Polska galanteria skórzana- Logo - Opinie

Polska galanteria skórzana

Opinie (775) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1940)

Ważny od: 3 wrz 2020
Polska galanteria skórzana spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Sam portfel jest funkcjonalny, solidnie wykonany, spełnia potrzeby ilością przegródek na karty. Niestety jedna z opcji branych pod uwagę przy wyborze portfela, była przegródka na kartę z otworkiem na zewnątrz do płacenia bez wyciągania karty z portfela, która nie działa. Podczas płacenia przy kasie, nadal trzeba wyjąć kartę, sprawdzone w wielu sklepach, i różnych terminalach, zawód zamiast zadowolenia, dlatego ocena dobra.

Zatrzask wyszedł chwilę po tym jak uzupełniłam w portfelu dokumenty Zaznaczam -nie był przeładowany! Szkoda że gdzieś zapodziałam paragon, z pewnością bym go odesłała (konsultowałam to telefonicznie ze sklepem )chociaż dokument zakupu na pewno jest dokumentacji elektronicznej nie chce mi się z firmą kopać. Nie skorzystam z tej firmy ,nie polecam -chciałam wspierać Polski rynek Polską markę

Opinie nt. sklepu Polska galanteria skórzana

29 kwi 2024
Plecak zgodny z opisem, choć mówić szczerze uważam, że posłuży na max 2-3 wyjazdy. wysyłka tego samego dnia (co na plus), dostawa następnego dnia. Na minus cena... kosztował 160 zł, a winnych miejscach kosztuje 69-89 zł. Niestety kupowałam "na szybko"...
Portfel jest zbyt sztywny jak na taki mały rozmiar, ciężko wkłada się banknoty,a przy wyciaganiu bilonu przeszkadza pasek zamykający, szybkie wyjęcie karty płatniczej też jest trudne. Wybralam kolor i rozmiar, funkcjonalność słaba.
ES
17 mar 2024
brak uwag
17 lut 2024
12 wrz 2023
Kolor saszetki/nerki nieco odbiegal od tego na zdjeciu. W saszetce nie miesci sie telefon komórkowy, na czym mi zalezalo. Moze gdyby zmienic nieco jej ksztalt albo "wydluzyc" ekspres to wszystko by sie spokojnie zmiescilo.
7 paź 2023
Etui granatowe na karty kredytowe jest znacznie ciemniejsze niż na zdjęciu. W pierwszym momencie pomyślałam, że ktoś się pomylił i wysłał mi czarne. Wykonie estetyczne ale kolor brzydki. Szybka dostawa.
RP
Ryszard P.
Wrocłąw
3 lip 2023
Portfel dość fajny, ale... część na monety jest zbyt wąska, ciężko jest wybrać monety. Zakladki na karty płatnicze zbyt głęboki - trudno się je wyciąga. Wizualnie ładny, użytkowo już nie bardzo.
17 gru 2023
Brak możliwości łatwego zwrotu zakupionych przedmiotów. Wysyłka na koszt kupującego oraz drukowanie i wypełnianie formularza odstąpienia od umowy sprzedaży to pomyłeczka.
27 cze 2023
Opakowanie miało dużo do życzenia. Paragon był cały pomięty. Spodziewałam się bardziej starannego zapakowania. Bo sama cena tego wymagała.
15 wrz 2023

Ok

Porduk wizualnie ok ale nie zgodny z wymiarami