WinoToskanii- Logo - Opinie

WinoToskanii

Opinie (927) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4395)

Oto opinia na temat sklepu internetowego oferującego bardzo dobre wędliny włoskie i sery: Sklep internetowy z wędlinami włoskimi i serami to prawdziwy raj dla miłośników włoskiej kuchni! Ich produkty są absolutnie wyjątkowe i smakują jak prosto z włoskiej trattorii. Wędliny są aromatyczne, delikatne i doskonale doprawione, a sery rozpływają się w ustach. Zamawiałam już kilka razy i za każdym razem byłam zachwycona jakością i świeżością produktów. Obsługa sklepu jest również bardzo profesjonalna i pomocna. Polecam serdecznie wszystkim, którzy szukają autentycznych włoskich smaków!
GB
Grzegorz B.
Jastrzębie-Zdrój

Zawartość paczki była zniszczona niemal w połowie. Opakowania makaronu rozerwane i połamane w maczek, ciastka wszystkie połamane. Słoik z sosem paprykowo pomidorowym zbity. Paczka z zewnątrz nie była uszkodzona. Ktoś bardzo chciał upchać wszystko w za małym kartonie. Karton był chyba za cienki i wiotki na ten ciężar.

Opinie nt. sklepu WinoToskanii

5 lip 2024
Zamówienia zrealizowane prawidłowo, mogłaby być lepsza komunikacja z klientem. Byłem pod wrażeniem zabezpieczenia dostawy produktów.
Bardzo lubimy (wraz z żoną ) włoskie przysmaki. Do sklepu Wino Toskanii jeździmy (100 km) przynajmniej 2 x w roku dla czystej przyjemności przebywania z przeuroczymi paniami pracującymi w tym sklepie i oczywiście na wspaniałe zakupy. Ostatnio skorzystałem ze sklepu internetowego. Przesyłka dotarła na drugi dzień. Nic dodać nic ująć, wszystko jest super. Piotr Mielcarek

Przesyłka szybko dostarczona i porządnie zabezpieczona. Co istotne, istnieje możliwość dostarczenia do paczkomatu (a w przypadku nabycia win - to nie jest takie częste).
9 lip 2024
Witam .Jeden serek (buratta),rozlał się ,ale nic więcej się nie stało .Mysle ze można lepiej zabezpieczać takie produkty.Bylo pyszne .Juz zamawiam następne 👍😁
27 cze 2024
sposób pakownia. ,wysyłka expres. polecam!!!
30 cze 2024
Wszystko super, szybko i sprawnie
1 lip 2024
Super produkty
10 lip 2024
Zmienić firmę kurierską moja przesyłkę dostarczała firma ups zero kontaktu z kurierem przez co oczekiwałam na przesyłkę 2 dni.pozdrawiam
1 lip 2024
13 lip 2024
Nie mam jakichkolwiek uwag. Z przyjemnością realizuję u Państwa zakupy. Polecam przyszłym klientom.
2 lip 2024
Wysoka jakość produktów, szybka dostawa, doskonałe zabezpieczenie delikatnych produktów w paczce
11 lip 2024

profesjonalnie, szybko, smacznie :)

wysyłka bardzo sprawna, paczka zabezpieczona termicznie, niesamowity smak zakupionych produktów
5 lip 2024

Brawo WY!

Wino lekko cierpkie, bardzo dobrze komponuje się z serkami. Obsługa i doradztwo super. Brawo!!!
EJ
2 lip 2024
Bardzo smaczny adres na mapie sklepów internetowych. Wracam z przyjemnością od wielu lat.
10 lip 2024
Wszystko w porządku, szybkie zamówienie , dobrze zapakowana paczka, i produkty super.
3 lip 2024
Wszystko wewnątrz dobrze zapakowane gorzej z kartonem ale może to wina kuriera
PC
Paweł C.
Kraków
Polecam, zgodne z zamówienie, bardzio szybko i dobrze zapakowana przesyłka

rzetelnie i ekspresowo

Jak zwykle, zamówienie zrealizowane rzetelnie i ekspresowo. Polecam
WŁ
4 lip 2024

Wszystko ok

Jak zwykle i wina bardzo dobre i realizacja bez zastrzeżeń
Zamawialiśmy już wieeeeleeee razy- zawsze rewelacja!