nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2177) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9707)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Cieszymy się, że podobał Ci się nasz serwis i doceniamy Twoje miłe słowa. Dążymy do doskonałości i będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby spełnić Twoje potrzeby. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
Produkt doszedł zgodny z opisem, jedynie pakowanie nie do końca spełniło moje oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii. Cieszymy się, że produkt spełnił Twoje oczekiwania i dotarł na czas. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić satysfakcję klienta we wszystkim, co robimy, od jakości produktów po usługi dostawy. Przepraszamy, jeśli opakowanie nie spełniało Twoich standardów - weźmiemy pod uwagę Twoją opinię i będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić Ci wspaniałe doznania w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! W Nakrywamy.pl doceniamy Twoją pozytywną opinię i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że Twoje zakupy były przyjemne. Staramy się, aby każdy klient miał wspaniałe doświadczenie, a Twoja recenzja pomaga nam nadal to robić. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam wspaniałej recenzji - naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z naszymi usługami i dziękujemy za zwrócenie naszej uwagi na Twoją opinię. Wierzymy w tworzenie przyjemnych doświadczeń dla wszystkich i nieustannie staramy się upewnić, że zapewniamy najlepszą możliwą obsługę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją cenną opinię!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą opinię! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Naszym celem jest zawsze upewnienie się, że nasi klienci mają jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z naszych usług, a Twoja recenzja pokazuje, że to osiągamy. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji - naprawdę to doceniamy!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia w Nakrywamy.pl. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości i obsługi klienta. Twoje wsparcie wiele dla nas znaczy!

Zakup filiżanek.

Towar zgodny z opisem. Dostarczony bardzo szybko. Bardzo dobrze zapakowany.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z produktu i że dotarł on szybko i w doskonałym stanie. Nasz zespół jest zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów z doskonałą obsługą klienta. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl do zakupu!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl i doceniamy Twoje miłe słowa.

Aa…

Sprawna obsługa klienta zakupiony towar dobrej jakości polecam
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za opinie! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości produktu i obsługi klienta. To jest dokładnie to, do czego dążymy w Nakrywamy.pl - aby zapewnić naszym klientom wspaniałe wrażenia z zakupów i produkty wysokiej jakości. Doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce znów się z Tobą spotkamy!
Kontakt z biurem obsługi
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji na temat twoich doświadczeń z naszym zespołem obsługi klienta. Naprawdę doceniamy Twoją opinię, ponieważ zawsze staramy się ulepszać nasze usługi i zapewniać doskonałą obsługę klienta. Wierzymy, że każda interakcja z klientem jest pozytywna i dziękujemy, że pomagasz nam osiągnąć ten cel. Jeszcze raz dziękujemy za przekazanie nam cennych opinii!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług. Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. Wspaniale jest słyszeć, że jesteś zadowolony z dotychczasowej obsługi i nie możemy się doczekać, aby nadal zapewniać Ci doskonałe wrażenia w przyszłości. W Nakrywamy.pl staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć z Tobą!
Świetna jakość zakupionej patelni. Sprawna jakość realizacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją pochlebną recenzję! Cieszymy się, że jakość zakupionej patelni i szybkość dostawy przypadły Ci do gustu. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta, dlatego cieszymy się, że udało nam się przekroczyć Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
Solidny sprzedawca
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Naszym celem jest zapewnienie przyjemnych zakupów wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć z Tobą. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
Szybka dostawa. W paczce znalazły się pobite talerze. Po złożeniu reklamacji (wysłane zdjęcia) bez problemu nowe talerze były u mnie za 2 dni :) Polecam!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że doświadczyłeś szybkiej dostawy i że mogliśmy szybko rozwiązać problem z uszkodzonymi elementami zastawy. Staramy się oferować naszym klientom bezproblemowe doświadczenie za każdym razem, gdy robią u nas zakupy, a Twoje doświadczenie jest tego dowodem. Jeszcze raz dziękujemy za twoją opinię, to naprawdę wiele dla nas znaczy.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. Jesteśmy dumni z zapewniania naszym klientom przyjemnych i bezproblemowych doświadczeń podczas korzystania z naszych usług. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal zapewniać Ci jeszcze lepsze doświadczenia!
Szybko i zgodnie z zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie - naprawdę je doceniamy! W Nakrywamy.pl naszym celem jest upewnienie się, że wszystkie zamówienia są dostarczane szybko i dokładnie, aby nasi klienci mogli cieszyć się swoimi zamówieniami tak szybko, jak to możliwe. Cieszymy się, że tym razem spełniliśmy Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom to, co najlepsze i cieszymy się, że zdobyliśmy Twoją pięciogwiazdkową ocenę.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji i ocenę 4/5 gwiazdek. W Nakrywamy.pl staramy się, aby każde doświadczenie klienta było pozytywne i cieszymy się, że ogólnie masz z nami dobre doświadczenia. Będziemy kontynuować nasze wysiłki w celu poprawy naszych usług i oferty w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Cześć! Cieszymy się, że masz 5/5 doświadczenia z Nakrywamy.pl. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją recenzją - cieszymy się, że podobało Ci się u nas! Pozdrawiamy, Zespół Nakrywamy.pl
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenie i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!