WinoToskanii- Logo - Opinie

WinoToskanii

Opinie (831) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4216)

Ważny od: 12 sty 2016
WinoToskanii spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu WinoToskanii

Super firma, dostawa w lodówce z wkładami szok !

Otrzymałam moje zamówienie pięknie zapakowane w lodówce z wkładami z zamrażarki. Jestem pod wrażeniem. Szynka pokrojona cieniutka, jak otwieram folię to czuję piękny zapach jakby przed chwilą krojoną. Salami z truflami to bajka. Bardzo często jeżdżę do Włoch i mam wrażenie jakbym dostała paczkę prosto ze słonecznej Italii . Napewno będę waszym stałym klientem i będę polecała waszą firmę. Firma z klasą !!!! Dziękuję bardzo ♥️
OM
Olga M.
Zielona Góra
25 maj 2024
Wszystkie produkty,które do tej pory zamawiałam,spełniały moje oczekiwanie.Paczki pakowane estetycznie i bezpiecznie.Szybka wysyłka.Zakupy u Was to przyjemność.
24 maj 2024

Szybko i dobrze

Zamówiłam w piątek o 11, a w sobotę przed 10 było już w paczkomacie. Nigdy tak szybko nic mi nie wysłano xd Zapakowane odpowiednio więc wszystko było ok.
22 maj 2024
Świetny sklep z dobrymi produktami. Kapitalna strefa zakupów premium. Ekspresowa dostawa. Ulubione miejsce zakupów. Polecam.
ED
Ewa D.
Rypin
Kupuję w tym sklepie od kilku lat.Wszystko na najwyższym poziomie, szybkość jakość produktów polecam
18 maj 2024
Jak zawsze ekspresowa dostawa, wszystko zgodnie z zamówieniem! Brak zastrzeżeń. Polecam!
AM
Anna M.
Zakopane
20 maj 2024

Wspaniały sklep.

Wspaniały, dobrze zaopatrzony sklep. Obsługa błyskawiczna i profesjonalna. Polecam.
16 maj 2024
Towar najwyższej jakości. Profesjonalnie zabezpieczony i szybka dostawa. Polecam
29 maj 2024
Obsługa Klienta na medal, realizacja i wysyłka w tym samym dniu. Polecam

Profesjonalna firma. !

Jestem bardzo zadowolona z dostaw z firmy WinoToskanii. Profesjonalnie zapakowany towar, nawet wkładka z zamrażarki w paczce. Pięknie zapakowana szynka san Daniele, cieniutko pokrojone plastry i przełożone folią żeby się nie skleiły, no czysty profesjonalizm. Dziękuję, jestem waszym wiernym klientem. Będę zamawiać moja ulubiona salami z truflami i szyneczki włoskie. Pozdrawiam Ilona Z.
Szybkie sprawne załatwienie zamówienia, terminowa szybka i bezpieczna dostawa, wina świetnie zabezpieczone w paczce
24 maj 2024
Wino Bardzo dobre. Świetnie spakowane .Bardzo dobrze zabezpieczone w paczce .Polecam
WF
18 maj 2024

Sardynki

Zamówione produkty bardzo szybko dotarły do mnie. Wszystko smaczne i zgodne z opisem
30 maj 2024
Kolejne zamówienie zrealizowane bardzo szybko, towar zgodny z opisem. Polecam sklep
26 maj 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Otrzymujemy to co zostało zakupione
Jak zawsze - profesjonalna obsługa, szybkość dostawy i jakość towaru!
21 maj 2024
Towar zgodny z deklaracją sprzedającego, szybka i bezpieczna dostawą.
27 maj 2024

wina z Toskanii najlepsze

Bardzo dobre wina ,różnorodne cenowo,bardzo dobrze zabezpieczone.
29 maj 2024
Precyzyjnie wykrojone i spakowane plasterki jakościowych wędlin👌
RK
Regina K.
Gdańsk
22 maj 2024

solidna firma

Szybka wysyłka. Oraz świetnie zapakowana, zwłaszcza szkło.