nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2162) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9680)

Ważny od: 24 lis 2015
nakrywamy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 wrz 2023
JJ
Janina J.
OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

23 lis 2023
nie otrzymałam zamówienia, informacji na jakim etapie jest realizacja .... przysyłacie państwo ankietę z prośbą o opinię i nie wiecie że niczego do mnie nie przesłaliście - to kolejny dowód niesprawności w waszej strony; na moje pytanie o realizację otrzymałam enigmatyczną odpowiedź że macie Państwo 7 dni na realizację, od tej pory nic się nie dzieje.
24 lis 2023
Złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi do 7 dni roboczych. Dzisiaj jest ostatni dzień na wysłanie zamówienia w terminie. Przesyłka została już odebrana przez kuriera, czyli w terminie planowanej wysyłki.
22 sie 2023
zamówiłam sokownik Ambition Winston 8 l. Zależało mi aby uchwyt na pokrywce był taki sam jak na pozostałych naczyniach i taki był na zdjęciu w zamówieniu. Niestety, przyszedł z gałką na pokrywce, która utrudnia użytkowanie. Mocno się nagrzewa i jest bardzo mała, wyślizguje się z ręki.
23 sie 2023
Dziękujemy za Pani opinię! Przykro nam, że uchwyt na pokrywie nie spełnia Pani oczekiwań. Jeśli otrzymane zamówienie nie zgadza się z opisem produktu na stronie sklepowej, przysługuje Pani możliwość reklamacji. W takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu mailowo na adres: reklamacje@nakrywamy.pl
24 wrz 2023
Jestem bardzo nie zadowolony otrzymałem towar uszkodzony , złożyłem reklamacje , wystąpiłem o zwrot gotówki minął tydzień i nic .Wszyscy mają wszystko gdzieś. Jeżeli mogę coś doradzić omijajcie ten sklep szerokim łukiem
4 paź 2023
Witaj! Dziękujemy za pozostawienie nam recenzji. Mimo ustawowego czasu 14 dni na odpowiedź reklamacyjną, bardzo staramy się, aby czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną był krótszy. Zdarza się jednak, zwłaszcza przy dużej ilości zamówień, że odpowiadamy po tygodniu. Za wszelkie niedogodności w oczekiwaniu na odpowiedź - bardzo przepraszamy!
2 gru 2023
Totalny brak komunikacji między sprzedającym a kupującym. Mam wrażenie,że w ogóle nie są odczytywane i odsłuchiwane wiadomości od klienta. Chaos totalny.Nigdy więcej nie skorzystam z jakiekolwiek oferty z tego sklepu.
16 wrz 2023

Masakra

Sprzedają towar którego nie mają, kupiłem 6 szt i okazało się że akurat wszystkie 6 szt jest rozbite. Co prawda oddali pieniądze lecz co z tego gdy kupiłem gdzie indziej do nich podstawki. Zostałem z podstawkami.
19 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Doceniamy Twoją opinię i rozumiemy Twoją frustrację. W Nakrywamy.pl dążymy do tego, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z zakupu, bez względu na okoliczności. Przykro nam, że tym razem nie byłeś zadowolony i że skończyłeś z dodatkowymi przedmiotami. Mamy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na Twoje przyszłe zakupy u nas. Dziękujemy, że jesteś naszym cennym klientem!
10 sie 2023
Brak zamówienia. Po długim czasie oczekiwania na przesyłkę dowiaduje się że brak poszczególnych towarów. Nie dostaje odpowiedzi kiedy przesyłka będzie nadana ani droga meilowa i telefoniczna (nikt nie odbiera tel)
16 sie 2023
Dzień dobry, złożyła Pani zamówienie na produkty, których czas wysyłki był wydłużony (Informacja jest pod ceną poszczególnych produktów oraz w mailu potwierdzającym zamówienie). Niemniej jednak raz jeszcze bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności!
14 paź 2023
Czesc zamowionego towaru niezgodne z zamowieniem. Kontakt z sklepem nieprzyjemny. Osoba rozmawiajaca ze mna przez telefon potraktowala mnie bardzo zdawkowo. Na maila nie dostalam odpowiedzi.
16 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy, że dla klientów ważne jest, aby ich zamówienia były dokładnie takie, jakich oczekiwali. Staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne zakupy, od złożenia zamówienia do otrzymania zamówionych produktów. Przepraszamy, weźmiemy sobie do serca Twoją opinię, aby poprawić naszą obsługę w przyszłości. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.
19 paź 2023
Zamówienie zostało anulowane, ponieważ otrzymałam informację, że elementy serwisu zostały uszkodzone w magazynie, a był to ostatni zestaw. Po tygodniu nadal nie otrzymałam zwrotu środków
19 paź 2023
Dziękujemy, że zwróciłeś na to naszą uwagę. Rozumiemy, jak frustrujące musiało to być dla Ciebie i przepraszamy za niedogodności. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i żałujemy, że coś takiego wydarzyło się w Twoim przypadku. Wykorzystamy Twoją opinię, aby nadal poprawiać jakość naszych usług.
Radzę zmienic sposob zabezpieczania produktów. Folia bąbelkowa to podstawa i nie warto na niej oszczędzać. Klienci wolą gdy zamówienie jest dostarczone w całośni a nie potłuczone…
26 wrz 2023

