sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8045)

11 maj 2023
Sklep z produktami bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia i bezproblemowe zwroty. Czasami brakuje zdjęć produktów na modelach, np. Kapelusze :) dwukrotnie zamówiłam w ciemno i niestety wyobrażałam sobie je inaczej „na głowie” - reszta bez zarzutu :)
AS

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

13 kwi 2024
W ofercie znajdował się produkt niedostępny. Pomimo tego dokonałam niby-zakupu i płatności. Jedyny plus, że płatność została szybko zwrócona. Niestety produkt nadal pozostawał w ofercie przez jakiś czas wprowadzając w błąd zainteresowanych.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i przesłaną opinię. Bardzo nam przykro z powodu braku zrealizowania zamówienia. Podczas realizacji zamówienia produkty są weryfikowane i jeśli zostaje wykryta wada, to są one wycofywane ze sprzedaży, ponieważ chcemy zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości produkty. Jeśli nie posiadamy dostępnego pełnowartościowego produktu na wymianę, zmuszeni jesteśmy takie zamówienie anulować. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
24 mar 2024
Towar był dostępny ale anulowali zamowienie
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com

Komunikacja, kompetencje, infolinia!!

Dokładniej przygotować rzeczy do wysyłki, a przede wszystkim poprawiać komunikatywność i kompetencje na infolinii, bo błąd pakowania to pół biedy, ale dramat w komunikacji to poważny błąd.
Zamówiłam spodnie i przyszło że są nieobecne, pobrano pieniądze. Dalej były na stronie, że są w sprzedaży. Masakra, słaba obsługa do 16:00
Spodnie, które zamawiałam zostały dostarczone do sklepu brudne, w związku z czym ich nie kupiłam.
Zamówienie na odbiiór w Klifie i nic… po kilku dniach anulowanie zlecenia - po co to zamieszanie?

tragiczny proces i czas zwrotu i zwrotu pieniędzy

kontakt z klientem, informacje o zwrotach, zwrot środków w ustalonym terminie.
25 lut 2024
To jest jakiś żart na zwrot kosztów czeka się ponad miesiąc
Brak możliwości zmiany adresu wysyłki.
9 lut 2024
Kupiłam produkt, potem okazało się, że go nie ma. Jednak nadal był na stronie do kupienia. Dostałam śmieszne 10% rabatu na kolejny zakup, nic nie kupię u Was! O braku towaru poinformowaliście mnie po tygodniu
Przede wszystkim obsługę w sklepie internetowym jak i stacjonarnym w Katowicach , panie nie są zainteresowane klientem z łaską odpowiadają na pytanie odnośnie dostępnych rozmiarów.
TF
Tomasz F.
Wieliczka
Zgodnie z opisem towar powinienem otrzymać do 2 dni roboczych max ! Niestety zostałem wprowadzony w błąd i towaru nie otrzymałem
Zamowienie nie przyszlo
11 paź 2023
Przyszłam po zarezerwowane przez internet buty. Były za małe. Ekspedientka nie interesowała się mną pomimo, iż powiedziałam, że potrzebny będzie większy rozmiar. Poczekałam aż obsłuży kilku kolejnych klientów, w końcu podeszłam i mówię że czekam na większy rozmiar. Pytam jej czy jest taki rozmiar, a ona ze nie wie czy ma większy rozmiar, bo nie ma internetu… nie poszła na zaplecze żeby sprawdzić tylko stwierdziła, że nie wie czy ma w sklepie większy rozmiar. A ja mogę sobie wrócić do domu i zarezerwować kolejny rozmiar przez internet po czym wrócić drugi raz do sklepu. Kpina po prostu. Pokolenie 20 plus nie potrafi funkcjonować bez internetu, za dużo zachodu, żeby pójść i poszukać.
Zamówiłem ze strony bury narciarskie z odbiorem w sklepie. Dostałem powiadomienie o realizacji zamówienia. Przyjechałem do sklepu (mam około 30 km). Okazało się, że zamówione były buty w kolorze niebieskim, dostarczono czerwone. Skontaktowałem się z biurem obsługi, celem wyjaśnienia pomyłki. Pracownik infolinii, po wysłuchaniu mnie, miał coś posprawdzać i oddzwonić z wyjaśnieniem. Do dzisiaj brak odpowiedzi. Sklep premium, reszta bez komentarza>