SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (1954) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6286)

Ważny od: 11 mar 2021
SuperButelki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kształt buteleczek i wielkość dobrze dopasowana. Ładnie się prezentują. Naklejki na nakrętki są ok ale część z nich zupełnie mieprzydatna. Nikt nie trzyma w tak małych pojemniczkach rodzynek, żurawiny, grzybów, soli, wiórek kokosowych czy cukru. Natomiast brakuje naklejek np. na czatnuszkę, kardamon, pomidory suszone, kmin rzymski czy chili pieprz cayenne. Może stworzyć możliwość wyboru etykiet do zwojego zestawu lub możliwość dokupienia etykiet. Byłoby fajnie.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

25 kwi 2024
23 kwi 2024
Dziękujemy za opinię o naszym sklepie. Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony z zakupów i przyznał Pan jedynie dwie gwiazdki. Chcielibyśmy lepiej zrozumieć Pana doświadczenia i móc je poprawić w przyszłości. Czy mógłby Pan udzielić nam więcej informacji na temat swojego zakupu? Co poszło nie tak? Jakiekolwiek szczegóły, które Pan poda, będą dla nas bardzo cenne. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie i cenimy sobie każdą opinię. Prosimy o kontakt z nami pod adresem sklep@superbutelki.pl lub numerem telefonu 669 997 776 w celu omówienia Pana doświadczeń. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Naprawdę chciałbym dać więcej bo same butelki jak najbardziej na plus ale to był prezent i na stronie było napisane że wysyłka 48 h dlatego wybrałem ten sklep a tu niestety dostawa trwała 5 dni 😔 więc musiałem szybko szukać alternatywy na prezent natomiast kontakt na plus na moje maile były odpowiedzi które niestety nie przyspieszyły dostawy
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że paczka została wysłana z opóźnieniem. Wiemy, że jest to dla Państwa frustrujące i przykro nam, że spowodowaliśmy takie niedogodności. Pragniemy wyjaśnić, że opóźnienie nastąpiło z powodu problemów z dostawą ze strony naszego dostawcy. Niestety, nie mogliśmy na to w żaden sposób wpłynąć. Chcielibyśmy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Zespół superbutelki.pl
9 sty 2024

Butelki bardzo ładne, ale jedna pobita.

Butelki super, ale na paczce nie było właściwego oznakowania, że szkło i jedna butelka była pobita :(. Jedna zakrętka przepuszczała.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, przykro nam, że otrzymała Pani uszkodzoną butelkę. Rozumiemy, że może to być dla Pani frustrujące. Chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wysyłane w nienaruszonym stanie. Jednak, jako że szkło jest materiałem delikatnym, zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu. W przypadku uszkodzenia towaru, prosimy o przesłanie nam zdjęcia uszkodzonej butelki wraz z numerem zamówienia. Na podstawie zdjęcia będziemy mogli rozwiązać reklamację. Zgłoszenie proszę przesłać na adres sklep@superbutelki.pl. Odpowiedź otrzyma Pani w ciągu 24 godzin Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
18 sty 2024
Strasznie długo oczekiwanie na wysyłkę przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Z przykrością przeczytaliśmy Państwa opinię o wydłużonym czasie wysyłki zamówienia. Rozumiemy, że może to być frustrujące, zwłaszcza jeśli oczekujecie Państwo na zamówienie w określonym terminie. Chcielibyśmy przeprosić za niedogodności. Przyczyną opóźnienia w wysyłce była awaria naszego magazynu. Pracowaliśmy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu. Dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości uniknąć takich sytuacji. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Z poważaniem, Zespół sklepu superbutelki.pl
6 lis 2023

Zamówienie

Mówiąc, że wysyłka będzie w 24h spodziewałam się, że 5 dni na dostarczenie przesyłki będą maksymalnym wydłużeniem. Smutne, ponieważ zależało mi na czasie gdyż był to prezent urodzinowy, który tego 5 dnia miał być w rękach kogoś innego niżeli dopiero kuriera odbierającego paczkę z magazynu.
7 lis 2023
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu negatywnej opinii. Bardzo serdecznie przepraszamy za opóźnienia, ilość zamówień bardzo Nas zaskoczyła, stąd opóźnienie. Oczywiście nieustannie pracujemy nad tym, aby takie sytuacje nie miały miejsca.. Raz jeszcze przepraszamy za wszelkie niedogodności.. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki

