nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2163) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9684)

Ważny od: 24 lis 2015

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

27 lip 2023
Wszystko mi się podobało
27 lip 2023

Szybki i profesjonalny serwis oraz komunikacja z działem sprzedaży.
CR
26 lip 2023
Szybka wysyłka, dobry cenowo produkt
26 lip 2023
Bardzo polecam
25 lip 2023
Szybką dostawą, wszystko zgodnie z opisem! Polecam serdecznie!
24 lip 2023
Wszystko jest w porządku.
24 lip 2023
szybka reakcja na wyslane zapytanie
24 lip 2023
Szybka dostawa, towar w całości.
23 lip 2023
Wszystko idealnie
23 lip 2023
Szybką dostawa, zabezpieczone dobrze artykuły, spełniły moje oczekiwania.
22 lip 2023
Witam wszystko było o.k zastawa była prezentem dla rodziców na 45 rocznicę ślubu niestety jeden talerz był potłuczony
22 lip 2023
Towar zabezpieczony, szybka dostawa
21 lip 2023
Bardzo udany zakup, w dobrej cenie. Szybka wysyłka. Serwis obiadowy bardzo dobrze zabezpieczony na czas transportu.