sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8170)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

Super wszystko przebiegło 😁
Nie manipulować Klientem.
Bardzo szybka i sprawna dostawa. Buty, które zamówiłam - spełniają wszystkie moje wymagania i są śliczne
podobało mi się wiele rzeczy lecz cena za wysoka
Obsługa w sklepie stacjonarnym
MB
PS
Piotr S.
Kozieglowy
Wysyłka ekspresowa
AS
Jak zawsze zakupy: szybkie, bezproblemowe, a produkty wysokiej jakości! Warte swojej ceny. Polecam!