sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8045)

11 maj 2023
Sklep z produktami bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia i bezproblemowe zwroty. Czasami brakuje zdjęć produktów na modelach, np. Kapelusze :) dwukrotnie zamówiłam w ciemno i niestety wyobrażałam sobie je inaczej „na głowie” - reszta bez zarzutu :)
AS

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

EK
ewa k.
Zamówienie przebiegło bez problemu. Mam jednak uwagi co do samego pakowania. Paczka była zaklejona na bo amen. Wykorzystano pasek kleju, który zwykle jest wykorzystywany przez klientów do zaklejenia paczki przy zwrocie. Nie dało się tego otworzyć w normalny sposób usuwając pasek Tu open i niestety pudełko zostało zniszczone i w przypadku zwrotu byłby problem. Proszę o zwrócenie uwagi osób pakującym na magazynie aby tak nie robiły. Bardzo proszę o baczne zwrócenie uwagi na ten problem. To nie bo pierwszy kiedy taka sytuacja ma miejsce.
Szybka dostawa, bezpiecznie i estetycznie zapakowane i znakomita jakość produktów oraz ogromny wybór. Strona internetowa bardzo dobrze przygotowana, zdjęcia i opisy doskonałe. Wygodna opcja odbioru i zwrotu w sklepie stacjonarnym oraz długi czas zwrotu sprawiają, że chętnie korzystam ze Sportofino.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że wszystko było zgodne z opisem i że miała Pani miłe doświadczenia z naszą firmą. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony, a tak miłe słowa motywują nas do dalszego dążenia do doskonałości. Jeszcze raz dziękujemy za czas poświęcony na napisanie tej recenzji! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Wysokiej jakości markowe produkty, które można kupić w tym sklepie na ogromnych promocjach. Często pojawiające się dla subskrybentów newslettera kody rabatowe również zachęcają do częstszego odwiedzania strony. Polecam!

Świetna obsługa

Zakupy u nich to czysta przyjemność. Buty były bardzo dobrze zapakowane na czas transportu. Bardzo szybko też zostały wysłane. Dziękuję i pozdrawiam cały zespół S’portofino
Miła i kulturalna obsługa ,czytałem wiele negatywnych komentarzy o obsłudze. Bardzo miłe zaskoczenie . Tak trzymać ,napewno jeszcze się zobaczymy ;) Pozdrawiam Panie .
GW
George W.
Gliwice
Konkurencyjna cena w porównaniu z innymi sprzedawcami w momencie zakupu. Dobry czas realizacji dostawy zamówienia. Produkt spełnił oczekiwania opisane przez Sprzedawcę.
Nie ma potrzeby nic zmieniać , sklep jest przejrzysty dostawa bardzo szybka , produkty rewelacyjne jakościowo , Nic dodać nic ująć .
Dostawa najszybsza ze wszystkich, super zapakowany towar, bardzo sprawna obsługa przez telefon. Polecam serdecznie :-)
Towar pełnowartościowy, szybka wysyłka z możliwością również opłacenia w sklepie stacjonarnym. Miła obsługa. Polecam
Atrakcyjne ceny, bogata oferta, bardzo dobry kontakt, sprawność i szybkość realizacji zamówienia
Dobra obsługa sklepu w Katowicach udzielająca wyczerpujących informacji o produkcie (buty)

SPRAWNIE I RZETELNIE

Bardzo dobra współpraca ze sklepem, szybko, uczciwie. Ubrania bardzo wysokiej jakości

Zadowolona

Pełny profesjonalizm, bardzo szybka wysyłka, kurtka pięknie i bezpiecznie zapakowana.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, bardzo nam miło mogąc czytać tak pozytywny komentarz. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Fachowa obsluga w sklepie w trakcie odbioru.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię na temat zakupu i dostawy. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Jak zawsze do tej pory bezproblemowo Piękna czapeczka , sprawna dostawa Dziękuję
Bardzo szybka wysyłka zamówionego towaru! Polecam! Ze sportowymi pozdrowieniami :)
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię na temat dostawy. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Bardzo lubię markę Deha, przesyłka szybka i ładnie zapakowana. Lubię ten sklep!😁
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
wspaniałe produkty,duża oferta.Czas oczekiwania na przesyłkę trochę przydługi
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Buty świetne transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo polecam ten sklep.
14 kwi 2024
Swietna jakość kurtki ; lekka,miła ,funkcjonalne rozwiązanie kieszeni .