Polska galanteria skórzana- Logo - Opinie

Polska galanteria skórzana

Opinie (775) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1940)

Ważny od: 3 wrz 2020
Polska galanteria skórzana spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Sam portfel jest funkcjonalny, solidnie wykonany, spełnia potrzeby ilością przegródek na karty. Niestety jedna z opcji branych pod uwagę przy wyborze portfela, była przegródka na kartę z otworkiem na zewnątrz do płacenia bez wyciągania karty z portfela, która nie działa. Podczas płacenia przy kasie, nadal trzeba wyjąć kartę, sprawdzone w wielu sklepach, i różnych terminalach, zawód zamiast zadowolenia, dlatego ocena dobra.

Zatrzask wyszedł chwilę po tym jak uzupełniłam w portfelu dokumenty Zaznaczam -nie był przeładowany! Szkoda że gdzieś zapodziałam paragon, z pewnością bym go odesłała (konsultowałam to telefonicznie ze sklepem )chociaż dokument zakupu na pewno jest dokumentacji elektronicznej nie chce mi się z firmą kopać. Nie skorzystam z tej firmy ,nie polecam -chciałam wspierać Polski rynek Polską markę

Opinie nt. sklepu Polska galanteria skórzana

ZL
Zbigniew L.