sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8045)

11 maj 2023
Sklep z produktami bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia i bezproblemowe zwroty. Czasami brakuje zdjęć produktów na modelach, np. Kapelusze :) dwukrotnie zamówiłam w ciemno i niestety wyobrażałam sobie je inaczej „na głowie” - reszta bez zarzutu :)
AS

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

Brak darmowej przesyłki zwrotnej
20 kwi 2024
brakujacy produkt jednak produkt ktory całkiem dlugo widniał jako dostepny nagle kiedy zdecydowalem sie go zakupic jednak nie byl dostepny.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i przesłaną opinię. Bardzo nam przykro z powodu braku zrealizowania zamówienia. Podczas realizacji zamówienia produkty są weryfikowane i jeśli zostaje wykryta wada, to są one wycofywane ze sprzedaży, ponieważ chcemy zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości produkty. Jeśli nie posiadamy dostępnego pełnowartościowego produktu na wymianę, zmuszeni jesteśmy takie zamówienie anulować. Aktualizacja stanów na stronie w takim przypadku może niekiedy się wydłużyć. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół S’portofino Zespół S’portofino
14 lut 2024
Po dzień dzisiejszy nie otrzymałam swojego zamówionego towaru ani żadnej informacji na temat mojego zamówienia

Termin realizacji… kurier działa…

Termin realizacji… kurier działa szybko, sklep już nie :/
Ubrania powinny być większe, długi zwrot płatności.
Problemy ze zwrotem, długi czas zwrotu środków
2 gru 2023
Same problemy z zamowieniem z odbiorem w sklepie. Zeby to zrobić musiałam podzielić zamówienie na dwa, gdyż jest limit kwotowy (liczony od ceny przed rabatem), co nie jest nigdzie napisane. Sama pani na supporcie bardzo długo się zastanawiała jak mi pomóc. Dodatkowo po zamówieniu do sklepu nie ma możliwości sprawdzenia statusu online. Nie dostałam też jakiegokolwiek maila. Tylko sms ze paczka w sklepie - nie jest napisane czy obie czy jedna. Jeśli jedna, to kiedy będzie druga, żebym nie jechała dwa razy. Sklep internetowy zdecydowanie do usprawnienia.
10 lis 2023
Proszę o żetely opis produktów. Zakupiłem koszulę sugerując się waszym opisem Slim Fit tylko takie fasony noszę .Koszula przyszła model klasyczny szeroki ,nie ma na metce nigdzie informacji Slim Fit . Koszulę oddałem do krawcowej do przeszycia. Teraz mam obawy żeby dokonać u Państwa kolejnych zakupów żeby nie było niespodzianek.
16 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych procesów, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i każda opinia jest dla nas ważna. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
AK
Ania K.
Gdynia
8 lis 2023

Obuwie inne niż na stronie

Zakupiłam buty poprzez stronę internetową. Moon boot low nylon. Niestety nie były identyczne z tymi ze zdjęcia na stronie sklepu. Różniły się małymi szczegółami. Napis z tyłu (brakowało napisu „oryginal”) oraz nierówno docięty materiał. Poza tym wysyłka szybko, możliwy zwrot w sklepie stacjonarnym i szybki zwrot pieniędzy.
16 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
w ostatnim okresie zamawiałam dwa razy zamówienie w sklepie w Warszawie w Galerii Klif, w jednym przyszły inne obuwie od zamawianego , ponieważ tych których zamawiałam nie ma, w drugim przypadku okazało się ze zamówionych butów fizycznie nie ma.
22 gru 2023
Koszulka polo, którą zamówiłam jest brudna. Cały kołnierzyk jest żółty (zamówiłam białą). Nie mam czasu jej odsyłać, mam tylko nadzieję, że się odpierze.
Cena jest zdecydowanie za wysoka w stosunku do jakości. W sklepie stacjonarnym nie zdecydowałabym się na ten zakup. Tu skusiło mnie zdjęcie i opis.
16 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce i produkt nie spełnił oczekiwań. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - w celu rozwiązania problemu. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
7 lis 2023
długa dostawa,
16 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane terminowo. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych procesów, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji skorzysta Pan w przyszłości z zakupów w sklepie S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
10 paź 2023
szybka wysyłka, brak właściwego zabezpieczenia nart do transportu
25 paź 2023
Oprócz ceny wszystko dobrze