Polska galanteria skórzana- Logo - Opinie

Polska galanteria skórzana

Opinie (775) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1940)

Ważny od: 3 wrz 2020
Polska galanteria skórzana spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Sam portfel jest funkcjonalny, solidnie wykonany, spełnia potrzeby ilością przegródek na karty. Niestety jedna z opcji branych pod uwagę przy wyborze portfela, była przegródka na kartę z otworkiem na zewnątrz do płacenia bez wyciągania karty z portfela, która nie działa. Podczas płacenia przy kasie, nadal trzeba wyjąć kartę, sprawdzone w wielu sklepach, i różnych terminalach, zawód zamiast zadowolenia, dlatego ocena dobra.

Zatrzask wyszedł chwilę po tym jak uzupełniłam w portfelu dokumenty Zaznaczam -nie był przeładowany! Szkoda że gdzieś zapodziałam paragon, z pewnością bym go odesłała (konsultowałam to telefonicznie ze sklepem )chociaż dokument zakupu na pewno jest dokumentacji elektronicznej nie chce mi się z firmą kopać. Nie skorzystam z tej firmy ,nie polecam -chciałam wspierać Polski rynek Polską markę

Opinie nt. sklepu Polska galanteria skórzana

25 kwi 2024
Niska jakość

Nikomu nie polecam....

Portfel, który zamówiłam za nie małe pieniądze dotarł do mnie bez pudełka, owinięty folią bąbelkową. Po otwarciu zapach stęchlizny był nie do wytrzymania. Niech każdy się zastanowi przed zakupem jakiegokolwiek produktu z tej strony. Jest wiele innych producentów, którzy mają świetne, nie śmierdzące produkty.
Przesyłka nie dotarła
9 cze 2023
Po złożeniu zamówienia dostałem potwierdzenie zakupu. Ale niestety nie zostałem obciążony kosztami tranzakcji i nie dostałem produktu. Jeżeli już udostępniacie różne opcje płatności to byłoby fajnie gdyby to działało
26 cze 2023
Słaba jakość. Portfel "Badura", a zatrzask nie dopinał się, dziwny zapach produktu, długi czas oczekiwania na zwrot pieniędzy.
15 sie 2023
Prezent miał dotrzeć w przeciągu 3 dni roboczych ,zamówiłam w niedzielę a jeszcze w piątek nie było zmiany w wysyłce
Zdjęcia nie odzwierciedlają rzeczywistości!
The link did not come. Still going.
18 wrz 2023