nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2175) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9704)

Ważny od: 24 lis 2015

12 maj 2023
11 maj 2023

Opinia bez otrzymania przesyłki

16 sie 2023
Dziękujemy za wyrażenie opinii. W naszym podwrocławskim magazynie mamy tysiące produktów, głównie porcelanę, sztućce i komplety garnków dużych producentów, jednak na prośbę ze strony Klientów poszerzyliśmy ofertę o produkty sprowadzane z zagranicy na specjalne życzenie Zamawiającego. O przedłużonym czasie oczekiwania na takie produkty informujemy i pod ceną poszczególnych produktów, i w mailu potwierdzającym zamówienie. W przypadku Pana zamówienia większość produktów była na zamówienie Klienta, o braku jednego poinformowaliśmy natychmiast po aktualizacji stanu magazynowego, natomiast drugi produkt dojechał do nas uszkodzony co okazało się podczas pakowania produktu. Informacja o nadaniu paczki jest przekazywana jednocześnie z informacją, że zamówienie idzie do spakowania i będzie oczekiwało na odbiór przez kuriera. W przypadku uszkodzeń produktu czas ten zawsze się wydłuża, o czym poinformowaliśmy mailowo. Niemniej jednak bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności!
23 lis 2023
nie otrzymałam zamówienia, informacji na jakim etapie jest realizacja .... przysyłacie państwo ankietę z prośbą o opinię i nie wiecie że niczego do mnie nie przesłaliście - to kolejny dowód niesprawności w waszej strony; na moje pytanie o realizację otrzymałam enigmatyczną odpowiedź że macie Państwo 7 dni na realizację, od tej pory nic się nie dzieje.
24 lis 2023
Złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi do 7 dni roboczych. Dzisiaj jest ostatni dzień na wysłanie zamówienia w terminie. Przesyłka została już odebrana przez kuriera, czyli w terminie planowanej wysyłki.
22 sie 2023
zamówiłam sokownik Ambition Winston 8 l. Zależało mi aby uchwyt na pokrywce był taki sam jak na pozostałych naczyniach i taki był na zdjęciu w zamówieniu. Niestety, przyszedł z gałką na pokrywce, która utrudnia użytkowanie. Mocno się nagrzewa i jest bardzo mała, wyślizguje się z ręki.
23 sie 2023
Dziękujemy za Pani opinię! Przykro nam, że uchwyt na pokrywie nie spełnia Pani oczekiwań. Jeśli otrzymane zamówienie nie zgadza się z opisem produktu na stronie sklepowej, przysługuje Pani możliwość reklamacji. W takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu mailowo na adres: reklamacje@nakrywamy.pl
24 wrz 2023
Jestem bardzo nie zadowolony otrzymałem towar uszkodzony , złożyłem reklamacje , wystąpiłem o zwrot gotówki minął tydzień i nic .Wszyscy mają wszystko gdzieś. Jeżeli mogę coś doradzić omijajcie ten sklep szerokim łukiem
4 paź 2023
Witaj! Dziękujemy za pozostawienie nam recenzji. Mimo ustawowego czasu 14 dni na odpowiedź reklamacyjną, bardzo staramy się, aby czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną był krótszy. Zdarza się jednak, zwłaszcza przy dużej ilości zamówień, że odpowiadamy po tygodniu. Za wszelkie niedogodności w oczekiwaniu na odpowiedź - bardzo przepraszamy!
2 gru 2023
Totalny brak komunikacji między sprzedającym a kupującym. Mam wrażenie,że w ogóle nie są odczytywane i odsłuchiwane wiadomości od klienta. Chaos totalny.Nigdy więcej nie skorzystam z jakiekolwiek oferty z tego sklepu.