sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8045)

11 maj 2023
Sklep z produktami bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia i bezproblemowe zwroty. Czasami brakuje zdjęć produktów na modelach, np. Kapelusze :) dwukrotnie zamówiłam w ciemno i niestety wyobrażałam sobie je inaczej „na głowie” - reszta bez zarzutu :)
AS

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

zamówiłem dwie pary butów jednakowych w dwóch różnych rozmiarach, a otrzymałem dwie różne pary. To tyle. Jedną parę, którą nie byłem zainteresowany oczywiście odeślę.
Przyspieszyc dostawy.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane terminowo. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych procesów, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji skorzysta Pan w przyszłości z zakupów w sklepie S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Znaczek miał być biały a jest czarny
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce i produkt nie spełnił oczekiwań. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com Pozdrawiamy Zespół S’portofino

Zdjęcia nie odzwierciedlają faktycznego…

Zdjęcia nie odzwirciedlają faktycznego wyglądu rzeczy.
16 sty 2024
23 cze 2023
25 lip 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych procesów, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i każda opinia jest dla nas ważna. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Dzień dobry Przy składaniu zamówienia była informacja o realizacji dostawy 1-2 dni. Zamawiałem w piątek, założyłem 1 dzień tolerancyjnego opóźnienia, więc przekonany byłem że przesyłka dojdzie do piątku. Niestety przesyłka po moim e-mailu ( zapytanie o realizację) doszła po 7 dniach. Proszę nie wstawiać opisu przy produkcie informującego o dostawie w ciagu 1-2 dni jeśli nie jesteście w stanie słowa dotrzymać. Szkoda paczka z zakupami była przeznaczona na urodziny syna. Uroczystość miała miejsce w niedzielę. Dlatego zdecydowałem o niskiej ocenie. Z wyrazami szacunku Sławomir Has
3 wrz 2023
Niestety na razie nie mogę powiedzieć nic dobrego czekam już na przesyłkę drugi tydzień , dzwoniłam miałam dostać odpowiedz i niestety ani przesyłki i obiecany telefon ze strony sklepu tez nie zadzwonił 🙁
4 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię i przepraszamy za niedogodności. Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji zamówień był jak najszybszy. Niestety, ze względu na wprowadzenie nowego systemu operacyjnego czas realizacji zamówień jest wydłużony, o czym informowaliśmy na naszej stronie internetowej. Liczymy, że mimo zaistniałej sytuacji zdecyduje się Pani w przyszłości na zakupy w sklepie S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
29 paź 2023
Musicie usprawnić zwrot środków na konto jeśli ktoś zwraca Wam towar bo ja przez ten czas który czekam zniechęciłem się do dalszych zakupów on line.
16 lis 2023
Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że zgodnie z regulaminem środki są zwracane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od zwrotu towaru - tak też stało się w Pani przypadku. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
3 sty 2024
Czekam na zwrot pieniędzy. Jutro 14 dzień i cisza.Nie polecam.Przetrzymywanie cudzych pieniędzy. Nie kupię nic więcej.
24 gru 2023
Otrzymałam tylko jedna czapkę, zamiast dwóch. Zapłaciłam za dwie :(
Zamówiłem granatowy a wysłaliscie czarny tyle w temacie
23 paź 2023
Dostarczyć przesyłkę szybciej niż po prawie tygodniu
3 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Zamówienie złożone zostało 11.10 (środa) w godzinach popołudniowych, w piątek zostało wysłane, a kurier doręczył jej następnego dnia roboczego. Każdy proces został zrealizowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
11 paź 2023