Herbaya® ESENCJA NATURY- Logo - Opinie

Herbaya® ESENCJA NATURY

Opinie (16) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16)

Opinie nt. sklepu Herbaya® ESENCJA NATURY

JK
Joanna K.
Łódź
Jest ok.Tylko czasami zastanawiam się która tabletkę wzięłam bo nie różni ich kolor😁
Bardzo dobra tolerancja dla organizmu super produkt
MM
Maria M.
Gdynia
Bardzo dobra oferta i szybka dostawa.
7 kwi 2024
MW
Mirosław W.
Polkowice
MM
Maria M.
Gdynia
Szybka dostawa, super zapakowane zamówienie.
AK
Andrze K.
6 sty 2024
10 paź 2023
Bardzo dobry produkt, polecam Wszystkim.

Tak jak być powinno

Szybka przesyłka, solidnie zapakowana.

Realizacja oczekiwań

To czego się spodziewałem. 10/10

Proszę uwzględnić fakt ....że…

Proszę uwzględnić fakt ....że substancje przeciwzbrylajace takie jak...sole magnezowe;dwutlenek krzemu.A także barwnik:kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin...nie powinny znaleźć się w tych kapsułkach...!!!! Obecność tychże podważyła moje zaufanie do Firmy HERBAYA...pozdr.E.P.
Odpowiedź ze sklepu Herbaya® ESENCJA NATURY
13 gru 2023
Uprzejmie informuję, że sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, a także kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin znajdują się w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego w sprawie dodatków do żywności. Lista ta zawiera wszystkie dopuszczone do stosowania substancje w żywności, które posiadają odpowiedni i wysoki profil bezpieczeństwa. Wykaz substancji jest na bieżąco monitorowany i aktualizowany w oparciu o wiarygodne i rzetelne dane literaturowe dotyczące bezpieczeństwa. Firma Polpharma dodatkowo spełnia wysokie wymagania dotyczące jakości stosowanych substancji w produkowanych przez siebie produktach. Co więcej, należy podkreślić, że wymienione przez Panią związki są substancjami pochodzenia naturalnego.