SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2000) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6358)

Ważny od: 11 mar 2021
SuperButelki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kształt buteleczek i wielkość dobrze dopasowana. Ładnie się prezentują. Naklejki na nakrętki są ok ale część z nich zupełnie mieprzydatna. Nikt nie trzyma w tak małych pojemniczkach rodzynek, żurawiny, grzybów, soli, wiórek kokosowych czy cukru. Natomiast brakuje naklejek np. na czatnuszkę, kardamon, pomidory suszone, kmin rzymski czy chili pieprz cayenne. Może stworzyć możliwość wyboru etykiet do zwojego zestawu lub możliwość dokupienia etykiet. Byłoby fajnie.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

12 lip 2023

PRAWIE! wszystko w porządku....

Prawie wszystko w porządku, butelki na bimber super, realizacja szybka, ale..... zamówiłam 50 sztuk z jednego wzoru, 50 sztuk drugiego wzoru, przyszło 100 jednakowych :( nie mam czasu na wyjaśnianie, oddawanie, wymianę, ale ktoś od realizacji zamówień mógłby się przyłożyć.........
13 lip 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Skontaktujemy się w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
12 lis 2023

Moje pierwsze zamówienie.

Na plus:przejrzysty wybór produktów w sklepie,duży wybór,właściwie wszystko co potrzeba,ceny ok,ogólnie przyjemne zakupy. Na mały minus:wysyłka w 24godziny,a faktycznie trochę dłużej i brak informacji o zamówieniu,ale da się przeżyć. Ogólnie polecam i jestem zadowolony.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię! Przykro nam ze względu na wszelkie niedogodności, niestety czasem wysyłka zamówień opóźnia się z uwagi na ich dużą ilość, za co bardzo przepraszamy.. Mamy nadzieję, że wrócą do nas Państwo, abyśmy mogli zrekompensować dłuższy czas oczekiwania. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
26 gru 2023

