nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9700)

Ważny od: 24 lis 2015

OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

24 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoją szczerą opinię. Cieszymy się, że w większości podobała Ci się nasza obsługa - staramy się wykraczać poza to, co najlepsze, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia! Ponieważ wciąż się rozwijamy, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci jeszcze lepszych doświadczeń w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoją opinię. Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że Twoje doświadczenie było pozytywne. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję.
11 lut 2024
Aktualizacja dostępności produktu
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy, że poświęciłeś czas na recenzję naszego produktu. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były zawsze dostępne i aktualne, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Cenimy Twój wkład i wykorzystamy go do dalszego ulepszania naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Zamówienie nie zostało w pelni spełnione.
18 sty 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Rozumiemy, że ważne jest, aby otrzymać to, co zamawiasz w całości i staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Poważnie podchodzimy do opinii każdego klienta i ciężko pracujemy, aby upewnić się, że Twoje zamówienia są realizowane zgodnie z oczekiwaniami. Jeszcze raz dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi.
22 gru 2023
Było trochę nieporozumienia, ale wysyłka bardzo szybka, wszystko dobrze opakowane , zsbezpieczone
28 gru 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że wysyłka była szybka, a zamówienie dobrze zabezpieczone. Rozumiemy, że mogło dojść do nieporozumień i doceniamy, że podzieliłeś się z nami swoją opinią - zawsze staramy się poprawić. W Nakrywamy.pl koncentrujemy się na zapewnieniu wysokiej jakości usług i przyjemnej obsługi klienta, dlatego zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Jeszcze raz dziękujemy za Twój wkład!
Zakup trafiony ale długi czas realizacji 7 dni!
Ogólnie fajny zestaw,jedynie łyżka jest zbyt płaska
17 gru 2023
Optymalne ceny. Szybka realizacja
estetyczne, praktyczne
8 gru 2023
Terminowość dostawy OK, jednak karton, w który zapakowany jest produkt, nieestetyczny, wręcz zniszczony.
Kupiłam pojedyńcze łyżeczki i widelczyki,mogłyby być zapakowane do jakiegoś pudełeczka, a są luzem. A tak poza tym wszystko ok. Dziękuję za zakupy👛💰👐.