woodeczka.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (140)

Ważny od: 22 sty 2024
woodeczka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu woodeczka.pl

3 mar 2024

Jakość I klasa

Piękne, staranne wykonanie produktów. Dzieci uwielbiają bujak, wspinaczkę i zjeżdżalnię. Genialny pomysł ze stolikiem z bujaka. Polecam brać bujak z poduchą. Mimo opóźnień w realizacji zamówienia jestem bardzo zadowolona. Dobry, przyjemny kontakt.

Jakość I klasa

Ładne wzornictwo i dobra jakość.
Szybka realizacja , łatwy kontakt , stała inf. o statusie realizacji
25 lut 2024
Świetna jakość produktu oraz bardzo estetyczny wygląd
24 lut 2024
Super sprawa z tym bujakiem 🙂
Polecam:)
Produkt najwyższej jakości jestem pod wrażeniem wykonania! Dwa słowa o obsłudze: super współpraca wszystko co było omawiane na telefon dopięte i załatwione na ostatni guzik (cenie sobie bardzo taką "telefoniczną" formę współpracy, bo wkurza mnie wiecznie pisanie maili) w tym wypadku bez problemowy kontakt...Co do ceny bardzo konkurencyjna na rynku..Polecam firmę WOODECZKA będziecie zadowoleni. P.S. Żeby nie być gołosłownym to dodaje zdjęcie jak Mój synek z Naszym pieskiem "słodko" i szczęśliwie śpią w bujaku! 😀
Polecam, solidnie wykonane.
Porządnie wykonane i pięknie się prezentuje kontakt z firmą również bezproblemowy, polecam serdecznie :)
Szybka realizacja zamówienia