SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (1954) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6286)

Ważny od: 11 mar 2021
SuperButelki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kształt buteleczek i wielkość dobrze dopasowana. Ładnie się prezentują. Naklejki na nakrętki są ok ale część z nich zupełnie mieprzydatna. Nikt nie trzyma w tak małych pojemniczkach rodzynek, żurawiny, grzybów, soli, wiórek kokosowych czy cukru. Natomiast brakuje naklejek np. na czatnuszkę, kardamon, pomidory suszone, kmin rzymski czy chili pieprz cayenne. Może stworzyć możliwość wyboru etykiet do zwojego zestawu lub możliwość dokupienia etykiet. Byłoby fajnie.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

23 mar 2024
Butelki same w sobie są fajne daje 3 gwiazdki tylko dlatego że motyw na butelce pod wpływem wody się zmył
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię na temat zamówionych butelek z nadrukiem. Cieszymy się, że butelki same w sobie przypadły Pani do gustu. Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić za niedogodności związane z faktem, że motyw na butelce zmył się pod wpływem wody. Rozumiemy Pani frustrację i chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację. W opisie aukcji produktu wyraźnie zaznaczyliśmy, że nadruk nie jest odporny na wodę i zalecamy jedynie przecieranie butelki wilgotną ściereczką. Informacja ta ma na celu uniknięcie podobnych nieporozumień i rozczarowań. Zdajemy sobie sprawę, że taka informacja mogła zostać pominięta, dlatego chcielibyśmy jeszcze raz zwrócić na nią uwagę. Mamy nadzieję, że mimo tej niedogodności, nadal będzie Pani korzystać z naszych produktów i usług. Aby zrekompensować Pani niedogodności, chcielibyśmy zaproponować Pani kod rabatowy butelka123 na kolejne zakupy w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że skorzysta Pani z tej oferty. Dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

Długi czas oczekiwania na przesyłkę

Kupione 4, dostawa 8. Za długi czas realizacji. Jakość butelek ok.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu opóźnienia w wysyłce butelek. Rozumiemy Pana frustrację i niedogodności, jakie stwarza taka sytuacja. Niestety, czasami zdarzają się opóźnienia w dostawach, na które nie mamy wpływu. Jednocześnie pragniemy przeprosić za zaistniałe komplikacje i zaoferować Panu rekompensatę w postaci kodu rabatowego na zakupy. Przy składaniu zamówienia, w polu "Mam kod rabatowy" proszę wpisać butelka123. Zamówienie automatycznie zrabatuje się o 5% :) Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji nadal będzie Pan u nas kupować. Doceniamy Pana cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
Część korków nie było dopasowanych do buteleczek
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie problemu z korkami do buteleczek. Przykro nam, że otrzymała Pani produkt niezgodny z zamówieniem. Chcielibyśmy przeprosić za zaistniałe problemy i niedogodności. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom produkty w pełni odpowiadające ich oczekiwaniom. Zgodnie z regulaminem naszego sklepu, w przypadku braków lub niezgodności w zamówieniu prosimy o zgłoszenie reklamacji w terminie 14 dni od momentu odebrania paczki. Reklamację można złożyć mailowo na adres reklamacje@superbutelki.pl. Abyśmy mogli jak najszybciej rozwiązać problem, prosimy o podanie w reklamacji numeru zamówienia, dokładnego opisu problemu oraz zdjęć wadliwych produktów. Po otrzymaniu reklamacji skontaktujemy się z Panią w celu uzgodnienia sposobu jej rozpatrzenia. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy i dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
9 sty 2024
Przesyłka nie była dokładnie zapakowana, 2 słoiczki były rozbite, wypełnienie przy transporcie szkła było kiepskiej jakosci
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, przykro nam, że otrzymała Pani uszkodzoną butelkę. Rozumiemy, że może to być dla Pani frustrujące. Chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wysyłane w nienaruszonym stanie. Jednak, jako że szkło jest materiałem delikatnym, zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu. W przypadku uszkodzenia towaru, prosimy o przesłanie nam zdjęcia uszkodzonej butelki wraz z numerem zamówienia. Na podstawie zdjęcia będziemy mogli rozwiązać reklamację. Zgłoszenie proszę przesłać na adres sklep@superbutelki.pl. Odpowiedź otrzyma Pani w ciągu 24 godzin Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Trzy butelki były zbite może lepsze pakowanie
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, że paczka z zamówionymi butelkami dotarła do Państwa uszkodzona. W celu rozpatrzenia reklamacji prosimy o przesłanie nam zdjęć uszkodzeń. Jeśli uszkodzenia są znaczne, prosimy o dołączenie do reklamacji protokołu szkody od kuriera. Zgodnie z naszym regulaminem, reklamację można złożyć w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Gdy otrzymamy wszystkie niezbędne dokumenty, niezwłocznie zajmiemy się rozpatrzeniem reklamacji. Pozdrawiamy, Superbutelki.pl
21 lis 2023
Zamówiłem dwie butelki na próbę aby zobaczyć która ładniejsza. Potrzebuje na wesele wieksza ilosc ale chyba nie skorzystam poniewaz mam obawy. Z jednej strony pozytywnie zaskoczony bo mleczna ładna. Niestety na zwykłej nie do końca litery dodrukowane (brakuje na końcu e).
23 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.. Oczywiście rozpoznajemy wszelkie reklamacje na korzyść klienta, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami - wszystko wytłumaczą. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
21 lip 2023
w trakcie sprawdzania