Na 20 butelek, 5 potłuczonych

Butelki są spoko, ale zabezpieczenia w transporcie praktycznie nie ma. Karton nie miał oznaczenia że w środku jest szkło,ani nie rzucać, z 20 zamówionych butelek 5 przyjechało potłuczonych.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro, iż paczka uległa uszkodzeniu w transporcie. Zapewniam, iż dołożymy wszelkich starań, aby proces reklamacji przebiegł błyskawicznie :) Prosimy tylko o zdjęcia uszkodzeń na adres reklamacje@superbutelki.pl Pozdrawiamy, Superbutelki
16 gru 2023
Butelki okropnie zapakowane. Przełożone tylko kartonem, co spowodowało ich rozbicie. Jestem zawiedzona Państwa usługa.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Dokładamy starań,aby każdy Klient otrzymał paczkę w nienaruszonym stanie. Bardzo prosimy o zgłoszenie na: reklamacje@superbutelki.pl - dział reklamacji chętnie pomoże :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Wreszcie zrealizować moje zamówienie. Czekam 2 tygodnie i nic.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Bardzo przepraszamy za opóźnienia! W związku z okresem przedświątecznym pracujemy bezustannie, aby każdy Klient otrzymał paczkę w terminie. Zadowolenie Klienta jest dla Nas priorytetem - skontaktujemy w celu wyjaśnienia sprawy :) Pozdrawiamy, Superbutelki

Ocena jakości

Daje tylko 2 gwiazdki ponieważ 1 karafka jest zbita.moze trzeba oznakowac że to jest szklo.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Każda Nasza paczka jest oznaczona specjalną taśmą z napisem ''uwaga szkło''. Widzimy, iż proces reklamacyjny jest w trakcie. Zapewniam, iż Dział Reklamacji dołoży wszelkich starań, aby była Pani zadowolona :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
4 paź 2023
Produkty bardzo fajne ale sama strona działa kiepsko, kilka razy podchodziłam do zamówienia
5 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Nie odnotowaliśmy żadnych problemów ze stroną, być może problem leży w połączeniu z Internetem. Gdyby taki problem nadal występował bardzo prosimy o kontakt. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
12 gru 2023
Przesyłka została dostarczona do paczkomatu InPost uszkodzona (drobno pokruszona butelka).
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Bardzo prosimy o przesłanie zdjęć uszkodzeń na adres reklamacje@superbutelki.pl Dział reklamacji dołoży wszelkich starań, aby pomóc :) Pozdrawiamy, Superbutelki
10 wrz 2023

Minus

No niestety, w 2 butelkach zakrętki są niedopasowane, więc butelki nie do użycia
22 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię! Nie otrzymaliśmy żadnej informacji jakoby z zamówieniem było coś nie tak. W takich sytuacjach serdecznie zapraszamy do kontaktu z Naszym działem obsługi Klienta na reklamacje@superbutelki.pl Skontaktujemy się w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji oraz dołożymy wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni ;) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
24 sie 2023
Pomylone zamówienie i nie kompletne
25 sie 2023
Dzień dobry, Szanowny Panie bardzo przepraszamy za pomyłkę. Dział reklamacji zajmuje się już Pana sprawą.. Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji jednak i Nam zdarza się popełniać błędy. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
13 gru 2023
Brak jednej pozycji w zamówieniu
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Widzimy, iż sprawa została już wyjaśniona pomyślnie. Cieszymy się, że finalnie udało Nam się pomóc :) Zapraszamy ponownie! Superbutelki
29 lis 2023
zamowienie jeszcze nie dojechalo
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Widzimy w systemie, że paczka już do Pana dotarła i zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z deklaracją. Skontaktujemy się z Panem, aby wyjaśnić tą sprawę :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Niestety, ale bez komentarza, ani opisu sytuacji nie wiemy co możemy poprawić. Skontaktujemy się, aby wyjaśnić sprawę :) Pozdrawiamy, Superbutelki
23 sie 2023
25 sie 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Niezwłocznie skontaktujemy się w celu wyjaśnienia tej sytuacji, gdyż nie otrzymaliśmy żadnej informacji jakoby z zamówieniem było coś nie tak. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji :) Pozdrawiamy, Superbutelki