sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8170)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

2 wrz 2023
Zamówiłem buty za 670 zł a kurier przywiózł je za ,780 zł nieodebralem tak się nie robi
4 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię i przepraszamy za niedogodności. Niestety, ze względu na wprowadzenie nowego systemu operacyjnego niektóre dane (w tym rabaty) nie mogły zostać przeprocesowane. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - zamówienie po dotarciu do magazynu może zostać wysłane ponownie, ze skorygowaną już kwotą pobrania. Liczymy, że mimo zaistniałej sytuacji zdecyduje się Pan w przyszłości na zakupy w sklepie S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
13 gru 2023
Brak dostarczenia produktu zgodnie z deklaracją przy składaniu zamówienia. Nie polecam

niezrealizowane zamówienie

zamówienie 000565221 nie zostało zrealizowane utrudniony kontakt ze sprzedajacym
26 lis 2023
Po 2 tygodniach użytkowania butów zaczął się odklejać lakier z butów.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Bardzo nam przykro, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - w celu rozwiązania zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
7 gru 2023
Zbyt długi czas oczekiwania na dostarczenie zamówienia.
17 lis 2023
Towar byl uszkodzony a obsluga nie zaproponowała nic.
9 gru 2023
Na dostarczenie przesyłki czekałem półtora tygodnia
29 gru 2023
Nie terminowe zwroty środków za zwrócony towar
26 lis 2023
Słaba jakość produktu i nieprawdziwe rozmiary
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Bardzo nam przykro, że produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - w celu rozwiązania zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
9 gru 2023
Następnym razem nie anulujcie zamówienia
16 wrz 2023
Zamówienie nie zostało zrealizowane
19 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu braku możliwości zrealizowania zamówienia. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za wyrozumiałość. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - w celu rozwiązania problemu. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
23 gru 2023
Paczka dostarczona nie w terminie
8 lis 2023
Wysyłka złego modelu buta
16 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Zamowienie nie przyszlo
16 gru 2023
30 gru 2023
17 gru 2023
3 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Stan produktu nie zdążył się zaktualizować i dlatego doszło do tego, że złożył Pan zamówienie na produkt który został już wyprzedany. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane terminowo. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych procesów, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Serdecznie przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół S’portofino