Towar super, pakowanie słabe

Butelki bardzo dobrej jakości w stosunku do na prawdę atrakcyjnej ceny, wysyłka doszła bardzo szybko, ale była beznadziejnie zapakowane. Cud że tylko jedna była potłuczona. Dziwię się że firma kurierska przyjęła tak źle zapakowaną paczkę.
24 lip 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Skontaktujemy się w celu wyjaśnienia tej sytuacji , gdyż stawiamy na zadowolenie Klienta oraz kładziemy bardzo duży nacisk na sposób spakowania przesyłki. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
2 gru 2023
Powinniście przestrzegać terminu wysyłki. Nasze przekroczyło 48 godzin i paczka przyszła dosłownie na ostatnią chwilę. Musieliśmy kupować prezent zastępczy na wszelki wypadek. Liczymy na rabat :) Produkt super
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności. Z powodu zbyt dużej ilości zamówień nie udało Nam się wysłać wszystkich paczek w terminie. Sytuacja została już opanowana :) Bardzo prosimy o kontakt na sklep@superbutelki.pl Zaproponujemy dogodne rozwiązanie :) Pozdrawiamy, Superbutelki
26 gru 2023
Zamówiłem 180szt butelek 50ml , zamówienie przyszło bardzo szybko , wszystko w porządku (buteleczki całe z nakrętkami ) szkoda tylko że zamiast 50ml pojemności jak zamawiałem przyszło 100ml .
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Natychmiast się skontakujemy,aby wyjaśnić sprawę :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Ozdoby są dobrej jakości i ładnie się prezentują, jednak pomylono moje zamówienie, otrzymałam inne warianty niż zostały zamówione.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo przepraszamy za kłopot. Niestety, ale doszło do błędu podczas pakowania - i Nam zdarza się popełniać błędy. Skontaktujemy się, aby pomóc :) Pozdrawiamy, Superbutelki
28 lis 2023
Produkty przyszły takie jak zamówiłam, niestety dosyć długo to trwało i w dwóch paczkach dzień po dniu, więc się denerwowałam tym
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, z tego co widzimy czas wysyłki został zachowany zgodnie z terminem. Zamówienie było większe dlatego zostało podzielone na dwie przesyłki - taką informację otrzymują Państwo podczas składania zamówienia. Cieszymy się, że produkty spełniły Pani oczekiwania :) Bardzo prosimy przed złożeniem zamówienia o zapoznanie się ze wszystkimi informacjami odnośnie produktów oraz czasu wysyłki. Pozdrawiamy, Superbutelki
20 cze 2023
Czas realizacji zamówienia, towar zamówiony tydzień wcześniej specjalnie żeby dotarł na weekend... Niestety nie dotarł
21 cze 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Zamówienie złożono 13.06.2023r, na drugi dzień paczka od Nas wyszła zgodnie z deklaracją. Z tego co widzimy przesyłka dotarła oraz został zachowany deklarowany czas wysyłki. W razie pytań serdecznie zapraszam do kontaktu :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Zabezpieczać paczki w taki sposób, żeby dotarły w całości szklane elementy. Na paczce nie było oznaczenia szkło.
28 gru 2023
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań,aby każda paczka była odpowiednio zabezpieczona. Niestety, ale nie mamy wpływu na pracę Kurierów - bierzemy odpowiedzialność za uszkodzenia w czasie transportu. Jeśli paczka uległa uszkodzeniu bardzo prosimy o kontakt na adres reklamacje@superbutelki.pl :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Zdobienia pościerane. Na butelkach choinkach dużo niestarannych zdobień. Zdobienia odbite na drugich butelkach.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Butelka musiała ulec uszkodzeniu podczas transportu. Nasz Dział reklamacji skontaktuje się, aby wyjaśnić sprawę :) Dołożymy starań żeby jak najszybciej Pani pomóc :) Pozdrawiamy, Superbutelki
17 lis 2023

