sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8045)

11 maj 2023
Sklep z produktami bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia i bezproblemowe zwroty. Czasami brakuje zdjęć produktów na modelach, np. Kapelusze :) dwukrotnie zamówiłam w ciemno i niestety wyobrażałam sobie je inaczej „na głowie” - reszta bez zarzutu :)
AS

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

KP
22 godziny temu

SPRAWNIE I RZETELNIE

Bardzo dobra współpraca ze sklepem, szybko, uczciwie. Ubrania bardzo wysokiej jakości
1 dzień temu
Wszystko ok super szybko

Miła obsług

Mil obsług
Polecam!
Towar zgodny z zamówieniem.Szybka dostawa- wszystko OK.
Top
zamówiłem dwie pary butów jednakowych w dwóch różnych rozmiarach, a otrzymałem dwie różne pary. To tyle. Jedną parę, którą nie byłem zainteresowany oczywiście odeślę.