sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8045)

11 maj 2023
Sklep z produktami bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia i bezproblemowe zwroty. Czasami brakuje zdjęć produktów na modelach, np. Kapelusze :) dwukrotnie zamówiłam w ciemno i niestety wyobrażałam sobie je inaczej „na głowie” - reszta bez zarzutu :)
AS

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

20 kwi 2024
Marki
20 kwi 2024
14 kwi 2024

Wstawcie opis fit slim, regular w opisie obrazka odzieży.nie do golfa

Zamówiłem i zwróciłem spodnie do golfa. Były zbyt bufia ste w biodrach. Sugeruję dodanie fit w opisach odzieży już przy obrazku produktu, bez potrzeby wchodzenia w produkt np. Regular fit, Slim fit. Pewnie gdyby taki opis fit był przy obrazku odzieży, to łatwo wybrałbym slim fit i nie doszło by do zwrotu. Notabene opis fit ma np. strona producenta Alberto, no i wasza mogłaby też mieć. Zauważyłem to na stronie Alberto, ale po zamówieniu u was niestety.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ pozwala nam na doskonalenie naszych procesów. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Mozliwosc odbioru zamowienia internetowego , przymiarki i ewentualnego zwrotu w sklepie stacjonarnym.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Sprawnie, bardzo ładny i dobry jakościowo towar, ceny … nie osdtraszają.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Szybka dostawa: ok.
Szybsza przesyłka
czas dostawy
10 mar 2024
3 mar 2024
Produkt zgodny z opisem , pięknie wykonany . Jedna gwiazdka mniej za to , że wysyłka nastąpiła dopiero dwa dni po zamówieniu .
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
NIE ZACHĘCONO MNIE DO ZAKUPU BUTÓW W SKLEPIE, MIMO IZ SA NA STRONIE INTERNETOWEJ SPORTOFINO
2 mar 2024
Ogólnie zamówienie i dostawa na 5*, ale zwroty powinny być zdecydowanie realizowanie szybciej.
7 lut 2024

Opinia zakupy

Zakupy w sklepie online bardzo udane kolejny raz .