woodeczka.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (140)

Ważny od: 22 sty 2024
woodeczka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu woodeczka.pl

3 mar 2024
Zakupiony zestaw:bujak+zjeżdżalnia+ścianka wspinaczkowa+blat stolikowy+poducha do bujaka (rozmiar L) spełnił w całości nasze oczekiwania. Zestaw wykonany bardzo starannie, w pełni dostosowany do potrzeb dziecka. Kolorystyka wspaniała (zestaw biały+ różowa poducha w pokoju dziewczynki prezentuje się znakomicie). Kontakt ze sprzedawcą oceniam bardzo dobrze. A co najważniejsze....dziecko jest bardzo zadowolone i szczęśliwe. Z uwagi na fakt, iż produkt umożliwia wiele konfiguracji w ramach zestawu...rozwija wyobraźnię dziecka i stwarza miejsce na własną twórczość w ramach zabawy...zabawa zestawem Woodeczka nigdy nie staje się nudna. Serdecznie polecamy produkty Woodeczka.
MK
Marta K.
Piaseczno

Polecam!

W firmie Woodeczka kupiłam bujak w rozmiarze M, ściankę wspinaczkową, drabinkę oraz blat. 1,5-roczny synek jest zachwycony, uwielbia się wspinać po bujaku i drabinkach i zjeżdżać po zjeżdżalni. Wszystkie produkty są wykonane z należytą starannością, a co najważniejsze są bezpieczne dla dzieci. Podczas oczekiwania na zamówienie wystąpił problem z dostępnością niektórych elementów z zestawu, więc brakujące elementy zostały dosłane w późniejszym terminie (dosłownie kilka dni później), ale sklep o sytuacji uprzednio poinformował i w ramach przeprosin za zaistniałą sytuację dorzucił małe gratisy. Z całego serca polecam tę firmę i ich produkty.

Bujak szary L

Zdecydowałam się na największy bujak ze zjeżdżalnią w kolorze szarym. Miałam obawy, że dziecko pobawi się chwilę i będzie stało, ale jestem mile zaskoczona bo już drugi miesiąc zabawka jest w użytku codziennym. Córka 4 letnia albo zjeżdża albo się wspina albo buja albo buduje domek i się tam chowa. Bujak jest dobrze wyprofilowany i mimo, że się obawiałam wypadku, nic się nie wydarzyło. Osoba dorosła też się mieści:) Przed zakupem kontaktowałam się ze sklepem poprzez Messengera i odpowiedź była natychmiastowa za co dodatkowy plus. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Kamila

Fantastyczny produkt, został kupiony dla 3letniego syna ale bujak okazał się świetna zabawa również dla starszej 9letniej córki. Bujak wart każdej wydanej złotówki, daje mnóstwo możliwości zabawy, bujak może być huśtawka, zjeżdżalnia, wspinaczka, można z niej zbudować bazę, namiot a nawet służy jako lada sklepowa. Wykonany z dbałością o wszystkie szczegóły, stonowane kolory sprawiają że bujak wygląda bardzo estetycznie, bardzo łatwo się go składa i jestem pewna że posłuży na lata. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają
Produkt najwyższej jakości jestem pod wrażeniem wykonania! Dwa słowa o obsłudze: super współpraca wszystko co było omawiane na telefon dopięte i załatwione na ostatni guzik (cenie sobie bardzo taką "telefoniczną" formę współpracy, bo wkurza mnie wiecznie pisanie maili) w tym wypadku bez problemowy kontakt...Co do ceny bardzo konkurencyjna na rynku..Polecam firmę WOODECZKA będziecie zadowoleni. P.S. Żeby nie być gołosłownym to dodaje zdjęcie jak Mój synek z Naszym pieskiem "słodko" i szczęśliwie śpią w bujaku! 😀

5 gwiazdek to za mało!

Sklep poleciła mi znajoma która była bardzo zadowolona za zakupu bujaka. Zamówiłam bujak ze ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnią jak i również stolik do bujaka i taborecik. 5 gwiazdek to za mało! Bujak jak i reszta zestawu zrobiona z wielką dokładnością, jest bardzo stabilne i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Z czystym sercem mogę polecić sklep Woodeczka.
Produkt spełnia moje oczekiwania - bujak + ścianka/zjeżdżalnia rozmiar L. Zamówiłam dla półtorarocznej córki, jest zachwycona i świetnie sobie radzi, rozmiar trochę na wyrost więc zdecydowanie potrzebuje nadzoru, ale dłużej posłuży. Wykonane w dobrej jakości, sprawna komunikacja ze sklepem - polecam !
3 lut 2024
Bardzo polecam! Kupiliśmy Kitchen Helper i podest. Wspaniała jakość! Dobra cena. Nowoczesny design. Córka wspina się po Kitchen helperze od zewnętrznej strony i nigdy nawet nie drgnął. Jest bardzo stabilny, porządnie wykonany, a przy tym piękny ☺️ polecam zakupy w Woodeczka!

Godne polecenia

Produkt polecam znajomym - bujak w rozmiarze L jest solidny i wytrzymały, szukaliśmy takiego żeby mąż bez problemu się zmieścił i bujał się razem z synem. Wytrzymuje ciężar osoby dorosłej. Kupiliśmy od razu w pakiecie z innymi akcesoriami. Jesteśmy zadowoleni.

Jakość I klasa

Piękne, staranne wykonanie produktów. Dzieci uwielbiają bujak, wspinaczkę i zjeżdżalnię. Genialny pomysł ze stolikiem z bujaka. Polecam brać bujak z poduchą. Mimo opóźnień w realizacji zamówienia jestem bardzo zadowolona. Dobry, przyjemny kontakt.

Jakość I klasa

Polecam! Po kilku miesiącach użytkowania kitchen helpera i bujaka mogę szczerze polecić asortyment sklepu. Jakość na najwyższym poziomie! Dbałość o najmniejsze detale. A do tego bardzo profesjonalna obsługa klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Bujaczek na medal!

Bujaczek jest świetny! Od razu skradł serca naszych chłopców. Bawią się, kołyszą, zjeżdżają, wspinają, budują bazę, wymyślają coraz to nowsze zastosowanie. Dodatkowo dobrze sprawdza się jako narzędzie terapeutyczne. Polecam wszystkim!

Rewelacja!

Jesteśmy z Żoną bardzo zadowoleni z zakupu. W Internecie znajduje się bardzo dużo podobnych produktów jednak Woodeczkę wyróżnia zdecydowanie jakość. Bardzo łatwe w montażu, ładne i wytrzymałe - sam testowałem jako pierwszy :)

Spełnia oczekiwania

Dobrze wykonany produkt. Bujak i zjeżdżalnia spełniają swoje zadanie i podobają się dzieciom. Pomimo małych zawirowań z zamówieniem podczas okołoświątecznego czasu był dobry kontakt ze sklepem.

Bujak

Jakość wykonania zarówno bujaka jak i ścianki wspinaczkowej na bardzo dobrym poziomie. Szybka wysyłka i bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Jak najbardziej polecam 😌
3 lut 2024
Namiot wykonany z przyjemnego materiału, wszelkie elementy stelażu zakończone półokrągło aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy, duży wybór kolorystyczny.