Może być

Butelki ładne, jednak jedna przyszła z dziurą. Nie było to uszkodzenie w transporcie gdyż pudełko było całe, do tego nie było szkła w opakowaniu. Zakrętki też trochę słabo dopracowane, , gdyby nie ta jedna pęknięta butelka to bym nie miała czym zakręcić innej.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Bardzo cenimy sobie Państwa głos i chcielibyśmy wyjaśnić sytuację z uszkodzonymi butelkami. Jest nam niezmiernie przykro, że otrzymali Państwo towar w niezadowalającym stanie. Rozumiemy Państwa frustrację i chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie. W takich przypadkach prosimy o składanie reklamacji na adres mailowy reklamacje@superbutelki.pl. W treści reklamacji prosimy podać numer zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonych butelek. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni, a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia otrzymają Państwo zwrot pieniędzy lub nowy produkt. Mamy nadzieję, że mimo tej nieprzyjemnej sytuacji nadal będą Państwo korzystać z naszego sklepu. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy przebiegły bezproblemowo. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
23 lis 2023
Zapłaciłam za zamówienie a otrzymałam maila że nie uiscilam opłaty , musiałam wyjaśniać, szkoda że od razu przy zamówieniu nie można zapłacić tylko przelew z rachunku to przedłuża czas , ale tak poza tym to wszystko dobrze towar ok 😀
23 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności, księgowanie wpłaty czasami się wydłuża.. Zachęcamy do składania zamówień i opłacania ich kartą lub za pomocą BLIK-a. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
AR
11 paź 2023
Butelki super. Dobrze spakowane. Szybka dostawa, czyściutki. Jedyne zastrzeżenie, to wybrane przeze mnie korki. Za miękkie w stosunku do średnicy. Wciskając korkownica zagłębia się w korek, a od spodu się kruszy. Poza tym ok.
13 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że butelki szybko do Pana dotarły - dokładamy wszelkich starań, aby tak było. Bardzo dziękujemy za uwagi dotyczące korków, zgłosimy sprawę do odpowiedniego działu. Każda Państwa uwaga jest dla Nas niezwykle cenna, pozwala Nam ulepszyć Jakość Naszej sprzedaży i Obsługi :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Towar starannie zapakowany, zgodny ze specyfikacją, szybka dostawa. Uwaga dotycząca nalepek składanie w przypadkowe długości powoduje odklejanie się końcówek naklejek i wysychanie kleju w tych miejscach.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na problem z niestarannie zapakowanymi etykietami na wino. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zapewniamy, że nie było to celowe działanie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były odpowiednio zabezpieczone do wysyłki. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pan napotkał. Doceniamy, że podzielił się Pan z nami tą informacją. Pozwoli nam to na poprawę procesu pakowania i uniknięcie podobnych problemów w przyszłości. W ramach rekompensaty chcielibyśmy zaoferować Panu/Pani kod rabatowy na kolejne zakupy w naszym sklepie. Kod rabatowy to butelka123. Kod można wykorzystać podczas składania zamówienia na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pan kupował w naszym sklepie. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy przebiegły bezproblemowo. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
16 sty 2024
Wszystko dobrze ale od momentu złożenia zamówienia nie dostałem żadnej informacji o stanie mojego zamówienia. Dopiero kurier do mnie zadzwonił i powiedział, że ma paczkę.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię na temat złożonego zamówienia. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z otrzymanego produktu. Przepraszamy za brak informacji o statusie zamówienia. Status paczki jest aktualizowany na bieżąco mailowo. Na adres e-mail podany podczas składania zamówienia wysyłamy wiadomości z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji oraz nadaniu przesyłki. Dodatkowo, w każdej chwili może Pan sprawdzić status zamówienia na swoim koncie klienta na naszej stronie internetowej. Jeśli nie otrzymał Pan wiadomości e-mail z informacją o statusie zamówienia, prosimy o sprawdzenie spamu lub skontaktowanie się z nami. Chętnie sprawdzimy, co jest przyczyną problemu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli na bieżąco informowani o statusie swoich zamówień. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pan zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
9 gru 2023
Butelki śliczne nie można się do nich przyczepić zdecydowanie polecam, aczkolwiek korki słabo zabezpieczone w paczce i niektóre uszkodzone i wygięte.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za zakupy w naszym sklepie superbutelki.pl i za podzielenie się z nami swoją opinią. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i uszkodzenia zakrętek podczas transportu. Rozumiemy Pani frustrację i niedogodności, jakie z tego powodu wynikły. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że jako sklep internetowy dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Paczki są solidnie pakowane, a użyte materiały amortyzujące mają na celu ochronę zawartości przed uszkodzeniami. Niestety, nie mamy wpływu na działanie kurierów i sposób obchodzenia się z paczkami podczas transportu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że uszkodzony towar nie spełnia Pani oczekiwań i za to serdecznie przepraszamy. W przypadku uszkodzeń powstałych podczas transportu prosimy o składanie reklamacji na adres mailowy reklamacje@superbutelki.pl. W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru zamówienia, danych adresowych oraz informacji o uszkodzonych produktach. Do reklamacji można dołączyć zdjęcia, które ułatwią nam identyfikację problemu. Gwarantujemy, że reklamacja zostanie rozpatrzona jak najszybciej, a w przypadku potwierdzenia uszkodzenia mechanicznego towaru, zaproponujemy Pani rozwiązanie satysfakcjonujące. Mamy nadzieję, że pomimo zaistniałych problemów, nadal będzie Pani korzystać z naszego sklepu. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy przebiegły bezproblemowo. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
W przypadku zamówienia 50 sztuk butelek, dół kartonu przesyłki wymaga lepszego zabezpieczenia. W przesyłce cztery butelki były zbite.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych butelek! Cieszymy się, że są one zgodne z Państwa oczekiwaniami i że polecają je Państwo innym. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu problemu z uszkodzonymi butelkami w zamówieniu. Rozumiemy Państwa frustrację i chcielibyśmy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację. Abyśmy mogli sprawnie rozpatrzyć reklamację, prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@superbutelki.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonych butelek. Dokładamy wszelkich starań, aby reklamacje były rozpatrywane na bieżąco i każdy klient był zadowolony z zakupów. Mamy nadzieję, że uda nam się szybko rozwiązać ten problem i wkrótce otrzymają Państwo nowe, nienaruszone butelki. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
DA
Daria A.
Gorzów Wielkopolski
29 gru 2023
Bardzo dobry wybór produktów na każda okazję, w przystępnej cenie. Minus to długa wysyłka produktu być może spowodowana świętami.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu opóźnienia w wysyłce butelek. Rozumiemy Pani frustrację i niedogodności, jakie stwarza taka sytuacja. Niestety, czasami zdarzają się opóźnienia w dostawach, na które nie mamy wpływu. Jednocześnie pragniemy przeprosić za zaistniałe komplikacje i zaoferować Pani rekompensatę w postaci kod rabatowego na zakupy. Przy składaniu zamówienia, w polu "Mam kod rabatowy" proszę wpisać butelka123. Zamówienie automatycznie zrabatuje się o 5% :) Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji nadal będzie Pani z nami kupować. Doceniamy Pani cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
31 gru 2023
Ekspresowa przesyłka mimo gorącego przedświątecznego okresu. Na minus zgnieciona zakrętka od butelki. Na szczęście tylko jednej 😉
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za wystawienie opinii na temat naszego sklepu! Cieszymy się niezmiernie, że przesyłka dotarła do Pani tak ekspresowo, nawet w gorącym przedświątecznym okresie. Doceniamy, że doceniła Pani ten aspekt. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu zgniecionej zakrętki od jednej z butelek. Rozumiemy frustrację i niedogodności, jakie stwarza ta sytuacja. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane do klientów w nienaruszonym stanie. Przepraszamy, że tym razem nie udało nam się dopilnować tego aspektu. W ramach rekompensaty za powstałe niedogodności chcielibyśmy również zaoferować Pani rabat 5% na kolejne zakupy w naszym sklepie. Kod rabatowy to butelka123. Mamy nadzieję, że mimo tej nieprzyjemnej sytuacji nadal będzie Pani korzystać z naszego sklepu. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