Czas dostawy 5 dni :(

Cena i asortyment dobre. Dostawa zbyt długa. Paczka dotarła na 5 dzień roboczy, zamiast w ciągu 2 dni.
23 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Niestety z uwagi na szczyt sezonu mamy opóźnienia, za co serdecznie przepraszamy.. Zachęcam do kontaktu z naszą obsługą, na pewno uda nam się zrekompensować niedogodności. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
26 gru 2023
Nakrętki przyszły czarne zamiast zamawianych złotych, a sam nadruk też pozostawia wiele do życzenia.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo przepraszamy - osoba pakująca musiała się pomylić podczas pakowania przesyłki i dołożyć błędny kolor. Nadruk musiał zostać uszkodzony podczas transportu - podejmiemy odpowiednie kroki, aby wyjaśnić sprawę :) Pozdrawiamy, Superbutelki

Długi termin dostawy

Butelki super, termin dostawy bardzo dlugi
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.. Z powodów od Nas niezależnych mieliśmy opóźnienia - sytuacja została już opanowana! Zapraszamy ponownie :) Sklep Superbutelki
3 paź 2023
Przesyłka ze szklanymi butelkami nie była oznaczona "uwaga szkło". Część butelek była zbita
3 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, bardzo zależy Nam aby paczki były odpowiednio zabezpieczone. Zapewniam, ż dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać tą sprawę. W razie jakichkolwiek uwag lub pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu na reklamacje@superbutelki.pl - Nasi Pracownicy są do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Superbutelki
2 gru 2023
Buteki dotarły pobite. Na kartonie nie było informacji o ostożnym traktowaniu przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo Nam przykro, iż spotkała Panią taka przykra sytuacja. Szczególną uwagę zwracamy na oznaczenia ''uwaga szkło'', dlatego podejmiemy odpowiednie kroki, aby to wyjaśnić. Niestety, ale nie odpowiadamy za sposób traktowania przesyłki przez Kuriera - bierzemy jednak za to pełną odpowiedzialność dlatego Nasz Dział reklamacji skontaktuje się z Panią :) Pozdrawiamy, Superbutelki
2 gru 2023
Nakrętki były powyginane jeżeli chodzi o butelki to bardzo ładne .
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Cieszymy się, że butelki się Pani podobają. Jeśli chodzi o nakrętki przekażemy wszelkie uwagi do odpowiedniego działu, aby taka sytuacja nie miała więcej miejsca. Nie otrzymaliśmy od Pani wiadomości na ten temat, ale oczywiście niezwłocznie się skontaktujemy, aby to wyjaśnić :) Pozdrawiamy, Superbutelki