sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2459) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8164)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

NIE ZACHĘCONO MNIE DO ZAKUPU BUTÓW W SKLEPIE, MIMO IZ SA NA STRONIE INTERNETOWEJ SPORTOFINO
2 mar 2024
Ogólnie zamówienie i dostawa na 5*, ale zwroty powinny być zdecydowanie realizowanie szybciej.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ pozwala nam na doskonalenie naszych procesów. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Buty swietne, tylko smierdzą plesnią....
Szybka dostawa: ok.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
czas dostawy
TS
18 lut 2024
Opakowanie
Tak
10 mar 2024
24 sty 2024
Rzeczy O.k. czas dostawy bywa różny . Zwrot bez żadnych problemów .
7 lut 2024

Opinia zakupy

Zakupy w sklepie online bardzo udane kolejny raz .
Polecam.
4 lut 2024