nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2203) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9737)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i profesjonalnie. Nasz zespół ciężko pracuje, aby upewnić się, że klienci mają przyjemne doświadczenia podczas korzystania z naszych usług. Doceniamy Twoje wsparcie!
24 sie 2023
Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. Dążymy do zapewnienia wyjątkowej obsługi klienta i najwyższej klasy produktów, a nic nie cieszy nas bardziej niż wiadomość, że udało nam się to osiągnąć.

Wszystko wykonane prawidłowo Opakowanie Dostawa Płatność Szybkość doręczenia
24 sie 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszą usługą. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że szybko otrzymałeś paczkę i wszystko poszło gładko. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię, to wiele dla nas znaczy!
4 sie 2023
Doskonała cena, nieosiągalna u konkurencji. Transakcja - sprawnie i szybko.
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że spodobały Ci się nasze konkurencyjne ceny i szybka transakcja. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i produkty wysokiej jakości w najbardziej rozsądnych cenach. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
Piękna porcelana, polecam
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się nasza porcelana i mamy nadzieję, że nadal będziemy dostarczać Ci piękne przedmioty, które sprawią, że Twój dom będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
24 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl. Naprawdę doceniamy Twoją szczerą opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z dostawy i produktu.
24 sie 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z naszą dostawą i towarami. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę klienta i produkty wysokiej jakości. Doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się produktami od nas!
24 sie 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że podobała Ci się nasza dostawa i produkty, a także nasza obsługa klienta. W Nakrywamy.pl wierzymy w oferowanie naszym klientom najlepszych doświadczeń i jesteśmy bardzo wdzięczni, że to zauważyłeś. Doceniamy Twoje miłe słowa!
3 sie 2023
Wszystko ok, szkoda tylko że dla małych przesyłek nie ma opcji paczkomatu.
16 sie 2023
Dzień dobry, małe przesyłki jak najbardziej wysyłamy do paczkomatów, chyba, że jest to porcelana lub szkło, wtedy rzeczywiście nie ma takiej opcji, ze względu na brak ubezpieczenia takich paczek w InPost.
24 sie 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia od zamówienia do dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wyjątkową obsługę i produkty wysokiej jakości, i naprawdę miło jest widzieć, że udało nam się to osiągnąć. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal oferować ten sam poziom satysfakcji. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! W Nakrywamy.pl ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom wyjątkową obsługę i produkty wysokiej jakości. Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenie i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
24 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami Twoją opinią! Cieszymy się, że podobała Ci się nasza dostawa, towary i obsługa klienta. Naszym najwyższym priorytetem jest upewnienie się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl i cieszymy się, że mogliśmy spełnić tę obietnicę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
24 sie 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Staramy się, aby wszyscy klienci Nakrywamy.pl za każdym razem mieli jak najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pochlebną recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony ze swojego zamówienia i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Jeszcze raz dziękujemy!
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że nasze produkty, usługa dostawy i obsługa klienta spełniły Twoje oczekiwania. W Nakrywamy.pl dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Mamy nadzieję, że nadal będziesz zadowolonym klientem!
2 sie 2023
Produkty najwyższej jakości, szybka , sprawna obsługa, polecam👍🏽
24 sie 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z naszymi produktami i usługami. Naszym najwyższym priorytetem jest upewnienie się, że klienci Nakrywamy.pl zawsze otrzymują produkty najwyższej jakości i sprawną obsługę, a my jesteśmy dumni z dostarczania takich doświadczeń. Doceniamy Twoją rekomendację i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
24 sie 2023
Dziękujemy za wspaniałą ocenę! Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty najwyższej jakości i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję!
1 sie 2023
Strona funkcjonalna, s,była realizacja zamówienia
24 sie 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować. Cieszymy się, że uznałeś naszą stronę za funkcjonalną ! Wierzymy w zapewnienie przyjemnego doświadczenia użytkownika i zawsze staramy się dostarczać najlepsze możliwe rozwiązania dla naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy!
24 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że otrzymałeś dokładnie to, czego chciałeś i że dotarło w idealnym stanie. Mamy nadzieję, że spędzisz wiele przyjemnych chwil ze swoim zestawem obiadowym i kawowym. :)
Szybko sprawnie profesjonalnie. Jestem zadowolona
24 sie 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Za każdym razem staramy się zapewnić szybką i profesjonalną obsługę. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z wyników!