sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8170)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

Możliwość zwrotu, szybki zwrot pieniędzy, kupno w sklepie stacjonarnym dopasowanego produktu.
Super 😍
Szybka obsługa towar pierwsza klasa 😍
RI
R I.
Oleśnica

Spodenki super !!!

Spodenki super
Szybko i sprawnie
Szybka dostawa w
Polecam produkt pełnowartościowy szybka wysyłka 👍
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Sprawna wysyłka, towar dostarczony bez zastrzeżeń
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com