dywanikisamochodowe.pl

Opinie (78) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (191)

Ważny od: 16 cze 2021
dywanikisamochodowe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 sie 2023
Wybrałem wersje Platinum i polecam wszystkim pasuja lepiej jak orginaly. Polecam polecam polecam !!!!
LA
Leszek A.
Koscian

9 sty 2024
Dywaniki poza platinum w nazwie sa mierne pomimo kolcow I gumy na spodzie wedruja radosnie po podlodze I potrafia zablokowac pedaly brak w nich blokad ktore sa obecne w oryginalnych dywanikach

Opinie nt. sklepu dywanikisamochodowe.pl

Dywaniki są super wykonane, bardzo dużo różnych wariantów. W aucie pasuje idealnie i co najważniejsze dzięki swojej powierzchni nie przesuwają się. Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii ;) Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl

świetne dywaniki, szczelnie zapakowane, więc wszystko było czyste, zamówienie pakowała Pani Jola, dziękuję i pozdrawiam
30 mar 2024
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii ;) Jak czyta się takie opinie aż chce się pracować 😀 Pozdrawiam Jola 😀
Szybka dostawa ,akceptowalna cena - bardzo dobrze dopasowane dywaniki - 100 % pozytywna rekomendacja .
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Szybko i bez problemów. Samochód Renault Clio 2.
Wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii 😊 Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
2 godziny temu
2 godziny temu
1 kwi 2024
30 mar 2024
Napy są wycięte niedokładnie, co skutkuje nie estetycznym położeniem dywaniku, lub brakiem możliwości zapięcia napy. Sam dywanik jest bardzo ładny. Tym bardziej szkoda, że zabrakło precyzji.
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii ;) Rozumiem że kłopot pojawił się przy stoperach, niestety jest to możliwe, oryginalnym wykładzina samochodzie z czasem ma prawo się się wstąpić przez co nieco zmieniają się pozycje stoperów ;( Na stronie głównej w drugiej części artykułu "Prosimy o przemyślane zakupy." wspominamy o tym. Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl

brak możliwości zamiany

możliwość zamiany wyniku pomyłki modelu auta.
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy wystawienie opinii, Szanowny Panie śpieszymy wyjaśnić, że dywaniki personalizowane wykonane są pod zamówienie klienta, stąd wynika brak możliwości wymiany czy zwrotu towaru. Stosowna informacja wraz z podstawą prawną została zamieszczona na głównej stronie sklepu. Kwota, którą zapłacił Pan za towar nie pokryje kosztów wykonania kolejnego kompletu, który tym razem mógłby zyskać Pana aprobatę, a może po raz kolejny zgłosiłby Pan chęć wymiany. Proszę też nie zapominać o koszcie utylizacji kompletu, który Pan impulsywnie kupił. Nie bez powodu na stronie sklepu widnieje zapis „Prosimy o przemyślane zakupy.” Jako użytkownik pojazdu powinien się Pan orientować, jaki model Pan posiada, a nie obarczać nas winą za swój błąd. Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl

szkoda, że brak jest gumowych w tych rozmiarach

Trzy lata temu nabyłem identyczne dywaniki i jestem z nich zadowolony, ponieważ nieco się zużyły/szczególnie kierowcy/,nabyłem nowy komplet. Szkoda,że nie posiadacie gumowych o właśnie takich rozmiarach, przydałyby się na okres zimowy.
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii ;) Dywaniki gumowe tylko dystrybuujemy innych producentów więc nie mamy wpływu na kształt tak jak na dywaniki welurowe które wykonujemy. Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
Dobre gatunkowo, ale nie są dobrze dopasowane do Peugeot 206cc(przednie sa minimalnie za duże)
24 lut 2024
Zgodnie z opisem bardzo dobrze wykonane dywaniki gruby materiał szybka wysyłka
RW
Radek W.
Bielsko-Biała
3 mar 2024

Niesamowicie szybka i sprawna realizacja. Jakość dywaników bardzo dobra.
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl

Jakosc ok, nie jest to jakość włókna oryginału, ale w tej cenie polecam