SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2000) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6358)

Ważny od: 11 mar 2021
SuperButelki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kształt buteleczek i wielkość dobrze dopasowana. Ładnie się prezentują. Naklejki na nakrętki są ok ale część z nich zupełnie mieprzydatna. Nikt nie trzyma w tak małych pojemniczkach rodzynek, żurawiny, grzybów, soli, wiórek kokosowych czy cukru. Natomiast brakuje naklejek np. na czatnuszkę, kardamon, pomidory suszone, kmin rzymski czy chili pieprz cayenne. Może stworzyć możliwość wyboru etykiet do zwojego zestawu lub możliwość dokupienia etykiet. Byłoby fajnie.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za zakupy w superbutelki.pl i wystawienie 4-gwiazdkowej opinii! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Doceniamy, że poświęcony czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy zapytać, co moglibyśmy zrobić, aby zasłużyć na piątą gwiazdkę. Jesteśmy otwarci na sugestie i stale dążymy do poprawy jakości naszych usług. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe, wyjątkowe produkty, które z pewnością przypadną Pani do gustu. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Butelki same w sobie bez zarzutu. Jednak niektóre nakrętki do nich dołączone bywają wadliwe. Nie można ich dokręcić do końca przez co zawartość może się wylać
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię na temat naszych butelek. Cieszymy się, że same butelki spełniają Pani oczekiwania. Jednocześnie przepraszamy za problem z wadliwymi nakrętkami. Rozumiemy, że jest to frustrujące i może prowadzić do wylania się zawartości. Informujemy, że na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie przysługuje 14-dniowy okres zwrotu. Reklamację można złożyć mailowo na adres sklep@superbutelki.pl. W zgłoszeniu prosimy podać numer zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia wadliwych nakrętek. Dołożymy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona jak najszybciej. W celu uniknięcia podobnych problemów w przyszłości, wzmocnimy kontrolę jakości nakrętek. Dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Fajne tylko mało widoczne napisy musieliśmy pomalować
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię na temat naszych produktów. Chcielibyśmy wyjaśnić, że grawer laserowy polega na wypaleniu szkła, co powoduje powstanie matowego efektu. Efekt ten jest subtelny i może być mniej widoczny w zależności od oświetlenia i kąta patrzenia. Niestety, grawer nie może mieć żadnego koloru, ponieważ jest to proces fizyczny, a nie drukowanie. Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że grawer laserowy jest subtelnym efektem i nie zawsze będzie on tak wyraźny, jak drukowany napis. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Towar zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
16 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasze produkty przypadły Państwu do gustu 😊 Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Brakuje informacji o wysyłce zamówienia jak i informacji w moich zrealizowanych zamówieniach, jak i tego czy zamówienie zostało zrealizowane i kiedy. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię na temat złożonego zamówienia. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z otrzymanego produktu. Status paczki jest aktualizowany na bieżąco mailowo. Na adres e-mail podany podczas składania zamówienia wysyłamy wiadomości z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji oraz nadaniu przesyłki. Dodatkowo, w każdej chwili może Pani sprawdzić status zamówienia na swoim koncie klienta na naszej stronie internetowej. Jeśli nie otrzymała Pani wiadomości e-mail z informacją o statusie zamówienia, prosimy o sprawdzenie spamu lub skontaktowanie się z nami. Chętnie sprawdzimy, co jest przyczyną problemu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli na bieżąco informowani o statusie swoich zamówień. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
14 lut 2024
Szybka realizacja to na plus ale nadruk miejscami wytarty, może tak trafiłam i inne są w porządku , nie odesłałam bo potrzebowałam na już 😉
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych butelek! Cieszymy się, że są one zgodne z Państwa oczekiwaniami i że polecają je Państwo innym. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu problemu z uszkodzonym nadrukiem. Rozumiemy Państwa frustrację i chcielibyśmy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację. Abyśmy mogli sprawnie rozpatrzyć reklamację, prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@superbutelki.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonego nadruku. Dokładamy wszelkich starań, aby reklamacje były rozpatrywane na bieżąco i każdy klient był zadowolony z zakupów. Mamy nadzieję, że uda nam się szybko rozwiązać ten problem. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
21 sty 2024
Towar dobrze zapakowany, dotarł po tygodniu. Poza tym wszystko ok.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu opóźnienia w wysyłce butelek. Rozumiemy Pani frustrację i niedogodności, jakie stwarza taka sytuacja. Niestety, czasami zdarzają się opóźnienia w dostawach, na które nie mamy wpływu. Jednocześnie pragniemy przeprosić za zaistniałe komplikacje i zaoferować Pani rekompensatę w postaci kod rabatowego na zakupy. Przy składaniu zamówienia, w polu "Mam kod rabatowy" proszę wpisać butelka123. Zamówienie automatycznie zrabatuje się o 5% :) Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji nadal będzie Pani z nami kupować. Doceniamy Pani cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
Bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowany towar, szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię na temat naszego produktu! Czy może Pani zdradzić, co nie do końca spełniło Pani oczekiwania? Być może napotkała Pani jakieś problemy z produktem lub jego obsługą? Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z zakupów. Pani opinia jest dla nas bardzo cenna i pomoże nam udoskonalić nasze produkty i usługi. Jeśli ma Pani jakieś sugestie lub uwagi, prosimy o kontakt z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiązać każdy problem. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
24 sty 2024
te butelki mają nakrętki - jest to bardo wygodne
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię na temat naszego produktu! Czy może Pan zdradzić, co nie do końca spełniło Pana oczekiwania? Być może napotkała Pan jakieś problemy z produktem lub jego obsługą? Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z zakupów. Pana opinia jest dla nas bardzo cenna i pomoże nam udoskonalić nasze produkty i usługi. Jeśli ma Pan jakieś sugestie lub uwagi, prosimy o kontakt z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiązać każdy problem. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
18 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za zakupy w superbutelki.pl i wystawienie 4-gwiazdkowej opinii! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Doceniamy za poświęcony czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy zapytać, co moglibyśmy zrobić, aby zasłużyć na piątą gwiazdkę. Jesteśmy otwarci na sugestie i stale dążymy do poprawy jakości naszych usług. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe, wyjątkowe produkty, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
17 lut 2024
10 lut 2024
30 gru 2023
Miła rozmowa przez telefon gdzy przyjmuje się zamówienie, później troszkę mało odpowiedzialnie, trzeba dzwonić i upominać się o wysyłkę i najważniejsze że nikt nie sprawdza towaru do wysyłki, dostałam produkt (uszkodzony) wada producenta, miło że później dostałam rabat ale to nie o to chodzi, gdyby prezent nie został przyjęty na pewno nie zgodziłabym się na rabat,tylko na wymianę produktu pełnowartościowego.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Doceniamy, że podzieliła się Pani z nami swoimi spostrzeżeniami. Jest nam niezmiernie przykro z powodu otrzymania przez Panią uszkodzonego produktu. Rozumiemy Pani frustrację i niedogodności, jakie stwarza ta sytuacja. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane do klientów w nienaruszonym stanie. Przepraszamy, że tym razem nie udało nam się dopilnować tego aspektu. Jednocześnie przepraszamy za niedogodności związane z koniecznością upominania się o wysyłkę. Doceniamy cierpliwość i dziękujemy za kontakt telefoniczny. Chcielibyśmy podkreślić, że w przypadku otrzymania uszkodzonego produktu, zawsze istnieje możliwość jego wymiany na pełnowartościowy. Zapewniamy, że nie jest to dla nas problem i zależy nam na zadowoleniu klienta. W ramach rekompensaty za powstałe niedogodności chcielibyśmy zaoferować Pani rabat 5% na kolejne zakupy w naszym sklepie. Kod rabatowy to butelka123. Mamy nadzieję, że mimo tej nieprzyjemnej sytuacji nadal będzie Pani korzystać z naszego sklepu. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
24 lis 2023

