sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8170)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

BK
Barbara K.
Wrocław
7 lis 2023
16 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych procesów, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Zapraszamy do ponownych zakupów w sklepie S'portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
24 cze 2023
Czasami uśmiech ekspedientek wystarczy. Uśmiechać się i być miłym pracując nawet w tak ekskluzywnym centrum jak Kliff. Ale to chyby taka maniera… i droższe centrum to bardziej wydęte usta. (Oczywiście są wyjątki. Także i w Kliffie)
28 cze 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ pozwala nam na doskonalenie naszych procesów. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
24 maj 2023
Obsługa w sklepie bardzo miła ale asortyment bardzo okrojony, trzeba kupować przez internet. Buty są świetne natomiast ubrana to jak się trafi, niektóre nie warte ceny ale mam też takie w których chodzę trzeci sezon.
31 maj 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
17 gru 2023

Do korekty proces zwrotu.

Popracowałbym nad procesami zwrotu. Pewne życzy działają nieintuicyjnie i prawdopodobnie macie dużo dodatkowej pracy na sortowni.
Czekam jest lekka,materiał cieniutki, szkoda tylko że zapięcie jest czarne, co psuje wygląd
13 lip 2023
Byłoby 5 gdyby nie słaby system naliczania rabatów . 6 za obsługę klienta 😄
20 lip 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ pozwala nam na doskonalenie naszych procesów. W naszej firmie zawsze staramy się zapewnić wyjątkową obsługę klienta, od początku do końca, i miło jest słyszeć, że nam się to udało. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
21 cze 2023
Wszystko ok, poza brakiem opcji paczkomatu
27 cze 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy ponownie do odwiedzenia sklepu S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
24 maj 2023
Szybkość dostarczenia zamówienia
31 maj 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Szybka dostawa
23 sie 2023
JD
Jan D.
Karpacz
10 lis 2023
witam , coś się dzieje w firmie Sportofino ! kiedyś wszystko na wysokim poziomie dziś problemy ! brak możliwości zwrotu , faktury nie dochodzą , przy zwrotach długi czas oczekiwania . Mam nadzieję że wszystko wróci do dawnego poziomu
16 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Prosimy o kontakt drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta – sklep@sportofino.com - w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych procesów, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i każda opinia jest dla nas ważna. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Moje zamówienie oceniam na 4 gwiazdki, ale cały czas czekam na zwrot pieniędzy. Zwrot w/g inpost dotarł do Was 7 grudnia, dzisiaj jest 19.12. a pieniędzy ze zwrotu brak. Pozdrawiam Beata Wasiak
Co mi się podobało, niech pomyślę? Myślę że można odesłać zakupiony towar darmowo. Natomiast nie podoba mi się że trzeba czekać parę tygodni na zwrot należności za odesłany,zakupiony towar
9 gru 2023
Produkty zgodne z opisem, bardzo dobrej jakości, natomiast opakowanie wyglądało jakby je ktoś sklejał taśmą klejącą po tym jak zostało otwarte.
9 paź 2023
Zamówione artykuły spełniły moje oczekiwania, jednak życzyłabym sobie szybszej realizacji przesyłki.
25 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażoną opinię. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane terminowo. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych procesów, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji skorzysta Pani w przyszłości z zakupów w sklepie S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
25 lip 2023
Ok
10 sie 2023
5 paź 2023
Wszystko mi się podoba. Możecie obniżyć ceny. Zdecydowanie
25 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Rozumiemy, że nasze ceny mogą być postrzegane jako zbyt wysokie, ale staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości za uczciwą cenę. Cenimy naszych klientów i ich zadowolenie jest dla nas priorytetem! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
17 gru 2023
szybka realizacja zamówienia
20 lis 2023
Dobra jakość towaru
25 lis 2023

Brak możliwości zwrotu

Nie mogę zwrócić za małych spodni choć przy zamawianiu wyglądało że można to zrobić przez 30 dni.
2 lis 2023
Super tkanina, ładny design, jedyny mankament dla mnie istotny to zbyt ciasny golf,
6 lis 2023