SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (1954) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6286)

Ważny od: 11 mar 2021
SuperButelki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kształt buteleczek i wielkość dobrze dopasowana. Ładnie się prezentują. Naklejki na nakrętki są ok ale część z nich zupełnie mieprzydatna. Nikt nie trzyma w tak małych pojemniczkach rodzynek, żurawiny, grzybów, soli, wiórek kokosowych czy cukru. Natomiast brakuje naklejek np. na czatnuszkę, kardamon, pomidory suszone, kmin rzymski czy chili pieprz cayenne. Może stworzyć możliwość wyboru etykiet do zwojego zestawu lub możliwość dokupienia etykiet. Byłoby fajnie.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

Duży wybór, szybka wysyłka i świetna obsługa klienta. Zamówiłam pięć butelek, niestety dwie sztuki były porysowane. Jednak sklep szybko wysłał dwie nowe sztuki 💪
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia, sprawnej obsługi reklamacji i sposobu, w jaki rozwiązaliśmy problem uszkodzonych butelek. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Szybka realizacja zamówień, sprawna obsługa reklamacji i dobry kontakt z klientem to dla nas priorytety. Jesteśmy wdzięczni za to, że doceniła Pani nasze starania i poleca nasz sklep innym. Zapraszamy do dalszych zakupów! Pozdrawiamy Zespół SuperButelki
14 kwi 2024

Szybka realizacja zamówienia

Szybka realizacja zamówienia , jedynie mały minus ponieważ nie wszystkie korki pasują do butelek.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i dziękujemy za poinformowanie nas o problemie z zakrętkami do butelek. Zdajemy sobie sprawę, że niepasujące elementy mogą utrudniać korzystanie z produktu i wywoływać frustrację. Chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Mimo to, czasami zdarzają się błędy produkcyjne, za co szczerze przepraszamy. Chcielibyśmy prosić Panią o przesłanie nam na adres reklamacje@superbutelki.pl informacji o wadliwych zakrętkach, w tym: - Numeru zamówienia - Zdjęcia wadliwych elementów - Opisu problemu Na podstawie tych informacji będziemy mogli jak najszybciej rozwiązać problem. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na to, że da nam Pani kolejną szansę i ponownie skorzysta z naszej oferty. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za zakupy w superbutelki.pl i wystawienie 4-gwiazdkowej opinii! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Doceniamy, że poświęcony czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy zapytać, co moglibyśmy zrobić, aby zasłużyć na piątą gwiazdkę. Jesteśmy otwarci na sugestie i stale dążymy do poprawy jakości naszych usług. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe, wyjątkowe produkty, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
23 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Jedna butelka ma głęboką szramę około 4cm długości głębokości około 0,7mm. Butelki mają dużo bąbelków na szkle, powierzchnia nie jest gładka. Pozostała część zamówienia jest w porządku i dobrze zapakowana, ilość korków i nakrętek jest zgodna z zamówieniem i nawet jest korek więcej co jest kolejnym pozytywem.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie, dlatego rozumiemy Państwa frustrację. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na działania firm kurierskich. Niemniej jednak, prosimy o przyjęcie naszych szczerych przeprosin za powstałe niedogodności. Zgodnie z regulaminem sklepu, w przypadku uszkodzenia towaru podczas transportu, Klient ma prawo złożyć reklamację w ciągu 14 dni od momentu jego otrzymania. Reklamację można złożyć mailowo na adres reklamacje@superbutelki.pl. Do reklamacji prosimy dołączyć zdjęcia uszkodzonego towaru. W celu usprawnienia procesu reklamacji, prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru zamówienia oraz krótkiego opisu problemu. Po otrzymaniu reklamacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania. Dołożymy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona jak najszybciej. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy i liczymy na dalsze zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Butelki super. Zgodne z opisem. Niestety opakowanie transportowe bez oznaczenia o towarze szklanym zapewne z tego powodu trzy sztuki zbite.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dość długi czas oczekiwania (ale rozumiem- czas świąteczny). Niestety jedna buteleczka "odbiła" się w części na drugiej przy transporcie😔
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie uszkodzonego nadruku na butelce. Chcielibyśmy przeprosić za zaistniałe problemy i niedogodności. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom produkty w nienaruszonym stanie. Zapewniamy, że w przyszłości dołożymy jeszcze większych starań, aby wyeliminować ryzyko uszkodzeń podczas transportu. Aby zrekompensować Pani niedogodności, chcielibyśmy zaproponować Pani kod rabatowy superwiosna na kolejne zakupy w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że da nam Pani kolejną szansę i zechce skorzystać z naszej oferty. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy i dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Szybkość dostawy, zgodnie z zamowieniem. Mimo ochrony, jedna butelka , niestety nie przeżyła.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Rozbite 4 butelki w dostarczonej paczce, nieodpowiednio opakowany towar ze szkła
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Znowu w jednej paczce stłuczki, jak poprzednio
szybkość realizacji
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za zakupy w superbutelki.pl i wystawienie 4-gwiazdkowej opinii! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Doceniamy, że poświęcony czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy zapytać, co moglibyśmy zrobić, aby zasłużyć na piątą gwiazdkę. Jesteśmy otwarci na sugestie i stale dążymy do poprawy jakości naszych usług. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe, wyjątkowe produkty, które z pewnością przypadną Pani do gustu. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
1 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za zakupy w superbutelki.pl i wystawienie 4-gwiazdkowej opinii! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Doceniamy, że poświęcony czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy zapytać, co moglibyśmy zrobić, aby zasłużyć na piątą gwiazdkę. Jesteśmy otwarci na sugestie i stale dążymy do poprawy jakości naszych usług. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe, wyjątkowe produkty, które z pewnością przypadną Pani do gustu. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
16 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasze produkty przypadły Państwu do gustu 😊 Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
Brakuje informacji o wysyłce zamówienia jak i informacji w moich zrealizowanych zamówieniach, jak i tego czy zamówienie zostało zrealizowane i kiedy. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię na temat złożonego zamówienia. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z otrzymanego produktu. Status paczki jest aktualizowany na bieżąco mailowo. Na adres e-mail podany podczas składania zamówienia wysyłamy wiadomości z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji oraz nadaniu przesyłki. Dodatkowo, w każdej chwili może Pani sprawdzić status zamówienia na swoim koncie klienta na naszej stronie internetowej. Jeśli nie otrzymała Pani wiadomości e-mail z informacją o statusie zamówienia, prosimy o sprawdzenie spamu lub skontaktowanie się z nami. Chętnie sprawdzimy, co jest przyczyną problemu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli na bieżąco informowani o statusie swoich zamówień. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki