sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8170)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

Szybki czas realizacji .
10 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
MR
Marek R.
Lublin
27 lip 2023
JJ
25 lip 2023
szybką obsługa świetna możliwość opłaty.polecam wszystkim
10 sie 2023
Dzień dobry, bardzo nam miło mogąc czytać tak pozytywny komentarz. Dziękujemy i zapraszamy ponownie do odwiedzenia sklepu S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Ok
10 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy ponownie do odwiedzenia sklepu S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
25 lip 2023
Bardzo szybka wysyłka, klapki piękne :-)
10 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
BJ
Bogdan J.
Wrocław
24 lip 2023
MS
24 lip 2023
Zawsze dobrze, zawsze sprawnie zawsze szybko
Szybkość dostawy , szeroki asortyment
23 lip 2023

Miło i efektywnie...zakupy dokonane z…

Miło i efektywnie...zakupy dokonane z przyjemnością. Profesjonalna obsługa
10 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za Pani/Pana opinię. Cieszymy się, że wszystko było zgodne z opisem i że miał Pan miłe doświadczenia z naszą firmą. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony, a tak miłe słowa motywują nas do dalszego dążenia do doskonałości. Jeszcze raz dziękujemy za czas poświęcony na napisanie tej recenzji! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
szybki czas realizacji zamówienia
HG
Hanna G.
Wroclaw
Duzy wybor, uprzejma obsługa
21 lip 2023
szybko, miło ale nie tanio
25 lip 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Rozumiemy, że nasze ceny mogą być postrzegane jako zbyt wysokie, ale staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości za uczciwą cenę. Cenimy naszych klientów i ich zadowolenie jest dla nas priorytetem! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
21 lip 2023
Super sklep błyskawiczna wysyłka.Polecam!
25 lip 2023
Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że wszystko było zgodne z opisem i że miała Pani miłe doświadczenia z naszą firmą. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony, a tak miłe słowa motywują nas do dalszego dążenia do doskonałości. Jeszcze raz dziękujemy za czas poświęcony na napisanie tej recenzji! Pozdrawiamy Zespół S’portofino