sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2683) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8420)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

Szybko sprawnie, buty piękne 😍
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Sprawnie, szybko i przyjemnie
26 maj 2024
Szybko, sprawnie,według opisu
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
MM
Małgorzata M.
Warszawa Wesoła
23 maj 2024
Świetne artykuły w sprzedaży
Szybko , sprawnie . Polecam
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię na temat zakupu. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
20 maj 2024
Świetna jakość produktu
1 cze 2024
Czas dostawy i artykuły.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię na temat zakupu i dostawy. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
27 maj 2024
Polecam szybko sprawnie