nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2199) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9730)

Ważny od: 24 lis 2015

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

AK
Ada K.
Starachowice
Szybka dostawa. Towar zgodny z zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Zawsze staramy się zapewnić szybką dostawę produktów i cieszymy się, że udało nam się zrealizować nasze cele. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zadowolenie klienta i za każdym razem staramy się przekraczać Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!
IS
Igor S.
Wołczyn
Dobra jakość
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się, że podoba Ci się jakość naszych produktów. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać naszym klientom wysokiej jakości produkty, które sprawiają, że życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Zawsze staramy się ulepszać nasze produkty i doceniamy Twój wkład!
Nic
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Witamy, dziękujemy za wyrażenie opinii, jednak z powodu braku opisu nie wiemy co możemy poprawić i jak Pani pomóc. Z czego wynika Pani niezadowolenie? Być może jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pani pytania? Zapraszamy do kontaktu - Nakrywamy.pl
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję 5/5! W Nakrywamy.pl naprawdę doceniamy Twoje pozytywne opinie i cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Dążymy do zapewnienia szybkiej i niezawodnej usługi i fantastycznie jest słyszeć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za twoją recenzję! My w Nakrywamy.pl naprawdę to doceniamy. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości i cieszymy się, że uznałeś je za satysfakcjonujące. Zawsze szukamy sposobów na poprawę Twoich doświadczeń z nami, więc nie wahaj się skontaktować, jeśli jest coś, co możemy dla Ciebie zrobić!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za ocenę 5/5! Naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni i mieli jak najlepsze doświadczenia. Mamy nadzieję, że nadal będziesz korzystać z naszych usług!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wow, bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Naprawdę doceniamy opinie i cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia w Nakrywamy.pl! Włożyliśmy wiele ciężkiej pracy w tworzenie rozwiązań, które nieco ułatwiają życie i wspaniale jest widzieć, że nasze wysiłki się opłaciły. Mamy nadzieję, że nadal będziesz korzystać z naszych usług!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia w Nakrywamy.pl. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy doskonałą obsługę klienta i upewniamy się, że nasi klienci mają najlepsze możliwe doświadczenia zakupowe. Dlatego naprawdę doceniamy Twoją opinię! :)
Talerze były prezentem dla córki i zięcia. Bardzo im się podobało. Zwrócili uwagę na staranne wykonanie talerzy, a także na świetnie zabezpieczone talerze przed uszkodzeniem.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za twoją przemyślaną recenzję! Doceniamy, że Tobie i Twojej rodzinie podobały się talerze i zauważyliście jakość naszego wykonania. Wspaniale jest słyszeć, że byliśmy w stanie zapewnić bezpieczną dostawę - nic nie przebije spokoju ducha, jeśli chodzi o prezenty! Dziękujemy za poświęcenie czasu na poinformowanie nas o swoich doświadczeniach.
Zamówienie przyszło szybko, a garnki które zamówiłam są zgodne z oczekiwaniami🙂
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że szybko otrzymałeś zamówienie i że nasze patelnie spełniły Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z dostarczania dobrej jakości produktów i szybkiej obsługi. Mamy nadzieję, że będziesz naszym stałym klientem!
Wszystko ok;)
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za opinię! W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Cieszymy się, że dobrze się bawiłeś!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoją szczerą opinię - pomaga nam ona stać się jeszcze lepszym serwisem. Dążymy do maksymalizacji zadowolenia klientów i cieszymy się, że nasze usługi okazały się dla Ciebie przydatne. Zdajemy sobie sprawę, że mamy miejsce na ulepszenia i dołożymy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenia z Nakrywamy.pl były jak najbardziej przyjemne!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za tak miłą recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją opinię. To wiele dla nas znaczy. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl - to zawsze nasz priorytet! Uwielbiamy zapewniać naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i doświadczenie zakupowe i zawsze będziemy dążyć do doskonałości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
Bardzo solidny zestaw sztuccy
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię - cieszymy się, że jesteś zadowolony z zestawu sztućców! W Nakrywamy.pl zawsze staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy spełniać Twoje oczekiwania.
Profesjonalna obsługa, zakupiłam serwis Boss- klasyka i prostota w jednym ( mógł by być bardziej biały)
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję, cieszymy się, że podobał Ci się profesjonalizm naszych usług! Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
Towar taki jak w opisie,szybka dostawa polecam👌
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję za wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że Twój produkt był zgodny z opisem, a dostawa była szybka. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i doceniamy, że dzielisz się z nami swoimi doświadczeniami. Jeszcze raz dzięki!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl i doceniamy wszystkie Twoje miłe słowa. Staramy się zawsze zapewniać wyjątkową obsługę i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji i Twoje wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz tak wspaniałe doświadczenia z naszą firmą. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najwyższej jakości usługi i produkty za każdym razem. Cenimy Twoją opinię i będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby zapewnić Ci satysfakcję. Jeszcze raz dziękujemy!
Piękne łyżeczki,błyszczące i ciężkie.Bardzo jestem zadowolona
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za pozytywne opinie! Jesteśmy bardzo dumni z jakości naszych produktów i satysfakcjonuje nas, gdy widzimy, że spełniają one Twoje oczekiwania. Dziękujemy, że jesteś klientem Nakrywamy.pl!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Doceniamy opinie i cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszym wysokiej jakości produktem i szybką dostawą. Staramy się oferować naszym klientom wyłącznie produkty i usługi najwyższej jakości. Z niecierpliwością czekamy na ponowną współpracę z Tobą w przyszłości.