Butelki świąteczne zestaw 10szt

Butelki super, termin realizacji również, ale zabezpieczenie przesyłki niewłaściwe, przez co 20% zamówienia niestety potłuczone.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Bardzo cenimy sobie Pani głos i chcielibyśmy wyjaśnić sytuację z uszkodzonymi butelkami. Jest nam niezmiernie przykro, że otrzymała Pani towar w niezadowalającym stanie. Rozumiemy Pani frustrację i chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie. W takich przypadkach prosimy o składanie reklamacji na adres mailowy reklamacje@superbutelki.pl. W treści reklamacji prosimy podać numer zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonych butelek. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni, a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia otrzyma Pani zwrot pieniędzy lub nowy produkt. Mamy nadzieję, że mimo tej nieprzyjemnej sytuacji nadal będzie Pani korzystać z naszego sklepu. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy przebiegły bezproblemowo. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
7 lis 2023
Nie podoba mi się, że kolejny raz są jakieś straty, znów jedna butelka stłuczoną. Coś z pakowaniem albo z transportem nie tak.
10 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.. Prosimy o kontakt z działem reklamacyjnym - niestety nie mamy wpływu na pracę kurierów.. Niezwłocznie zajmiemy się sprawą. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
28 gru 2023
Butelki ładne, ale może lepiej trzeba by było oznaczyć, że w kartonie znajduje się szkło bo kilka przyszło potłuczonych.
1 sty 2024
Towar zgodny z opisem, tylko dostawa zamiast deklarowanych 48 godz trwała trochę dluzej- rozumiem że święta ale ...
13 sty 2024
Butelki super,każdemu szczerze polecam Jedyny minus to ich zabezpieczenie,2 butelki w mojej paczce były pobite:(
9 paź 2023
pomylono sposób zapłaty w moim zamówieniu. Błąd został naprawiony ale przedłużył sie czas oczekiwania na przesyłkę
13 paź 2023
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za pomyłkę. Staramy się, aby byli Państwo zadowoleni jednak i Nam zdarza się popełnić błąd.. Bardzo przepraszamy raz jeszcze, dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
28 gru 2023
Butelki są super, tylko NIESTETY za każdym razem, kiedy zamawiam-dostaje jedną potrzaskaną ☹️
6 sty 2024
Szybka dostawa. Słoiczki takie, jakie zamawiałam . Niestety zakrętki nie e pasują, za małe.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię na temat słoiczków, które Pani u nas zamówiła. Cieszymy się, że dostawa była szybka i słoiczki odpowiadają Pani oczekiwaniom pod względem wyglądu. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu problemu z zakrętkami. Rozumiemy Pani frustrację i chcielibyśmy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację. Abyśmy mogli sprawnie rozpatrzyć reklamację, prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@superbutelki.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia wadliwych zakrętek. Dokładamy wszelkich starań, aby reklamacje były rozpatrywane na bieżąco i każdy klient był zadowolony z zakupów. Mamy nadzieję, że uda nam się szybko rozwiązać ten problem i wkrótce otrzyma Pani nowe, pasujące zakrętki. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
21 lis 2023
Nie udało się dogadać kontem reklamacji złe spakowanego sprzętu do mierzenia % alkoholu
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za wyrażoną opinię. Chcielibyśmy wyjaśnić, że jako firma zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy różne rozwiązania reklamacyjne, aby każdy mógł wybrać dla siebie najbardziej dogodną opcję. Niestety, nie wybrała Pani żadnego z zaproponowanych rozwiązań, co uniemożliwiło nam dokończenie procesu reklamacji. Jeśli nadal jest Pani zainteresowana reklamacją produktu, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie dla Pani satysfakcjonujące. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki