WinoToskanii- Logo - Opinie

WinoToskanii

Opinie (733) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4047)

Ważny od: 12 sty 2016
WinoToskanii spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu WinoToskanii

GB
Grzegorz B.
Jastrzębie-Zdrój
Oto opinia na temat sklepu internetowego oferującego bardzo dobre wędliny włoskie i sery: Sklep internetowy z wędlinami włoskimi i serami to prawdziwy raj dla miłośników włoskiej kuchni! Ich produkty są absolutnie wyjątkowe i smakują jak prosto z włoskiej trattorii. Wędliny są aromatyczne, delikatne i doskonale doprawione, a sery rozpływają się w ustach. Zamawiałam już kilka razy i za każdym razem byłam zachwycona jakością i świeżością produktów. Obsługa sklepu jest również bardzo profesjonalna i pomocna. Polecam serdecznie wszystkim, którzy szukają autentycznych włoskich smaków!
IM
Irena M.
Włocławek
Podobał mi się kontakt ze sklepem, szybkość wysyłki i opakowanie produktów żywnościowych. Ten niepozorny błękitny wkład chłodzący był wciąż zimny jak styczniowe niebo. Podobała mi się też jakość wybranych serów i smak wina.
30 mar 2024
Opcje dostawy dostosowane dla klienta,możliwość wybrania dnia nadania paczki. Jakość produktów na wysokim poziomie,wszystko zapakowane bardzo starannie. Polecam
Absolutnie nic nie musicie już robić, wszystko było super, świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka, towar najlepszej jakości. Tak trzymać:)
Świetny sklep. Często robię zakupy internetowe, wszystko jest świeże i przepyszne. Obsługa bardzo sympatyczna. Polecam z całego serca.
30 mar 2024
Bardzo szybka przesyłka, super zabezpieczone wędliny, oraz szklane opakowania. Wszystko przepyszne i wyjątkowe, 15/10!!
Jak zawsze, sZybko, sprawnie i towar dokładnie taki jak ma być, odpowiednio zabezpieczony i pierwszej klasy
Oliwa z oliwek o różnych smakach bardzo mi odpowiada szczególnie w połączeniu z warzywami jest super
1 kwi 2024

Verdicchio is the best ehite vine

Sprawna obsługa klienta. Pyszne wino białe wytrawne verdicchio. Stosunek cena / jakosc bardzo dobra.
Zamówienie zrealizowane ekspresowo, wino bardzo dobrze zabezpieczone. Pełna satysfakcja z zakupu.

Super sklep

Polecam wszystkim zakupy w sklepie WinoToskanii. Dostawa bardzo szybka,towar pierwszej jakości.
6 kwi 2024
Polecam! Produkty zgodne z opisem. Szybka wysyłka i solidnie zabezpieczone butelki.
Szybki kontakt e-mail, wyczerpującą informacja. Dziękuję. Wrócę. Pozdrawiam Joanna
30 mar 2024
Wpełni profesjonalna obsługa. Zamòwionye produkty spełniają najwyższe wymagania.
Szybka realizacja zamówienia perfekcyjne przygotowanie towaru do wysyłki

Profesjonalizm w działaniu

jak zawsze - profesjonalna usługa, wręcz błyskawiczna dostawa. POLECAM!!
31 mar 2024
Wysoka jakość produktów,szybka dostawa,bardzo profesjonalne opakowanie
JW
1 kwi 2024
jak zwykle bez zarzutu, profesjonalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szybkość wysyłki, bezpiecznie zapakowany towar, jakość towaru.
Towar zgodny z opisem, bardzo szybka dostawa. Polecam