dywanikisamochodowe.pl

Opinie (83) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (197)

Ważny od: 16 cze 2021
dywanikisamochodowe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 sie 2023
Wybrałem wersje Platinum i polecam wszystkim pasuja lepiej jak orginaly. Polecam polecam polecam !!!!
LA
Leszek A.
Koscian

9 sty 2024
Dywaniki poza platinum w nazwie sa mierne pomimo kolcow I gumy na spodzie wedruja radosnie po podlodze I potrafia zablokowac pedaly brak w nich blokad ktore sa obecne w oryginalnych dywanikach

Opinie nt. sklepu dywanikisamochodowe.pl

Napy są wycięte niedokładnie, co skutkuje nie estetycznym położeniem dywaniku, lub brakiem możliwości zapięcia napy. Sam dywanik jest bardzo ładny. Tym bardziej szkoda, że zabrakło precyzji.
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii ;) Rozumiem że kłopot pojawił się przy stoperach, niestety jest to możliwe, oryginalnym wykładzina samochodzie z czasem ma prawo się się wstąpić przez co nieco zmieniają się pozycje stoperów ;( Na stronie głównej w drugiej części artykułu "Prosimy o przemyślane zakupy." wspominamy o tym. Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
9 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
10 sty 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Przykro nam że dywaniki nie spełniają Pana oczekiwań, Niestety nie mamy zaznaczone żeby w Lexus IS200 1999-2005r. były fabryczne stopery, ;( dlatego też na szablonie w ofercie ich nie było, wymiary jakie dywaniki Pan otrzyma są także podane na stronie. Jeśli ma Pan stopery i na wzór Oryginalny dywanik moglibyśmy pod Pana ale nie zgłaszał Pan żadnych zastrzeżeń przed wykonaniem dywaników ;( Co do Kolcy przyznam szczerze że nie zgłaszał nam nikt żeby dywaniki z tej jakości nadmiernie się przemieszczały. Życzymy dobrego dnia! Zespół DywanikiSamochodowe.pl