Super, ale nie idealnie.

Wszystko w zamówieniu ok, ale mam parę zastrzeżeń. Wymiary zamówionego alkoholomierza się nie zgadzają, specjalnie kupiłem większą menzurkę żeby się w niej zmieścił a okazał się być o wiele mniejszy. 10L słój do fermentacji jest bardzo brudny. Ilość wiadomości mailowych przychodzących ze strony jest zatrważająca, ale to już samego zamówienia się nie tyczy.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych produktów. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałych problemów. Rozumiemy Państwa frustrację i chcielibyśmy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację. Abyśmy mogli sprawnie rozpatrzyć reklamację, prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@superbutelki.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia. Dokładamy wszelkich starań, aby reklamacje były rozpatrywane na bieżąco i każdy klient był zadowolony z zakupów. Mamy nadzieję, że uda nam się szybko rozwiązać ten problem i wkrótce otrzymają Państwo towar w pełni spełniający oczekiwania. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
13 sty 2024
Czerwone zakrętki na zdjęciach produktowych były metaliczne, a te w otrzymanej przesyłce niestety nie. Dodatkowo część z nich została uszkodzona (najprawdopodobniej podczas transportu do paczkomatu). Pozostałe produkty bez zarzutów. Jestem zadowolona z towarów i obsługi. Zwłaszcza słoiczki 40 ml świetnie się prezentują.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię na temat naszych produktów. Rozumiemy Pani rozczarowanie kolorem zakrętek. Chcielibyśmy jednak wyjaśnić, że odcień może znacznie różnić się na zdjęciach ze względu na różne czynniki, takie jak oświetlenie, ustawienie aparatu lub kalibracja monitora. Dokładamy wszelkich starań, aby zdjęcia produktowe były jak najwierniejsze rzeczywistości, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu uszkodzonych zakrętek. Rozumiemy Pani frustrację i chcielibyśmy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację. Abyśmy mogli sprawnie rozpatrzyć reklamację, prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@superbutelki.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonych zakrętek. Mamy nadzieję, że uda nam się szybko rozwiązać ten problem i wkrótce otrzyma Pani nowe, nienaruszone zakrętki. Chcielibyśmy również podziękować Pani za pozytywną opinię na temat naszych słoiczków. Cieszymy się, że słoiczki 40 ml przypadły Pani do gustu i świetnie się prezentują. Zapraszamy do kolejnych zakupów! Zespół Superbutelki