przykuł moją uwagę ceną, która nie przeraża jak w innych przypadkach. Natomiast po zakupie zobaczyłem jakość wykonania, absolutnie brak zarzutów. Zakup kołdry obciążeniowej to był zdecydowanie dobry pomysł, który pozytywnie wpłynął na jakość snu. Obsługa zamówienia i dostawa szybkie i bez zastrzeżeń.
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję oraz za wybór naszej kołdry BIO z pestkami winogron. Cieszymy się, że docenili Państwo zarówno konkurencyjną cenę, jak i wysoką jakość wykonania naszego produktu. To dla nas niezmiernie ważne, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni zarówno z zakupu, jak i z wpływu naszych produktów na poprawę jakości snu. Jesteśmy również wdzięczni za pochwały dotyczące procesu obsługi zamówienia i szybkości dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i bezproblemowo, zapewniając naszym klientom jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Mamy nadzieję, że kołdra obciążeniowa HuggyMoon będzie nadal służyć Państwu przez długie lata, przynosząc spokojny i regenerujący sen. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania czy sugestie, prosimy o kontakt. Zawsze chętnie służymy pomocą. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i rekomendację naszej marki. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
17 lut 2024

Wysokiej jakości kołdra i świetna obsługa

Kupiłem tu kołdrę obciążeniową ze szklanym granulatem i jestem bardzo zadowolony. Śpi się o wiele lepiej niż pod zwykłą. Jakość wykonania jest bardzo dobra, materiał poszewki bardzo przyjemny, a zamek pozwala idealnie spasować kołdrę i poszewkę. Granulat nie hałasuje. Do tego bardzo miły kontakt i błyskawiczne odpowiedzi na wszelkie pytania. Polecam!
17 lut 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami związanymi z zakupem kołdry obciążeniowej w naszym sklepie. Cieszymy się, że produkt spełnił Państwa oczekiwania pod względem jakości i komfortu użytkowania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty były wysokiej jakości i aby obsługa klienta stała na najwyższym poziomie. Miło słyszeć, że nasze starania przyniosły oczekiwane efekty i że kontakt z nami był dla Państwa przyjemnością. Zachęcamy do dalszego korzystania z kołdry i mamy nadzieję, że przyniesie ona Państwu wiele spokojnych i regenerujących nocy. Jeśli w przyszłości będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania lub potrzeby, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
18 lut 2024

Super kołdra i świetna obsługa klienta

Kołdra obciążeniowa, którą mogę polecić. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa klienta, gdzie miałem możliwość zwrotu zbyt lekkiej kołdry oraz przymierzenia na miejscu w Warszawie kilku cięższych wariantów aby sprawdzić, które waga będzie odpowiednia pod moje preferencje.
18 lut 2024
Dziękujemy za pozytywną recenzję i za podkreślenie jakości naszej obsługi klienta. Cieszymy się, że proces zwrotu i wybór idealnej wagi kołdry obciążeniowej okazał się dla Pana tak satysfakcjonujący. Jesteśmy tu, aby wspierać naszych klientów w znalezieniu produktu, który najlepiej odpowiada ich indywidualnym potrzebom. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wielu spokojnych nocy pod wybraną kołdrą. Zespół HuggyMoon