termin zamówień

Za zamówieniem oczekuję od 18.09.br. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej informacji o przesunięciu dostawy. Kilkukrotnie nadawano numer przesyłce, która nie wychodziła.
4 paź 2023
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Przepraszamy, że Twoje zamówienie nie zostało dostarczone zgodnie z oczekiwaniami. W Nakrywamy.pl poważnie podchodzimy do obsługi klienta i staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i doświadczenie. Bardzo nam przykro, że tym razem nie byliśmy w stanie spełnić Twoich oczekiwań i przepraszamy za spowodowane niedogodności. Dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi, wykorzystamy tę opinię, aby poprawić nasze usługi w przyszłości.
23 paź 2023

Reklamacja

Zamówiłam filiżanki na prezent przyszły uszkodzone. Brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony sklepu. Urodziny były w sobotę a ze mną nadal nikt się nie kontaktował.
24 paź 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał 2-3 dni. Bardzo przepraszamy, jeśli oczekiwała Pani szybszej odpowiedzi. Filiżanka oczywiście zostanie wymieniona na nową
8 sie 2023
7/8 z każdej filiżanki porcelanowej i talerzyka było porysowanych a to świadczy o tym że nikt z pracowników nie weryfikuje towaru i wysyła wybrakowany do klienta
16 sie 2023
Dzień dobry, bardzo przepraszamy, jeśli dostała Pani uszkodzony produkt. Niestety zdarza się, że podczas pakowania 600-700 paczek dziennie magazynierzy nie wyłapią błędnego towaru. Reklamacja zdaje się jest już rozpatrzona, więc raz jeszcze przepraszamy za wszelkie niedogodności!
10 paź 2023
Sklep do którego nie można się dodzwonic. Reklamacja na zbite talerzyki w paczce utkneka w miejscu. Nie mam informacji co teraz dalej. Słabo
10 paź 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał 2-3 dni roboczych. Pani zgłoszenie wpłynęło do nas w czwartek. Bardzo prosimy o oczekiwanie na odpowiedź. Niebawem nastąpi kontakt z Działu Reklamacji. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że telefony staramy się odbierać na bieżąco, choć w przypadku wzmożonej komunikacji z Klientami prosimy w pierwszej kolejności na kontakt drogą mailową.
14 maj 2023
Rozbite talerze. Cała zastawa w drobny mak. W sumie nie ma się czemu dziwić jeśli w ogóle nie były zabezpieczone. Luzem włożone
16 lis 2023

Nie zrealizowane zamówienia

Dostałam wiadomość że przesyłka się opóźni o 5 dni. Po 5 dniach zero wiadomości i aktualizacji zamówienia.
16 lis 2023
Dziękujemy, że zwróciłeś na to naszą uwagę! Rozumiemy, że oczekiwanie na zamówienie może być frustrujące i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać usługi na czas i informować klientów o wszelkich zmianach. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję Ci to wynagrodzić!
26 gru 2023
Niestety zamówienie przyszło uszkodzone. 5 takerzy pękniętych. Reklamacja złożona ale bez odzewu.
13 paź 2023
Patelnia przyszła uszkodzona. Napisałam emaila w tej sprawie, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi.
16 paź 2023
Dzień dobry, ustawowy czas odpowiedzi na reklamację to 14 dni, mimo to, staramy się, by czas ten nie przekraczał 2-3 dni. Bardzo prosimy o oczekiwanie na odpowiedź. Niebawem nastąpi kontakt z Działu Reklamacji.
21 sie 2023
Zamówiony towar nie został mi dostarczony. Za to przysłano mi informację, że jest niedostępny.
22 sie 2023
Dzień dobry, rozumiemy Pani rozczarowanie, jednak jesteśmy sklepem internetowym i nie wszystkie towary mamy na stanie magazynowym. Część produktów jest pod zamówienie klienta, jak w przypadku Pani zakupu, o czym informujemy i pod ceną danego produktu i w mailu potwierdzającym zamówienie (informacja o przedłużonym czasie wysyłki). Produkty na zamówienie klienta są sprowadzane po ich zamówieniu, a stany magazynowe dostawców zagranicznych aktualizowane co kilka dni. Jak tylko przyszła informacja o braku Pani produktu, natychmiast wysłaliśmy Pani powiadomienie. Niestety zdarza się tak, że produkt się "wyprzeda" i nie jesteśmy w stanie sprowadzić go więcej. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy!
25 gru 2023
Proszę o kontakt. Zgłosiłam reklamację i nie mam odpowiedzi. Telefonu nikt nie odbiera
nie otrzymałam całości dostawy oraz brak odpoweidzi ze sklepu co z brakującym towarem