nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2203) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9737)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

22 sie 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze swoich zakupów! Pozdrawiamy -zespół Nakrywamy.pl
22 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! W Nakrywamy.pl staramy się oferować naszym klientom tylko to, co najlepsze i cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie! :)
17 sie 2023
Wszystko zgodne z zamówieniem. Polecam!
22 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Zawsze staramy się, aby Twoje doświadczenia były jak najbardziej pozytywne. Naprawdę doceniamy, że dzielisz się z nami swoimi doświadczeniami i polecasz nas. Jeszcze raz dziękujemy!
16 sie 2023
Rewelacyjny kontakt, informacje i wysyłce, pakowanie towaru no i towar
22 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miałeś świetne doświadczenia z naszym Zespołem, informacjami, dostawą, opakowaniem i produktem. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
24 sie 2023
Dziękujemy za recenzję! Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że jesteś częścią #TeamNakrywamy i cieszymy się, że podoba Ci się dostawa, produkt i obsługa klienta. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupów i cieszymy się, że to czujesz! Jeszcze raz dziękujemy!
24 sie 2023
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktami i obsługą klienta. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę klienta, aby zapewnić wszystkim naszym klientom przyjemne zakupy. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z dostawą, produktem i obsługą klienta. W Nakrywamy.pl zawsze dążymy do zapewnienia wyjątkowej jakości produktów i dedykowanej obsługi klienta. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania!
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że nasza dostawa, produkty i obsługa klienta są na najwyższym poziomie. Staramy się, aby każdy klient miał jak najlepsze doświadczenia z Nakrywamy.pl, a Twoja opinia mówi nam, że właśnie to robimy. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami!
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie klienta i cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia. Staramy się zawsze zapewniać najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że mogliśmy spełnić te standardy w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu, aby dać nam znać, jak się spisaliśmy!
Excellent
22 sie 2023
Dziękujemy za doskonałą recenzję! Szczerze doceniamy opinie i cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne i bezproblemowe zakupy, więc cieszymy się, że osiągnęliśmy ten cel. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
RB
Robert B.
Osielsko
Bez zarzutu.
24 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. W Nakrywamy.pl koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom najlepszej obsługi i upewnieniu się, że każdy jest zadowolony ze swoich doświadczeń. Zawsze szukamy sposobów na poprawę, abyśmy mogli nadal oferować usługi na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
24 sie 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia, od dostawy po obsługę. W Nakrywamy.pl wierzymy w dostarczanie naszym klientom produktów i usług najwyższej jakości i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i wybranie nas jako źródła artykułów kuchennych do domu.
16 sie 2023
Firma godna polecenia szybka wysyłka i wszystko bardzo dobrze zabezpieczone polecam
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło bezpiecznie. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi - cieszymy się, że to się opłaciło! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa, a naszą misją jest dostarczanie naszym klientom tylko najlepszych towarów i usług. Cieszymy się, że miałeś z nami tak doskonałe doświadczenia i mamy nadzieję, że wkrótce ponownie zrobisz u nas zakupy!
15 sie 2023
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że podobała Ci się dostawa i nasza obsługa klienta. Jeśli chodzi o produkt, zawsze staramy się dostarczać tylko najlepszą jakość i mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę, aby zapewnić Ci lepsze wrażenia w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność, szybka dostawa polecam.
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! To wiele dla nas znaczy w Nakrywamy.pl, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenie. Staramy się, aby każdy z naszych klientów miał przyjemne i efektywne doświadczenie zakupowe i cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
16 sie 2023
Witamy, dziękujemy za wyrażenie opinii, jednak z powodu braku opisu nie wiemy co możemy poprawić i jak Pani pomóc. Z czego wynika Pani niezadowolenie? Być może jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pani pytania? Zapraszamy do kontaktu: bok@nakrywamy.pl
DJ
Danuta J.
Suwałki
Wspaniały sklep. Duży wybór, ceny przystępne. Szybka realizacja zamówienia. Wszystko bardzo dobrze zapakowane. Polecam.
24 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że podobały Ci się zakupy u nas i że nasze ceny są rozsądne. Bardzo starannie pakujemy nasze zamówienia i cieszymy się, że było to dla Ciebie satysfakcjonujące. Doceniamy Twoją rekomendację i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Naprawdę doceniamy Twoją opinię!

Opinia bez otrzymania przesyłki

16 sie 2023
Dziękujemy za wyrażenie opinii. W naszym podwrocławskim magazynie mamy tysiące produktów, głównie porcelanę, sztućce i komplety garnków dużych producentów, jednak na prośbę ze strony Klientów poszerzyliśmy ofertę o produkty sprowadzane z zagranicy na specjalne życzenie Zamawiającego. O przedłużonym czasie oczekiwania na takie produkty informujemy i pod ceną poszczególnych produktów, i w mailu potwierdzającym zamówienie. W przypadku Pana zamówienia większość produktów była na zamówienie Klienta, o braku jednego poinformowaliśmy natychmiast po aktualizacji stanu magazynowego, natomiast drugi produkt dojechał do nas uszkodzony co okazało się podczas pakowania produktu. Informacja o nadaniu paczki jest przekazywana jednocześnie z informacją, że zamówienie idzie do spakowania i będzie oczekiwało na odbiór przez kuriera. W przypadku uszkodzeń produktu czas ten zawsze się wydłuża, o czym poinformowaliśmy mailowo. Niemniej jednak bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności!