WinoToskanii- Logo - Opinie

WinoToskanii

Opinie (712) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3943)

Ważny od: 12 sty 2016
WinoToskanii spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 kwi 2023
Duży wybór produktów włoskich, bardzo dobre opisy produktów, pakowanie przesyłki super, produkty wymagające przechowywania w niskiej temperaturze były zapakowane w torbę termiczną wraz z wkładem chłodzącym i zgrzane więc wszystko dojechało świeże i chłodne pomimo dwóch dni podróży. Z pewnością jeszcze skorzystam i polecam.

31 mar 2023
Sposób pakowania to jakaś porażka, produkty bardzo ok ale jak można wrzucać pocięte zgrzewki po napojach które sprzedajecie w formie wypełniacza ?? przecież to wstyd

Opinie nt. sklepu WinoToskanii

Zamówione produkty są dostarczane bardzo szybko.Bardzo solidnie i estetycznie zapakowane.Zamawiałam różne produkty wielokrotnie,również wędliny i sery.Towar zawsze super świeży

Profeska!

Sery i oliwa boskie! Ale co najwazniejsze, z winy inpostu paczka dotarla po 5-ciu dniach, co dla serów w paczce mogło być ryzykowne, więc wysłano mi sery jeszcze raz, bez żadnych kosztów. Bardzo to miłe i macie we mnie klientkę na zawsze :)
DM
Dorota M.
Zlotniki

Zakupy Pierwsza Klasa !

Nie pierwszy raz dokonuję zakupów w tym sklepie. I tym razem wszystko super przesyłka na czas, bardzo ale to bardzo starannie zapakowana wszystko bez zarzutów. Napewno nie są to ostatnie zakupy Gorąco polecam !

Mortadella.

Wędlina pięknie zapakowana .Pierwszy raz spotkałam się z tym ,że plastry były przekrojone na pół ,trochę to dziwnie wygląda.Ja bym wolała jeszcze cienkiej pokrojone.
Firma świetna i ogromną dbałość o klienta. Jedynie tym razem Sery, które wybrałam nie do końca moja nuta smakowa- ale to zawsze jest indywidualne całkowicie.
super szybka wysylka i bardzo duzo produktow do wyboru. Byloby idealnie gdyby pojawil sie wiekszy wybor typowo wloskich makaranow, np. Garofalo, Rummo.

Szybka dostawa

Szybka dostawa. Na następny dzień otrzymałem przesyłkę. Dobrej jakości wendliny i sery. Znacznie lepsze od marketowych.
Zamówione produkty profesjonalnie zapakowane,mega świeżutkie.Firma widać,że bardzo dba o zadowolenie swoich klientów.
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Kolejny raz wszystko sprawnie. Błyskawiczna dostawa. Zakupy dobrze zabezpieczone!
Dziękuje , zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Bardzo dobrze zapakowane. Ciasteczka przyszły w stanie idealnym.
Szybka dostawa, ładne i porządne tj. bezpieczne opakowanie produktów, cena do zaakceptowania.
Wspaniałe oryginalne produkty, szybka realizacja zakupionego towaru. Serdecznie polecam!
DK
DOROTA K.
ROKIETNICA K/POZNANIA
Ja kupiłam najlepsze włoskie makarony, które kupione we Włoszech były zjedzone ze smakiem.
Wszystko mi się podoba Szybka realizacja zamówienia,profesjonalna obsługa,dobry produkt
Szybko i sprawnie dostarczone .Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona.super. Polecam

Szybko i sprawnie , wino doskonale zabezpieczone w transporcie. Polecam
2 mar 2024

Oliwa

Zamówiłam oliwę. Bardzo dobra jakość. Super szybka dostawa. Polecam.
wszystko jak zawsze na najwyższym poziomie szybka przesyłka

Sklep godny polecenia!

Profesjonalna obsługa, szybka dostawa, wysoka jakość towaru.
Profesjonalna obsługa klienta, super produkty w ofercie.