nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2186) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9717)

Ważny od: 24 lis 2015

OSTROŁĘKA

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

(2027)
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! W Nakrywamy.pl cieszymy się, że przekroczyliśmy Twoje oczekiwania i że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. Za każdym razem staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i upewnić się, że nasi klienci są zawsze zadowoleni. Doceniamy Twoje miłe słowa i dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za pozostawienie nam recenzji 5/5! Cieszymy się, że nasz serwis przypadł Ci do gustu i okazał się pomocny. Staramy się, aby każdy, kto korzysta z Nakrywamy.pl, miał jak najlepsze doświadczenia. Zawsze staramy się ulepszać nasze usługi, więc dziękujemy za Twoją opinię i weźmiemy ją pod uwagę. Jeszcze raz dziękujemy!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za miłą recenzję, naprawdę cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenia z Nakrywamy.pl! Staramy się dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości, a szczególnie satysfakcjonujące jest, gdy otrzymujemy opinie takie jak Twoja. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoje pięć gwiazdek!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty, i cieszymy się, że byliśmy w stanie przekroczyć Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie - naprawdę je doceniamy!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia podczas składania u nas zamówień. Cieszymy się, że podobała Ci się obsługa i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
GP
Grzegorz P.
Zawiercie
Dobrej jakości towar- patelnie zwieger, szybka przesyłka, dobrze zabezpieczona, polecam!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości patelni i że dostawa była szybka i dobrze zabezpieczona. Staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i produkty najwyższej klasy. Twoje miłe słowa pomagają nam kontynuować dobrą pracę. Jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam wspaniałej recenzji! Jesteśmy absolutnie podekscytowani, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. Staramy się zapewnić klientom najlepszą obsługę i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za bycie tak wspaniałym klientem!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za ocenę 5/5! W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta, a Twoja pozytywna opinia wiele dla nas znaczy. Cenimy Twoją opinię i dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję! Bardzo się cieszymy, że podobało Ci się korzystanie z Nakrywamy.pl i wystawiłeś nam ocenę 5/5. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych produktów i usług. Twoja opinia jest nieoceniona, ponieważ pomaga nam upewnić się, że dostarczamy najlepsze możliwe doświadczenia!

Polecam!!

Wszystko w jak najlepszym porządku, jestem bardzo zadowolona z talerzy ❣️
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolona ze swoich talerzy. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, które są stylowe i trwałe. Będziemy nadal starać się dostarczać Ci najlepsze z najlepszych. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za twoją wspaniałą recenzję! Naprawdę cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z Nakrywamy.pl i dałeś nam doskonałą ocenę 5/5! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy dobrze się bawił i aby nasze usługi spełniały jego oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji, jest ona bardzo cenna!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na przekazanie opinii! Zawsze staramy się, aby Nakrywamy.pl było jak najlepsze, więc Twoja recenzja jest bardzo mile widziana. Cenimy naszych klientów i naszym zobowiązaniem jest ciągłe zapewnianie wysokiej jakości usług i wsparcia dla wszystkich naszych klientów. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Nakrywamy.pl!
14 kwi 2024
Szybko i sprawnie, zestaw cudny.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Wielkie dzięki za twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie przypadło Ci do gustu i że dotarło do Ciebie szybko i sprawnie. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest wiedzieć, że osiągnęliśmy Twoją satysfakcję. Doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Ci ponownie w przyszłości!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby przekazać nam tę opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i doceniamy Twoje miłe słowa. W Nakrywamy.pl dążymy do doskonałości i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, więc to wiele znaczy, gdy słyszymy pozytywne opinie, takie jak Twoja. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług! Naprawdę doceniamy Twoje pozytywne opinie i jesteśmy zaszczyceni, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. Dążymy do zapewnienia wyjątkowej obsługi i miło nam słyszeć, że udało się to osiągnąć w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - wiele dla nas znaczą!
EW
Ewa W.
Zielona Góra
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Doceniamy Twoją ocenę 5/5 i cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl, a Twoja opinia pomoże nam kontynuować wprowadzanie ulepszeń dla przyszłych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
Dobrze zapakowane talerze, szybka wysyłka, zakupy z PayPo.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że podobało Ci się opakowanie i szybka wysyłka. W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas były jak najwygodniejsze i najprzyjemniejsze. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
Przesyłka została szybko nadana i była bardzo dobrze zapakowana. Sklep ma opcję zakupu z PayPo i jest to bardzo wygodne. Ceny atrakcyjne. Talerze w rzeczywistości wyglądają odrobinę inaczej, na zdjęciach kolor był delikatniejszy, ale zdecydowałam je zatrzymać.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Doceniamy, że poświęciłaś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało wysłane szybko i dotarło bezpiecznie. Zgadzamy się, że PayPo jest wygodną opcją dla naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były konkurencyjne. Rozumiemy, że kolor talerzy mógł nie być dokładnie taki, jakiego oczekiwałaś, ale mamy nadzieję, że i tak Ci się spodobają. Jeszcze raz dziękujemy za zakupy u nas - czekamy na Ciebie wkrótce!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! W Nakrywamy.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Cieszymy się, że podobał Ci się nasz serwis i doceniamy Twoje miłe słowa. Dążymy do doskonałości i będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby spełnić Twoje potrzeby. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! W Nakrywamy.pl doceniamy Twoją pozytywną opinię i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że Twoje zakupy były przyjemne. Staramy się, aby każdy klient miał wspaniałe doświadczenie, a Twoja recenzja pomaga nam nadal to robić. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!