sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8170)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

Fatalna obsługa posprzedażna. Nikt nie odpowiada na moje emaile. Towar nie zgodny z tym co zamówiłem. Poważne błędy działania witryny sklepowej, w moim profilu pojawiają się i znikają pozycje zakupów obcych osób z pełnymi ich danymi teleadresowymi ,za to brak danych mojego zakupu. Problem zgłaszam, przesyłam zrzuty ekranu, nikt nie reaguje, za to system przysyła email do oceny zakupów. No to jak taki stan inaczej ocenić?
5 wrz 2023
Zamówienie zostało wysłane 26.08.23 i do dnia dzisiejszego nie dostałam wiadomości że zostało zrealizowane miałam odbiór w sklepie Katowice Silesia.
6 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię i przepraszamy za niedogodności. Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji zamówień był jak najszybszy. Niestety, ze względu na wprowadzenie nowego systemu operacyjnego czas realizacji zamówień jest wydłużony, o czym informowaliśmy na naszej stronie internetowej. Liczymy, że mimo zaistniałej sytuacji zdecyduje się Pani w przyszłości na zakupy w sklepie S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino

Żenada z dostawą

10 dni a po stronie sportofino brak kontaktu. Pomimo dwóch telefonów z mojej strony nadal przesyłka nie została nadana, pomimo i formacji o dwóch dniach dostawy. Dostałam prośbę opinię, a państwo jeszcze nie dostarczylisccie zamówienia. Do tego obsługa telefoniczna tez pozostawia sporo do życzenia.
13 wrz 2023
Sklep polecany jak nie trzeba nic reklamować zostały wysłane uszkodzone spodnie przez sklep, myślę że powinno się sprawdzić co się wysyła piszą że nie mogą zarezerwować tej samej pary chociaż mają ją na stanie a jak uszkodzone spodnie wróciły do firmy to przedłużają zwrot pieniędzy
19 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Produkty są weryfikowane w trakcie ich przygotowania do wysyłki. W nielicznych przypadkach może się jednak zdarzyć, że wada nie zostanie zauważona. Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce i produkt nie spełnił oczekiwań. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - w celu rozwiązania problemu. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
28 lis 2023
Zamówiłem narty z odbiorem osobistym w sklepie. Marty miały być do odebrania po 2 dniach roboczych o czym miałem zostać poinformowany wiadomością e-mail i sms. Minęło tydzień i nasty jak nie było tak nie ma ale za to już otrzymałem drugi e-mail z prośbą o opinię.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych procesów, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i każda opinia jest dla nas ważna. Pozdrawiamy Zespół S’portofino

Okłamywanie przez infolinię

Dzwoniłem do Państwa 2 razy z pytaniem o termin wysyłki. Dostałem informację dwa dni z rzędu, że paczka zostanie wysłana dzisiaj, po dwóch dniach oczekiwania dostałem informację, że moje zamówienie zostało anulowane
10 gru 2023
Zamówienie zostało wysłane z tygodniowym opóźnieniem, bez żadnej wcześniejszwej informacji. W efekcie dotarło pod mój adres podczas mojego wyjazdu i powróciło do Sportofino. Aktualnie oczekuję na ponowną dostawę.
3 sty 2024
Dostarczajcie przesyłki zgodnie z umową miała być dzisiaj i nie ma a telefon do kuriera który mi podaliście jest nieprawdziwy,nie ma żadnego kontaktu z kurierem ani info gdzie jest przesyłka na którą czekam
7 gru 2023
Zakupiona kurtka okazała się za mała , jednak brak możliwości wymiany zniechęca . Powodem jest nie sam fakt wymiany, ale cena, nie jest już tak atrakcyjna. Szkoda , że nie mogę kupić w poprzedniej cenie.
28 sie 2023
Słaba obsługa zwrotów! Czekam 20 dni na przetworzenie mojego zwrotu i nikt nie ma informacji co i jak. Żadnego przepraszam, kompletnie nic. Nigdy nie zamówię więcej w tym sklepie.
4 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i przesłaną opinię. Bardzo nam przykro z powodu braku zrealizowania zwrotu środków w zakładanym czasie. Po weryfikacji okazało się, że przewoźnik nie dostarczył nam rzeczonej przesyłki - stąd brak przeprocesowania zwrotu w naszym systemie. Przepraszamy za niedogodności, zleciliśmy już zwrot środków i złożyliśmy reklamację u przewoźnika. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
4 wrz 2023
Nadal nie otrzymałam zamówienia (złożone tydzień temu), a na pytanie kiedy mogę się spodziewać jakiejkolwiek informacji, otrzymałam odpowiedź: wkrótce… wiec dalej nic nie wiem…
6 paź 2023
Nie wprowadzać w błąd klientów - dwukrotnie składałam zamówienie na produkt który jest dostępny na stronie a po dokonaniu zapłaty za 2 dni dowiaduje się że nie jest dostępny
BR
3 dni przed świętami zawiadomiono mnie, źe paczka nie będzie dostarczona. Zamówienie zostało złoźone 8 dni wcześniej. Juź za późno aby kupić ten prezent gdzieindziej.
26 gru 2023
Co się dzieje ? To jakiś żart Żadnej informacji o dostawie paczki Paczka przez ponad tydzień od zamówienia do mnie nie dotarła a prosicie państwo o opinię !!!
28 gru 2023
Wysylka zamowienia po 4 dniach, brak szybkiej odpowiedzi na mailowe zapytania. Wyszukiwarka pozwala na wybranie tylko jednego filtra, np jednej marki tylko.
24 gru 2023
Zamówienie złożone 18.grudnia, zmieniono mi firmę kurierską na z InPost na DHL , przesyłki wciąż nie otrzymałem. Nikomu nie polecam zakupów w S’portofino.
10 wrz 2023
Czas oczekiwania 2 tygodnie, brak zainteresowania się klientem stałym! Gdybym sama nie dzwoniła kilka razy do obsługi zamówień to bym nic nie wiedziała!!!
10 wrz 2023
5 wrz 2023
Zamówienie z 26.08 dnia 5.09 nadal nie jest wysłane. 0 informacji na temat przewidywanej daty wysyłki pomimo mojego maila z zapytaniem.
31 gru 2023

Zamówienie nr 000586929

Witam Jak mam ocenić zamówienie skoro do tej pory nie mam wiadomości o realizacji zamówienia ? Zamówienie nr 000586929
8 gru 2023
Zwrot jest okropny